Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc dziewczyny)))Wlasnie trzymamy kciuki.co tam Marta slychac?ja sie wogle czujesz?.ile masz brac te leki wszystkie?i kiedy bierzecie sie do roboty znowu czy mozecie przy tych lekach normalnie sie starac?ja czekam tydzien i sie okaze noe licze na nic ale wiecie Jak to jest zawsze tli sie nadzieja.ale jeszcze tydzien!!!milego dnia kochane)))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Uka a dzisiaj wyjątkowo kiepsko się czuję. Umówiłam się na wizytę do gastrologa bo wciąż mnie zgaga męczy i jedzenie mi się cofa. Już mam tak od pewnego czasu dlatego wolę się przebadać tyle że termin dopiero za trzy miesiące. A prywatnie na razie bym nie chciała.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A co do leków mam przerwę do poniedziałku w zażywaniu. Teoretycznie mamy normalnie się starać ale jakoś mam straszną niechęć do tych spraw. Przez ostatnich kilka miesięcy ostro się staraliśmy i przestało wiązać się to dla mnie z przyjemnością a stało się obowiązkiem.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          O no jeszcze jedna dalej trzymam kciuki za ciebie Iwcia. Jak będziesz mogła to zdaj relację

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oj to nie dobrze.kurcze moze lepiej isc prywatnie jak masz siw meczyc.za 3 mies to bardzo dlugo a jak masz sie meczyc tyle.mam.nadzieje ze Ci troche jednak przejdzie.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczyny
              Jezuuuu pękły mi dwa pęcherzyki , a jeden został czyli mam same dobre wieści ..po pierwsze owulacja przebiegła prawidłowo ..tego się właśnie bałam najbardziej , że nie popękają ..więc jeśli oba z prawego jajnika pękły mamy w tym miesiącu dwie szanse na to , że doszło do zapłodnienia
              Doktor powiedział mi , że wszystko wyglądało pięknie i , że jakieś tam płyny były ..cieszę się jak dziecko i strasznie liczę na ciąże ..powiedział , że gdyby jej nie było a zakłada , że będzie bo jeśli się staraliśmy i była owulacja i do tego jajniki drożne- to powinna być ciąża..ale gdyby jej nie było np to mam się do niego zgłosić po między 2 a 5 dniem cyklu ..póki co zero wizyt , zero usg .
              Cieszę się niezmiernie bo już fiksowałam sama ..
              Z drugiej strony zostało mi 11 dni do końca cyklu i ten czas będzie oczekiwaniem dla nas ..pojawi się tak miesiączka czy nie pojawi ...chyba zwariuje normalnie ..wiecie co mam dziwne przeczucia i choć 100% zapewnień od doktora nie dostałam to się czuje jakbym już zaciążyła hehe
              Wzruszona jestem i tak lekko mi na sercu ..tak jakby mnie ktoś rozgrzeszył ..jest we mnie taka błogość , lekkość ..
              Motylem jestem

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                O matko Iwcia jak to przeczytalam to tak sie wzruszylam jakbym sama test ciazowy pozytywny odczytala!!!!kurde ale super!!!mowilam Ci.a lekarz nie moze Ci powiwdziec na 100%by w razie czego nie bylo pretensji.ale skoro pecherzyki pekly a Wy staraliscie sie wiec musi sie udac!!wiec teraz czekamy)kurcze jeszczw raz powiem ze STRASZNIE SIE CIESZE -wiem powtarzam sie))))no a Ty jak z tym wszystkim sie czujesz?pewnie nadzieja wzrosla razem z szczesciem do granic)))

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Marta strasznie mi przykro z powodu Twojego złego samopoczucia ..to na pewno nie przyjemne jest dla Ciebie ..współczuje kochana ..Ty sama dobrze wiesz , że lekarz Ci się kłania nisko w pas i zaprasza do siebie ..najfajniej by było , żeby się wszystko ułożyło i żebyś tryskała zdrowiem bo
                  zdrowie jest najważniejsze więc dbaj o siebie a my Cię zawsze będziemy wspierać ..nie wiem czy bym tak długo czekała na wizytę..szkoda Cię po prostu ..
                  Wspieram i jestem z Tobą myślami
                  Musi być dobrze ....!!!!!!!!!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Marta tak wlasnie sie staje po czasie ze czlowiek zapomina ze ma to byc przyjemnosc anjie obowiazek ale komu to mowic?jesli ludzie chca miec dziecko to juz nie patrza czy jest im dobrze czy zle po czasie tylko zwby sie udal.moze musicie pomyslec o jakims odbudowaniu romantyzmu?najlepiej byloby gdybysie sie gdzies wybrali na wczesne wakacje to ponoc ludziom bardzo pomogalo a wracali ju w szczesliwym stanie.moze warto przemyslec krutki urlop?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ukuś , bardzo ale to bardzo dziękuje za to , że jesteś , za to , że pytasz, za to , że się wzruszasz i za to , że się cieszysz ..co ja bym bez Was dziewczyny zrobiła ? Pewno bym dusiła w sobie , popłakiwała gdzieś w kąciku ..a tutaj mogę normalnie jak człowiek z człowiekiem pogadać , wyżalić się , pozłościć itd ..Bez względnie czuje się zrozumiana i szanowana a to jest bezcenne Uka
                      Co prawda nie jestem jeszcze w ciąży póki co , przynajmniej ja nic o tym nie wiem ale rzeczywiście marzenia nagle ożyły ..znowu zaczęliśmy planować przyszłość ..

                      Szczerze pragnę abyśmy wszystkie tutaj starające się miały tyle siły i wiary co niechęci i zrezygnowania ..oby nasze sny stały się jawą
                      Buziaki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Sex na zawołanie jest mało zachęcający i mało romantyczny ale to ostatnimi czasami się nam zdarzało ..robimy to w imię dziecka , w imię niespełnionych marzeń , w imię samych siebie ..Trudno !!! Jeśli bym po tym wszystkim była w ciąży to machnęłam bym ręką ..to jest swojego rodzaju bezpieczeństwo , które chcemy zapewnić maluszkom na zapas i to jest WAŻNE
                        Zatem do roboty się bierzemy póki wiosna idzie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ja ciesze sie ze jestem na tym forum i moge pogadac z Wami i ze nikt mi tu nie mowi-tylko tyle sie staracie?to zadne starania jeszcze.bardzo ciesze sie ze moge byc dla kogos wsparciem i kto potrzebuje ode mnie dobrego slowa.i mimp ze nie znamy sie tak naprawde traktuje Was jak przyjaciolki.w przypadku tego sexu na zawolanie u nas mimo ze tak krotko tez facet moj powiwdzial mi ze wywoluje na nim presje i go to zniecheca.ja go rozumiem w 100%.wiec trzeba obudzic znowu ten rantyzm by nie stalo sie tak ze zapomnimy o sobie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwciu aż się popłakałam. No to poczekamy teraz jakieś dwa tyg i będzie wiadomo. Nie wiesz jak bardzo się cieszę. Wspaniałe wiadomości nam tu dzisiaj przekazałaś. Przepraszam że pytam ale wyleciało mi z głowy nasienie męża też już było badane tak ? No bo w sumie nie tylko za Ciebie ale i za Twojego mężczyznę powinniśmy kciuki trzymać. Ale wierzę że będzie wszystko jak najlepiej.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Obie szybko spełnicie swe marzenia. Z tego forum bije od was taka pogoda ducha i dlatego Wasze marzenia się spełnią. Nie wiem dlaczego ale tak czuję a muszę Wam przyznać że rzadko się mylę. Mój tzw szósty zmysł jest wyjątkowo trafny. W 99 % się sprawdza więc dziewczynki będzie dobrze.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Marta nie mysl tak ze tylko my bo i Ty tez doczekasz sie moze nawet szybciej niz ja bo moj niedlugo bedziw uciekal przedemna)))ja wierze ze wszystkim sie uda.nie bedzie tak ze ktotas zostanie tylko z marzeniami...doczekamy sie wszystkie tu zobaczycie!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X