Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    BGKM Ja zaglądam z sentymentu na to forum...ale cóż...sama do siebie pisać nie będę
    Szkoda, że Dziewczyny nie zaglądają, wielka szkoda.
    Pytałaś o wakacje, teraz jestem z dziećmi u teściowej, a 21 sierpnia jedziemy do Włoch

    Kupiliście mieszkanie?O co chodzi z tym remontem?
    Urlop jak spędzicie?

    Pozdrawiam


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      jaka ja tak kupiliśmy większe mieszkanko , dostalismy klucze 15 lipca. Robimy remont, miał być drobny, a jak weszlismy to stwierdziliśmy ze ruszając sciany to trzeba zrobić elektryke i dopiero gładzie no i kuchnie.... narazie tyle bo z kasą juz krucho... No i musimy sie szybko przeprowadzić bo dwa mieszkania utrzymać to za duzo dla nas.....

      Oj jak mi sie marzą Włochy zazdroszcze bardzo!!!! Ja moze pojade z moimi rodzicami i dzieciaczkami nad nasze morzedobre i tyle
      To miłego wypoczynku u teściowej życzę dajcie sie rozpieszczać




      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        BGKM Zazdroszczę Kochana tego większego mieszkanka, zazdroszczę...Jaki macie metraż?

        Meldujemy się z domku, dzieci strasznie stęsknione, ja w sumie już też. Miesiąc nas nie było


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jaka ja teraz kupiliśmy 62,5 m2. Dla nas to duża różnica bo mielismy 40m2.
          Nowe m ma d.pokój ok. 20m2, dwie sypialnie ok. 11 m2, łazienke i osobno wc oraz kuchnie ok. 8m2 do tego ładny korytarz. Mieszkano na 1 piętrze w bloku, dodatkowo mamy miejsce postojowe przed samym blokiem i sporą piwnice, a także zdecydowalismy się narazie wziąć wózkownie 15m2 w piwnicach za 250 zł rocznie. Jak nam sie nie bedzie przydawała to poprostu za rok zrezygnujemy. Nie moge sie doczekać kiedy wreszcie sie tak przeprowadzimy!!!!

          No to ładne wakacje mieliscie jak was miesiąc nie było, a jeszcze wyjazd przed wami. A jak Nadusia po zabiegu??? Nie choruje juz tak? Lepiej słyszy??




          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            BGKMNawet nie wiesz, jak Wam zazdroszczę tego większego mieszkanka ale i też Cieszę się Waszym szczęściem.Jakieś zdjęcia proszę, jak już się urządzicie. Nam też przydałoby się większe lokum.Mamy malutkie mieszkanie...i też dwójka dzieci
            Póki co dajemy radę. Dobrze, że mamy też dostęp do wózkarni więc wszystkie rowerki, hulajnogi, wózki itd. trzymamy tam.
            Marzy mi się sypialnia dla nas, dla dzieci osobne pokoje.

            Dawno zapomniałam, że mieliśmy zabieg Jest ok, chociaż i tak choróbska bywają ale w zimie tylko raz brała antybiotyk. Lżej przechodzi choroby.
            Teraz dostałam z I. skierowanie do laryngologa. Boję się, że będzie powtórka z rozrywki....często ma wysięk z uszka.

            Jak Twoje dzieciaczki? Zdrowe?


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej

              Ojj jak ja dawno tutaj nie pisałam,bo zaglądam od czasu do czasu.No ale co jak nikt nie pisał,to i mi się zwyczajnie odchciało.

              agajan oczywiście ,że Cię pamietam.Co u Ciebie,jakoś dziwnie napisałaś.Stało się coś?

              BGKMSuper,że macie większe mieszkanko i życzę Wam aby remont szybko poszedł.My przeniesliśmy się z 48m na 76m więc jest kolosalna różnica.Po cichu teraz marzy mi się własny domek,ale to jak narazie tylko marzenia....

              jaka_ja My w tym roku też mieliśmy z m 4 tyg.urlopu także odpoczeliśmy sobie.Mieliśmy piekną pogodę,byliśmy tydzień w górach i na słowacji.Także akumulatorki podładowane i dużo czasu też spędziliśmy z dziećmi.Także się cieszę.
              Martynka jeszcze ten tydzie ń jest u mojej mamy.W sobote ją przywieziemy i od poniedziałku nowy rok przedszkolny.Wyprawkę już prawie mam.

              Chciałabym,żeby Nasz wątek znowu zaczął tętnić życiem.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Halo
                Nadal tu pusto

                jaka_ja wróciłaś już z wakacji.Odezwij się.Opowiadaj jak po i jak tam pierwsze dni szkoły?
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej!

                  marzeniaMiło, że zaglądasz.Myślałam, że i Ty już o naszym forum zapomniałaś.

                  Wczasy udane, tylko droga męcząca, wpakowaliśmy się w straszny korek w Austrii w drodze do Włoch, spędziliśmy 31h w samochodzie! Liczę z 4h drzemką. Droga powrotna już tylko 19 h
                  Cudowne wczasy, piękna Wenecja, płynęliśmy gondolą, nie da się opisać weneckiego klimatu więc nawet nie próbuję, kwaterę mieliśmy w Rosolina Mare z basenem, morze Adriatyckie cieplejsze od Bałtyku, chociaż brakowało mi tych pięknych kameralnych zatoczek co z w Chorwacji. Niby to samo morze a woda chłodniejsza.
                  Rosolina Mare to bardzo fajna miejscówka dla rodzin z dziećmi, masa atrakcji.
                  Pogodę mieliśmy wymarzoną. Byliśmy też w uroczym miasteczku Chioggia tzw. Mała Wenecja, ostatniego dnia pojechaliśmy nad jezioro Garda.
                  Cudownie.

                  Nadia w szkole zaklimatyzowana, ta sama Pani, ta sama szatnia, tylko sala zmieniona i połowa grupy nowa.

                  Zapisuję Nadię na tańce, tylko, że w tym roku w szkole. Przyjeżdżają panie z Centrum Tańca Gabi.Mam nadzieję, że fajnie to będzie wyglądało.

                  Ignaś chce z nią chodzić do szkoły
                  Płakał pierwszego dnia jak Nadię zaprowadzaliśmy.
                  Co do rozłąki z nami, Ignaś był u babci bardzo grzeczny ale tęsknił.

                  Piszcie, co u Was.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Puk...puk...Jest tu kto?


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej Kochane czy ktoś tu jeszcze zagląda? ????
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X