Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomórzcie Rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomórzcie Rozstępy

    Dobre kremy na ewentualne rozstępy. Jakie propozycje macie? Co same stosowałyście i okazało się, że dobrze podziałało?
  •    
       

    #2
    Ja stosowałam krem z gerbera, fissan, avon, a przede wszystkim hektolitry oliwki....to przy pierwszej ciąży - na brzuchu rozstepów zero , śladowe ilości na biodrach -prawie niewidoczne.....przy drugiej ciązy stosowałam tylko krem intensywnie nawilżający do ciała i jest ok.

    Skomentuj


      #3
      galenic

      galenic-od prawie poczatku ciazy.
      zadnych rozstepow (mozna tez stosowac na biust).
      i balsam silnie nawilzajacy mustela 9 mies.

      Skomentuj


        #4
        witajcie, ja tylko kupiłam na początku fissan, do tego stosowałam różne balsamy nawilżające skórę...i jak do tej pory (34 tydz ciąży) ani jednego rozstępu nie mam, a przytyłam duuuuuzzzzoooo 20 kg. Tak więc chyba na te paskudne pręgi nie ma reguły..

        Skomentuj


          #5
          Ja także stosowałam Fissan i jestem zadowolona bo nie jest drogi a skuteczny. Na początku stosowałam rano a wieczorem oliwkę. Pod koniec ciąży już tylko fissan. Oliwka jest super ale długo się wchłania i brudzi ubrania.

          Skomentuj


            #6
            u mnie dopiro po ciazy sie ujawniły te cholerne rozstepy - sa okropne! a smarowałam brzusio :/
            Kinia & Aminka

            Skomentuj


              #7
              Ja używałam po ciąży olejku 'BIO OIL' I jestem na prawdę zadowolona, może nie miałam takich bardzo widocznych rozstępów ale, 'bio oil' pomógł. Na nogach to mi nawet zniknęły i mogę dzięki temu pokazywać się w krótkich spodniach

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja cala ciaze smarowalam sie angielskimi balsamami dla kobiet ciezarnych a takrze z avonu zwyklym na rozstepy a mam ich sporo chocnie przytylam az tak wiele Moja mama je miala babcia i mnie rowniez nie udalo sie im zapobiec;/
                www.bobasy.pl/dominika2008

                Skomentuj


                  #9
                  Ja używałam kremu przeciw rozstępom z Oriflame i kremów z serii Perfecta mama zarówno do brzucha jak i do pielegnacji biustu. A teraz rozstępy po ciąży to ma mój mąż ;-) bo objadał się razem ze mną a się nie smarował
                  Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                  www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja nie stosowałam żadnych kremów a rozstępów o dziwo nie mam Chyba mam aż nadto elastyczną skóre

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      pomysł na rozstępy

                      jestem w ciąży i boję się, że z chwilą rozwoju mojej "fasolki" wszędzie pojawią sie rozstępy. Słyszałam, że dobrym sposobem jest smarowanie się zwykłą oliwą z oliwek. Czy któraś z Was tego próbowała?

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja smaruję się preparatem Perfecta Mama, jestem w 32 tc i narazie nie ma śladu rozstępów...o smarowaniu się zwykłą oliwą nie słyszałam...


                        Skomentuj


                          #13
                          Perfekta Mama, smaruję nim brzusio, pośladki i piersi.
                          To 32 tc i narazie rozstępów ani śladu...mam nadzieję, że tak już zostanie do końca ciąży i po niej...
                          Smaruję się rano i wieczorem.


                          Skomentuj


                            #14


                            Ja uzywalam olejku clarinsa i byla bardzo zadowolona. Lubilam tez fissan. Rozstepow nie mam.
                            pozdrawiam,
                            D

                            Skomentuj


                              #15
                              ja smarowałam się gerberem - na brzuchu i na udach, dodatkowo oliwką dla dzieci na piersiach i rozstępów też nie mam.
                              PS witam na forum, bo jestem tu nowa!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X