Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

    U mojej ginekolog króluje pytanie: czy potrzebne jest zwolnienie? Niektóre dziewczyny natychmiast jak dowiedzą się, że są w ciąży dostają je bez problemu i na zwolnienie uciekają mimo dobrego samopoczucia. Ja na zwolnienie poszłam dopiero lub już w 6 miesiącu ciąży. Chyba i tak nie byłabym zbyt wydajnym pracownikiem - myślałam wyłącznie o małym akrobacie, który mi rośnie w brzuszku Poza tym mniej więcej o 15 zapadałam w 2-3 godzinną drzemkę dzień w dzień...




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

    Witam,


    przy pierwszym dziecku poszłam już w 4-tym miesiącu. Teraz planuje pod sam koniec, ponieważ chcę wrócić do pracy, bo ją bardzo lubię.
    Dobrze się czuje. Jedyna wątpliwość to czy nie będę "za duża", chociaż średnio przybieram na wadzę. Także w sumie tą decyzję uzależniam od samopoczucia i wyglądu.

    Pozdrawiam

    --
    Mój kochany pies, to Alaskan Malamute

    Skomentuj


      #3
      Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

      Ja przy ciąży z chłopcami wylądowałam na L4 w 13 tygodniu ale wynikało to z dużego zagrożenia, ciąża bliźniacza, wcześniej poronienie. Dwukrotnie leżałam wtedy w szpitalu i rodziłam dwa miesiące przed terminem. Teraz na początku miałam L4 bo wykryli mi krwiaka, ale na szczęście się wchłonął, więc wróciłam do pracy, chociaż lekarka stwierdziła, że jeżeli chcę to może mi pisać dalej zwolnienie. nie chciałam bo uważam że jeśli nie ma zagrożenia to ciąża nie jest chorobą, a siedzenie w domu nie działa do brze na moje samopoczucie.pierwsze L4 miałam w 27 tygodniu,ale gdyby nie fakt że ciężko mi było dojeżdżać codziennie autobusem przy tej pogodzie pewnie dopiero dzisiaj bym brała L4. teraz odpoczywamy i czekamy na małą


      Skomentuj


        #4
        Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

        Masz rację ciąża to nie choroba. Ja byłam na zwolnieniu ale na uczelnię na zajęcia chodziłam jeszcze w 9 miesiącu. To był czerwiec, było strasznie gorąco... Najgorszy był dojazd tramwajem. Spotykałam się z nieprzychylnymi uwagami - że taka młoda, to może postać a nie miejsca zajmować w tramwaju. Było mi strasznie przykro. Miałam 23 lata, ale nie zamierzałam się nikomu tłumaczyć! Powiedziałam tylko, że czy to nastolatka czy nie to nosi ze sobą dziecko. Jednak ta duchota w tramwajach, ciasnota... To był główny powód dla któego nie miałam ochoty ruszać się z domu!




        http://moj-dzikus.blogspot.com/

        Skomentuj


          #5
          Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

          ja miałam szczęście i całą ciążę nie pracowałam

          Skomentuj


            #6
            Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

            Ja też nie pracowałam całą ciążę. Ale moja ciąża była zagrożona.

            Skomentuj


              #7
              Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

              Jak się dowiedziałam od razu poszłam na zwolnienie. Moja praca bardzo stresująca i ciężarne nie są mile widziane w pracy...i dobrze,bo jak niektóre chodziły to kończyło się poronieniem!



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                Można przynajmniej sobie odpoczać i przygotować się do porodu, nabyć informacji na różne tematy zwiazane z maluszkiem. Ja duzo czytałam ksiazek, poradników.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                  Ja dostałam zwolnienie na początku 3 miesiąca. Ze względu na wcześniejsze poronienie i plamienia w kolejnej ciąży. No i tak już zostałam w domu. Ale gdybym miała wybór to wolałabym pracować bo strasznie się wynudziłam w domu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                    ja koło 4 mies poszłam na L4, jak mnie kiedyś ginekolog zobaczył po pracy jak jestem wykończona to mnie chciał od razu dać na L4 ale sie nie zgodziłam. Dopiero po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku że dzidzia ważniejsza niż praca

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                      ja w 6 miesiacu poslzam na zwolnienie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                        Wszystko zależy od charakteru pracy i od samopoczucia kobiety ciężarnej. Ja poszłam po trzecim miesiącu, miałam już dość stresujących sytuacji w pracy i stwierdziłam, że przecież zdrowie mojego maleństwa jest najważniejsze!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                          Ja mam spokojna siedzacą prace. Pracowalam prawie do konca. Lecz moja mama bedac w ciazy z moim małym braciszkiem pracowała do 3miesiaca gdyż jej praca jest bardzo wyczerpujaca.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                            Ja jak poprzedniczki mam spokojną i biurową pracę, ale na l4 poszłam już w 22 tygodniu Najwyższy czas odpocząć i powoli kompletować wyprawkę.
                            Jeszcze tyle do kupienia

                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                              Ze względu na to, że w ciąży czułam się świetnie i lekarz nie widział żadnych przeciwwskazań to pracowałam niemal do rozwiązania. Na zwolnienie poszłam dopiero na tydzień przed planowanym porodem.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X