Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    nie no je coś innego - śniadanie, obiad, kolacja, przekąski - ale ona dziubie tak naprawdę =/ jak widze ile je pól roku młodsza corka siotry to az mi zal w sercu ze mam takiego niejadka, ja tez nie zmuszam i nic na sile, robie jedzonko jej podaje, cuda wianki gotuje by tylko zjadla
    W takim razie ciesz się że w ogóle je A jak wygląda Wasz jedzeniowy plan dnia? Może po prostu Tobie wydaje się że je mało? Mój niejadek toleruje tylko chleb, banana i ziemniaki podanego w łapę. No i czasem zje trochę kaszy ale to musi mieć dobry dzień

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

      Piersią karmiłam mniej więcej przez około 2 lata i wiadomo, że przez ten czas należy na siebie uważać, szczególnie z jedzeniem, bo u mnie problemem również były kolki.
      W sumie wiadomo, że każda metoda karmienia ma swoje plusy i minusy,
      ale mimo wszystko warto się podawania tego naturalnego pokarmu podjąć,
      jeśli mamy możliwość, bo jednak nie każda z nas ma taką szansę.
      Moim największym problemem nie był sam proces karmienia, a dobranie odpowiedniego ubrania do karmienia, aby jak najbardziej komfortowo i w każdej sytuacji, nawet w miejscu publicznym, mogłabym nakarmić moje dziecko.

      Każda mama ma obawy przed karmieniem piersią i jest to całkiem normalne. Warto zrobić sobie może jakąś listę za i przeciw i się tym kierować? Moja koleżanka tak zrobiła i nie żałuje, że karmi piersią swoje dzieciątko. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

        Mi zależy bardzo na karmieniu piersią ale co z tego jak mam mało pokarmu i jak na razie nic nie działa aby było go więcej, ściągam nawet laktatorem aby pobudzić piersi ale też słabo muszę na 2 -3 razy ściągać aby dać synkowi mleko. Co robić a by było go więcej? pomożecie?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

          Dla mnie problemem było określenie, kiedy można wprowadzać nowe jedzenie do diety niemowlaka. Ciągle się bałam czy nie zacznę tego robić za wcześnie albo za późno. Potem rozmawiałam z koleżankami i pytałam je o porady, a w rezultacie widziałam jeszcze mniej, bo każda miała inną opinię, dlatego nie polecam tego sposobu Tak ogólnie, jak macie dużo wątpliwości i pytań związanych z żywieniem malucha, to podsyłam wam artykuł gdzie są odpowiedzi na często zadawane przez mamy pytania supermamy.limango.pl/okiem-dietetyka-bledy-w-zywieniu-niemowlat. Może znajdziecie tam jakieś wskazówki.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

            Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą
            Muszę przyznać, że cała ta sprawa, to, że jesteś piękna i zabójcza, też mnie nakręca.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

              Największy problem dla mnie to kryzys laktacyjny. Najgorsze jest to, ze nie mam na nie wpływu, pojawiają się co kilka miesięcy. Jakieś rady?

              Skomentuj

                     
              Working...
              X