Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe konto osobiste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Darmowe konto osobiste

    Planuje otworzyć konto osobiste i zastanawiam się czy jeszcze będe miała do czynienia gdzieś z darmowymi kontami.
    Czy wiecie?
  •    
       

    #2
    Odp: Darmowe konto osobiste

    Z tym darmowym kontem to najlepiej jest uważać.... Banki świadome coraz większej niechęci klientów do płacenia za ich usługi starają się przedstawiać swoje oferty jako bezpłatne, w rzeczywistości jednak brak opłat obwarowują wieloma warunkami, jak np. wymaganą kwotą minimalną wpływającą co miesiąc na konto, bądź ilością i wysokością transakcji wykonanych kartą płatniczą w danym okresie rozliczeniowym.

    Zerknij sobie najlepiej tutaj:
    Na stronie jest aktualny ranking kont osobistych. Polecam nest bank, wygodne konto.
    Last edited by disne; 09-06-2020, 00:13. Powód: reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Darmowe konto osobiste

      Ja zakładałam w zeszłym roku konto w Nest Banku i mówiąc szczerze, jestem bardzo zadowolona. Mam wszystko czego potrzebuję i tak na dobrą sprawę nie chcę go zmieniać. Formuła mi odpowiada, aplikacja działa jak należy i płatności to kilka prostych kroków.
      Last edited by disne; 09-06-2020, 00:13. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: Darmowe konto osobiste

        Szanowna Pani niezmiernie cieszę się, że zdecydowała się wybrać ofertę konta osobistego w Nest Banku. Zainteresowane osoby zachęcam do zapoznania się z jego ofertą. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:
        - w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),
        - składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),
        - poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),
        - w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

        Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

        Pozdrawiam,
        Opiekun Klienta Nest Bank
        nestbank pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Darmowe konto osobiste

          To wyżej raczej z kontami nie ma nic wspólnego.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X