Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ostuda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ostuda

    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
    skóra różnie reaguje podczas ciązy, jedne kobiety mają śliczną buzię inne mają delikatne zmiany i przebarwienia. Najważniejsze to pytać i oceniać swój stan czy takowe zmiany sa naturalne w naszym stanie
    Dokładnie tak Każda kobieta inaczej znosi ciążę i czasem nie mamy wpływu na zmiany, które pojawiają się w naszym wyglądzie. Trzeba się z nimi pogodzić. Dziecko nam wszystko wynagradza


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ostuda

      Ciężka sprawa... Zwykle na przebarwienia polecam tego typu lektury http://styl.fm/newsy/179641.sposoby-...rwienia-skorne i mój ulubiony krem z Vichy. Przetestujcie tę markę, oni znają się na rzeczy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ostuda

        Jeśli nie pomogły domowe sposoby, ani żadne kremy to pozostają już tylko specjalistyczne zabiegi. Wszystko zależy, jak duży jest problem i jak bardzo nam na tym zależy, bo to nie są tanie rzeczy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ostuda

          Tymczasowym rozwiązaniem problemu jest dobry podkład. Jeżeli jednak Mama dalej nie akceptuje swojego wyglądu to może się zdecydować na specjalistyczne zabiegi.


          Skomentuj


            #20
            Odp: Ostuda

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Tymczasowym rozwiązaniem problemu jest dobry podkład. Jeżeli jednak Mama dalej nie akceptuje swojego wyglądu to może się zdecydować na specjalistyczne zabiegi.
            Właśnie wszystko zależy, jak bardzo się nie akceptuje, bo jak się wstydzi swojej twarzy i nawet w domu bez podkładu się nie porusza to warto zainwestować i pozbyć się kompleksów.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ostuda

              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
              Właśnie wszystko zależy, jak bardzo się nie akceptuje, bo jak się wstydzi swojej twarzy i nawet w domu bez podkładu się nie porusza to warto zainwestować i pozbyć się kompleksów.
              W domu nigdy nie mam makijażu jakoś nie przeszkadza mi nawet wyskoczyć po córkę bez niego do przedszkola grunt to zaakceptować swój wygląd w miarę możliwości.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ostuda

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                W domu nigdy nie mam makijażu jakoś nie przeszkadza mi nawet wyskoczyć po córkę bez niego do przedszkola grunt to zaakceptować swój wygląd w miarę możliwości.
                Ja w domu też nie noszę makijażu, ale tu mówimy o czymś zupełnie innym. I nie wszystko da się zaakceptować, ja swoich zębów nie dałam rady zaakceptować i mimo dorosłego wieku to założyłam aparat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ostuda

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  Bardzo dużo ciężarnych ma ten problem. Trzeba przede wszystkim stosować kremy z filtrami. Do tego jest w aptece sporo kosmetyków "wybielających" .W aptece na pewno jakoś ci doradzą.
                  Ja też miałam ten problem i zasięgnełam porady farmaceutki i bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła, doradziła i wspólnie coś wybrałyśmy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ostuda

                    Bratowa mojego Męża ma poważny problem z ostudą po drugiej ciąży. Nigdzie nie rusza się bez pełnego makijażu. Plamy są dosłownie wszędzie: na czole, pod nosem, na brodzie. Doszła już do takiej perfekcji, że pod warstwą makijażu prawie ich nie widać


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ostuda

                      Odzywam sie po dosyć długiej przerwie i mogę śmiało stwierdzić, że u mnie problem sie sam rozwiązał bo plamy jakby się wchłonęły..może przez to, że już nie ma lata brak słońca i koloryt skóry wrócił do normy ale nie mam co się nad tym aż tak zastanawiać tylko ciesze się, ze ten dzień w końcu nastał a jestem już 10 miesięcy po porodzie więc troszkę czasu minęło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ostuda

                        Czytałam o tych plamach http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82o...148-w3503.aspx faktycznie znikają wkrótce po porodzie a jeśli nie to trzeba iść do dermatologa, coś na pewno zaradzi

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ostuda

                          W takim przypadku, to tylko maska Arbonne pomaga. Nie znam innego dobrego kosmetyku czy zabiegu, który da radę zlikwidować plamy. Tutaj http://www.rekowska.com warto sobie zerknąć, zmienić język na polski i poczytać o tych naturalnych kosmetykach.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X