Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to ty!"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

    Zdrowe nawyki w życiu mojej rodziny są dla mnie bardzo ważne! Dlatego w tym roku wraz z nadejściem wiosny postanowiłam postawić na produkty eko, ale takie które sama wyhoduję na działce, którą właśnie zasiałam i zasadziłam. Bez dodatku "ulepszaczy" czy nawozów. Nie ma nic lepszego niż swoje warzywa prosto z grządki a także truskawki, porzeczki czy rabarbar. Kocham patrzeć jak moja pociecha zrywa z krzaczka maliny i sama dozuje je do swego pysia 🙂 Nie ma lepszego widoku jak dziecko ubrudzone truskawkami, których sok spływa po brodzie aż po pachy!😁 A co tam pranie... ważne, że dziecko szczęśliwe! Szczęśliwe dziecko to szczęśliwa ja! Wkładam całe serce i duuuuużo czasu w uprawę działki, ale wiem, że jeden uśmiech mego dziecka wynagrodzi mi trud włożonej pracy! Dzięki temu będę miała zapasy ekoproduktów na cały rok. Myślę, że to dobry krok w kierunku dbania o zdrowie moje i moich najbliższych. Dieta bogata w warzywa i owoce wyhodowane na własnej działce na pewno wynagrodzą zdrowiem ciała i duszy mojej rodziny!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

      na pewno będziemy więcej się ruszali, biegali, rowerami okolicę zwiedzali. Będziemy także więcej wody pili, słodycze ograniczymy. na warzywa i owoce się przerzucimy i będziemy bardzo szczęśliwi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

        Wiosna mobilizuje mnie do zmian znacznie bardziej niż noworoczne postanowienia. Wraz z jej nadejściem zarządziłam w domu zmianę proporcji:
        - wysypiać się BARDZIEJ - wystarczy trochę lepiej zorganizować sobie dzień, żeby zadbać o sen i nie chodzić potem jak zombie,
        - jeść MNIEJ, ale zdrowiej i pyszniej - mąż zobowiązał się chodzić rano do pobliskiej porządnej piekarni, a ja po owoce i warzywa na swojski bazarek zamiast do hipermarketu,
        - WIĘCEJ się ruszać - z pożytkiem dla nas i psiaka,
        - zajrzeć do szaf GŁĘBIEJ - posprzątaliśmy dokładnie nasze życie - wszystko co jest nieużywane/niepotrzebne wylądowało na śmietniku tudzież u bliskich, którym coś mogło się jeszcze przydać.
        Niech nam Wiosna dopomoże!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

          „Wiosna, ach to Ty”
          Gdy zima odchodzi, wiosna nas wita,
          wstajemy szybciutko, gdy słonko zaświta.
          Wkładamy dresiki, do parku lecimy,
          wśród śpiewu ptaków się szybko budzimy.
          Następnie zimnym prysznicem się orzeźwiamy,
          i wspólne śniadanko razem zjadamy.
          Potem do pracy lub do szkoły się udajemy,
          tyle ile możemy, energii z siebie dajemy.
          Gdy po południu w kuchni się spotykamy,
          „Jak minął nam dzień”- sobie opowiadamy.
          Przy tym wspólny obiadek przygotowujemy,
          oczywiście warzywa i mięso na parze gotujemy.
          Podstawą w naszej rodzinie jest zdrowe żywienie,
          być pięknym i fit to dla nas marzenie.
          Po obiedzie o leniuchowaniu nie ma żadnej mowy,
          zaczynają się w salonie burzliwe rozmowy.
          „Co dziś robimy”- każdy pyta i propozycje podaje,
          każdy przy swoim pomyśle zostaje.
          Tata chce się wybrać na rowerową wycieczkę,
          chciałby za miasto zrobić sobie ucieczkę.
          Córka krzyczy: „rolki, mamo weźmy rolki,
          te które dostałam od babci Mariolki”.
          Ja chcę nordic walking – propozycję podaję,
          jednak szybciutko negujące głosy dostaję.
          Wtedy do kompromisu dojść próbujemy,
          wspólne spędzenie czasu opracowujemy.
          W końcu spacer nad wodę i piknik wybieramy,
          szybciutko do kosza nasze smakołyki wkładamy.
          A są to owoce, warzywa, batoniki zbożowe,
          i nasze ulubione koktajle różowe.
          Z pikniku szczęśliwi z rumieńcami na twarzy wracamy,
          „częściej będziemy robić takie wypady” – sobie obiecamy.
          Wieczorem nadszedł czas by zadbać o moją skórę twarzy,
          taka piękna, gładziutka bez skazy mi się marzy.
          Odżywczymi kremami buźkę swą smaruję,
          domowy peeling z kawy stosuję.
          Również swoje brwi pielęgnuję,
          odżywkę i olejek rycynowy stosuję.
          Odżywka ogólną kondycję brwi poprawia,
          że brwi są gęstsze i mocniejsze sprawia.
          Olejek rycynowy jest na zwiększenie objętości,
          by gęste brwi nadały naturalnej piękności.
          Wszystko co podałam wyżej to moje marzenia,
          Które tej wiosny doczekają się spełnienia.


          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

            Co warto zmienić na wiosnę? Na pewno opony, to rzecz oczywista! Na pewno garderobę, tutaj też nie muszę wiele pisać! Na pewno dietę, zdecydowanie stawiam na tę lekkostrawną, z dużą ilością warzyw i owoców! Co jeszcze warto zmienić?! Nastawienie! Gdy tylko czuję wiosnę w powietrzu zakładam różowe okulary, myślę o niebieskich migdałach nawet gdy nie mam o czymś zielonego pojęcia .Tak sobie koloruję życie i dzięki temu optymistycznie witam każdy dzień,

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

              ŻYCIE! Warto zmienić na wiosnę Życie! Jako wiecznie zapracowana mamuśka, której deadline jest zawsze na wczoraj, co zmienię? Zacznę myśleć choć odrobinkę o sobie! Zmienię fryzurę, zapiszę się na kurs językowy i kurs tańca! Zmienię swoje podejście do życia! Do tego zacznę przykładać większą wagę do jedzenia i do ruchu! Ale nie mam tu na myśli bieganie za dzieckiem - zapiszę się na zumbę, żeby rozrusza zastałe mięśnie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                Kiedy nadchodzi czas wiosny,
                Świat jest piękny i radosny!
                Wiosna to śpiew ptaków o poranku,
                Sok ze świeżych pomidorów w dzbanku.
                To soczysta zieleń trawy w ogrodzie,
                Zapomnienie o zimy chłodzie.
                Świeże rzodkiewki na śniadanie
                O wschodzie słońca bieganie.
                Gorąca kawa na tarasie,
                Bzyczenie pszczół w pełnej krasie.
                To wypady za miasto i spacery po parku
                Nabawienie się wiosennego katarku.
                Eksplozja kolorów i mnogość zapachów,
                Polany świeżych kwiatów.
                Wszystkie kolory tęczy pośród tulipanów
                I przecudny zapach hiacyntów.
                Stokrotki pleniące się nad gajem
                Krokusy mieniące nad modrym ruczajem.
                Wiosna to klekot bocianów
                Koncert skowronków.
                To niedźwiedź ze snu się budzący
                Kumkanie żab w stawie i na łące.
                Ciepło promieni słońca na twarzy po długim zimowym letargu
                Nowalijki na wiejskim targu.
                Pierwsze wiosenne burze i tęcze na niebie
                Koszenie trawy i porządki w ogrodzie.
                Zachwyt nad ptaków śpiewem
                I słońcem skrzącym na niebie.
                Czas zakochania
                i oczekiwanie na nowe doznania.
                Ciepłe słoneczne promienie,
                To miłość i radość - życia natchnienie.
                Święta wielkanocne i pisanek malowanie
                No i oczywiście wielkie pozimowe sprzątanie.
                Takich doznań mam zamiar doświadczyć z nadejściem wiosny,
                cieszyć się życiem i roztaczać uśmiech radosny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                  Nadejście wiosny to czas przemyśleń
                  Co zmienić, jakich dotrzymać postanowień.
                  Nie palę, nie piję, nie mam nałogów,
                  Chudnąć też nie muszę, nie mam tłuszczu złogów.
                  Więc moim jedynym postanowieniem
                  Jest spełnione marzenie.
                  Skok ze spadochronem,
                  I przejażdżka motorem.
                  Podejmować nowe wyzwania,
                  Mieć niesłabnące ambicje i dużo energii do działania.
                  Nie kpić, nie szydzić, głupot nie gadać
                  Nie pozwolić sobą pomiatać.
                  Lecz wszystko to błahostki
                  Wobec pewnej drobnostki –
                  Najważniejsze to nie rezygnować z marzeń
                  I tylko takich dotrzymywać postanowień.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                    Jesień, zima to czas, gdy ktoś w kółko choruje. Jak nie syn, to córka, jak nie córka to mąż, na koniec przeważnie i ja już nie daję rady. Potem święta, znów intensywny czas. Z początkiem jesieni przeważnie porzucam moje bieganie, bo dzień staje się krótszy, czasu mniej, a siły nie dopisują.
                    W tym roku czułam się w tym okresie coraz gorzej, a finałem było wezwanie pogotowia do supermarketu, bo tak się źle czułam.
                    Tej wiosny więc wprowadzam wielką zmianę - zaczynam dbać, tym razem o siebie. Na to nigdy nie było czasu, bo w grafiku dziesiątki wizyt lekarskich dzieci, a moje potrzeby odkładałam na potem. Teraz jednak zaczęłam gruntowny przegląd swojego zdrowia- od badań krwi, poprzez ginekologa, na endokrynologu (bo jak się okazało jest potrzeba).
                    Poza tym wracam do biegania -powoli, pomalutku, małymi kroczkami. Rozciąganie,ruch - już przeszły mi dziwne niezidentyfikowane bóle, które być może pochodziły od "zasiedziałego" kręgosłupa. Mam nadzieję, że i moja figura i całe ciało wkrótce zaczną odczuwać pozytywne rezultaty tych zmian

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                      Moją główną wiosenną zmianą jest założenie przydomowego ogródka z warzywami. W związku z tym moją rodzinę czeka kilka zmian tj.:
                      - będziemy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, podlewając warzywa, pieląc chwasty
                      - będziemy robić coś wspólnie całą rodziną
                      - będziemy się zdrowiej odżywiać , na naszych talerzach częściej będą gościć warzywa, w dodatku ekologiczne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                        Ta wiosna będzie dla nas wyjatkowo wyjątkowa, na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Wiosna i dzieci to najlepsza motywacja do tego, by coś zmienić. Zdrowe odżywianie to dla nas żadna nowość, już odkąd pojawiła się pierwsza córka na świecie postanowiliśmy z mężem zdrowiej się odżywiać i pilnować zdrowych nawyków. Mimo to nasza aktywność i kondycja trochę podupadła. Tegoroczna wiosna to idealny czas na to, by tę aktywność zwiększyć. Wycieczki rowerowe, długie spacery, zabawy na placu zabaw, czy zwiedzanie okolicznych miejscowość dotąd nieodkrytych. Wspólnie z dzieciakami można nie tylko fantastycznie, rodzinnie spędzać czas, ale może być to czas spędzany naprawdę aktywnie. Moje córki uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Wspólnie sadzimy warzywa i owoce w ogrodzie, tak by w pełni ekologicznie się odżywiać. Prace ogrodowe to świetna aktywność dla rodziców i ogromna frajda dla dzieci. Obiecaliśmy sobie też, że przynajmniej jeden weekend w miesiącu spędzimy na wycieczce, której celem będzie nie tylko aktywność fizyczna, ale i edukacyjna. Wypad do zoo, starego zamku, czy ogrodu botanicznego to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                          Na wiosnę zaplanowałam dla mej rodzinki zdrową dietę,
                          nie chodzi o to, by nie jeść dużo ale by o tym jak mądrze dobierać posiłki, wiedzieć!
                          Wreszcie wpoić sobie do głowy, że dobrze zbilansowane śniadanie to podstawa,
                          nie zastąpi go ani papieros w ustach ukochanego ani kawa.
                          Wreszcie namówić przyszłego męża by z nałogiem tytoniowym zerwał,
                          i zrobił coś dobrego dla rodzinki, dla płuc i dla jego serca.
                          Wyjąć z piwnicy rower i rolki stare,
                          ruszać się częściej, bo ruch to zdrowie, mama powtarzała mi to stale!
                          Jeść pięć posiłków dziennie, bo głodzić się nie można,
                          dzięki takiej postawie będziemy szczuplejsi, weselsi i będziemy mieć mnóstwo energii i duuużo zdrowia!
                          Chciałabym wyjechać na kilka dni nad morze i jodu się nawdychać,
                          nie wyliczać problemów, a tymi pięknymi chwilami życia się zachwycać!
                          Pójść wreszcie na kurs zumby i zrobić coś dla mojego ciała,
                          a później w domu pokazywać synkowi te ćwiczenia i sprawić by dobrze bawiłaby się rodzinka cała!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                            Zestawy kosmetyków AA Cell Block otrzymują:
                            meg132
                            teklunia222
                            sunny85
                            ewalub
                            cookiejar
                            iwa90
                            angel1090

                            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do naszych innych konkursów dla mam na Mamotoja.pl
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

                              Bardzo dziękuję za wyróżnienie Bardzo się cieszę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X