Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edziu - poprostu tule bo nie wiem co napisac, no lae zobaczysz zregenerujesz sie kochana wkrótce zobaczysz.Buziaki


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      spadam spac
      kurcze nawet z przestawieniem czasu mam problem
      nie wiem co mi jest chyba @ znów dostane bo cos nabuzowana jestem, brzuchol mi wywaliło, syfki i apetyt ze hoho do tego ta chandra
      Moja owulka chyba po CLO sie jednak nie utrzymuje przez nastepne cykle
      A najgorsze jest to ze trace dystans i znów zaczynam sie łapac na myslach ostarankach jajeczkach ale nie tych wielkanocnych
      teraz ja mysle ze bez CLO nie dam rady, bo tylko przy nim sie udało

      normalnie mnie nosi

      do juterka
      dobranocka

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ojoj widzę, że wszystkie płaczecie.. ja wam powiem, że u mnie z nastrojem podobnie, z m tak jak u ewci, a z humorem jak u edzi więc nic noowego mi nie powiedziałyście tylko oczekująca w tym towarzystwie uchachana jak zawsze hahaha
        ewcia buzią się nie martw, ja niedawno sobie ja poparzyłam, skóra zeszła, cała czerwona, a potem fioletowa się zrobiła, a jak mijałam ludzi na ulicy, to miałam wrażenie, że się każdy ogląda i to tym razem nie za moimi mega cycami tylko właśnie za tą cudną gębą
        Last edited by Scaarlett; 31-03-2010, 01:36.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kochana staraj sie spróbowac o tym nie myslec narazie(choc wiem ze to przetrudne) Ale dobrze to zrobi twojemu organizmowi, mi tez sie psychika poprawiła od kiedy przestalismy sie strac, niemysle nie licze nie zastanawiam sie.Bo wiem ze tego nie przyspiesze ani nie przeskocze kiedy przyjdzie moja kolej wtedy przyjdzie po prostu.
          Było to trudne dla mnie sie przestawic ale sie udało i sie badzo z tego ciesze bo wszytko sie przez to poprawiło w naszym awiazku-nie ma tego napiecia i czekania na @.

          Kazda z nas ma swoj słabszy i mocniejszy czas i musimy sobie jakos z tym radzoc i sie nie załamywac i poddawac bo to prowadzi niestety w druga strone.Słonce tule z całego serca.

          Dobranoc


          Jupi jupi jest moja scaarletka


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczyny, jestem nie wyspana spalam z malą, a ona w nocy wierzgala nogami i rekami, budzilam sie i przykrywalam ja i sobie myslalam ze fajnie byloby miec takiego swojego anioleczka Wczoraj nie dala popalis bo jak przyszla to byla zawstydzona ze tylu nowych ludzi, dopiero przed snem zaczela troche brukac jak sie oswoila.

            Edzia glowka do gory. Lekarz Ci zalecil tezraz przerwe z CLO? a chcica przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie
            Ewciaw kazdym zwiazku sa lepsze i gorsze dni, mysle ze szczera rozmowa moze pomoc, powiedz swojemu m. ze zle sie czujesz w takiej atmosferze. A buzka sie wygoi szybciutko
            Oczekujacaja nie wiem skad Ty czerpiesz to pozytywe myslenie non stop, czy Ciebie dopadaja w ogole smuteczki?
            Scarlet jak tam Twoj artykul, splodzilas cos?

            A ja sie trzymam, staram sie myslec pozytywnie i nie dac sie zlym myslom. Jestem z siebie dumna bardzo bo dzis 25dc a ja sie nie nakrecam, wrecz stoicki spokoj we mnie. Wczoraj nawet z goscmi sie winka napilam czerwonego lampke. Co to (.)(.) to boli mnie lewy w okolicy sutka, a prawy praiwe wcale, dziwne to ale narazie no spokoj ...


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczynki ja to jestem śpioch i wieczorkiem mnie nie ma na forum,ale jak was tak,podczytuję to widzę że nastroje nie ciekawe .
              Ja szukam pozytywów w każdej głupocie dnia codziennego a że mam urlop to dużo wolnego czasu i myślenia.To na gg pogadam z bliską osobą to do was zajrzę w między czasie sprzątnę i obiadek ,może na ogród wyjdę ale w duszy nie ma radości .Wydaje mi się że się oszukuję i próbuję normalnie żyć robiąc różne rzeczy żeby tylko nie myśleć o ostatnich wydarzeniach. Ustroiłam dom na święta wystawiłam kurczaczki i zające,bazi przywlekłam z lasu i od razu milej się zrobiło.Teraz to zakupy i ostatnie sprzątanie a póżniej to pieczenie i święta.Będę pić i jeść tak żeby szybko przeleciały bo póżniej do pracy i będzie łatwiej,szybciej czas poleci do przyszłego miesiąca a póżniej to można się starać i ta nadzieja pozwala mi żyć.

              Ale się rozpisałam,marudzę ale jestem z Wami i edziulką ,ejończyk,scarlet,oczekującą,dotka,miss i resztą rodzinki!!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No i znów sama kawkę piję ,dziewczyny odsypiają!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Jestem, jestem ale oczka mi się zamykają idę zaraz kawkę robić i mam grześka do przygryzienia bo bez słodkiego do kawki ani rusz


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fajnie że jesteś ja słodkie na razie odstawiłam bo w święta nadrobię a ciacha i desery są dla mnie mniam,mniam

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja sie tam nie ograniczam, jedzenie tez daje przyjemnosc a slodycze poprawiaja nastroj oj poprawiają uwielbiam slodkie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a ja jestem dzisiaj nieprzytomna połozyłam się po 1, a potem Piotruś dawał popis, budził się co chwilę, wył i nie można było go uspokoić.nic mu nie było, ale buczał. a dzisaj, to nawet motywacji nie było do wstawania, m w wawie, obiadu nie muszę gotować, na sprzątanie machnęłam ręką, samochodem nie ruszę nigdzie bez akumulatora, a pogoda nieciekawa..
                        nic tylko się pochlastać
                        dobra, a teraz kawa i ciasto w ruch, bo was marudzeniem z rana zamorduję
                        Dotka 3maj się jakoś w tej pracy bidulko
                        Gosiaku ty też się uśmiechnij, bo jak wszystkie biadolicie, to ja też zatrzymam

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          WitamJa też się MeldujeDotka to dawaj tu coś dobrego chociaż oczy nacieszymy
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ja mam tylko to

                            Scarlet jakie ciacho masz?


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotka hahaha a skąd wiesz, że mam?
                              a mam mam, wczoraj zrobiłam kruche w formie na tarte, z piankową masą, mandarynkami i galaretką. Bardzo dobre, bo takie lekkie, wiosenne

                              wygląda o właśnie tak, tylko, że ja mam jeszcze pod mandarynami masę, a zdjęć mi się z lenistwa nawet nie chce zrobić
                              Last edited by Scaarlett; 31-03-2010, 11:12.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Sama napisalas ze idziesz na kawke i ciacho


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X