Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczna zabawa - jak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bezpieczna zabawa - jak?

    jak organizujecie w domu bezpieczne warunki do zabawy?
    Nie pytam ot tak z głupia frant... nasz mały niestety w czasie ostatnie zabawy w ganianego (tak, wiem, teraz już ganiany tylko na dworze..) przewrócił nową lampę kosztowało nas ponad 3 tys. , a tu taki klops. No ale lampie się wiele nie stało, raczej martwimy się jak zabezpieczać pole zabaw żeby takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości?

    Help?
    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:02. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

    Hmm ta ogólnie to ja bym po prostu nie trzymała niczego zbyt nisko, a jeśli chodzi o inne rozwiązania, to np. pościnanie kantów, żeby nie uderzył główką - piszę nie bez powodu, bo w mojej rodzinie do dziś opowiada się o tym, jak kiedyś u znajomych rodziny uderzyłam głową w stół i następnym razem mój ojciec poszedł do nich z piłą ręczną i pilnikiem i spiłował i wyrównał im kanty...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

      lepiej mieć dziecko, czy ładne meble w domu?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

        My mamy wszystkie narożniki, szafy, kontakty pozabezpieczane. Można kupić takie rzeczy za grosze w marketach. Poza tym nie trzymamy na podłodze ani w zasięgu ręki córki przedmiotów,którymi mogłaby sobie zrobić krzywdę.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

          U mnie narazie Mikołaj jest za mały żeby zrobić sobie krzywdę w taki sposób, ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest być cały czas obok maluszka i samemu chronić go przed niebezpieczeństwami czyhającymi w domu :P

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

            Spójżmy prawdzie w oczy, nie można cały czas być obok dziecka, to jest niewykonalne, wyjście do toalety, dzwonek do drzwi, telefon... ja preferuje gumowe nakładki na wystające roki, itp. do kupienia w każdej hurtowni plastiku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

              A co sądzicie o zorganizowaniu domowego kina i maratonu bajkowego. Tawypożyczalnia projektorów[/URL] oferuje po małych kosztach wynajęcie sprzętu z którego można zorganizować atrakcyjny seans bajkowy. Hmm ciekawa jestem co na to moje maluszki
              Last edited by disne; 10-06-2020, 15:02. Powód: reklama
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

                Moim zdaniem to całkiem ciekawa propozycja,takie spędzenie rodzinnego wieczoru przed tv oglądając bajki,raz na jakiś czas na pewno można to wykorzystać. Ile kosztuje wynajem projektora?


                www.Amko.com.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

                  myślę, że dzieci mają tyle pomysłów na minutę, że nie ma tak do końca bezpiecznych zabaw, podstawą jest zabezpieczyć dobrze mieszkanie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bezpieczna zabawa - jak?

                    Za najbezpieczniejszą rozrywkę uważam - przed rodzicami, na podwórku lub w domu. Musisz wybrać bezpieczne gry i bawić się ze swoimi dziećmi.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X