Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-02-2018, 08:10
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Wygraj zabawki WADER dla dziecka! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - 1 z 6 gier Batyskaf od Granny.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w lutowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 6 osób, które w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla dodadzą najwięcej opinii od 13 lutego do 28 lutego 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Więcej o nagrodzie przeczytasz na stronie MamoToJa.pl

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.

Zobacz też: Regulamin konkursu

Nieprzeczytane 02-03-2018, 13:03
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 6 gier Granna! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - luty

W lutym laureatkami zostały:
  • Katarzyna_kd
  • teklunia222
  • Asia94
  • LadyPinka
  • anoska21
  • skrzaty
Serdecznie gratulujemy i wysyłamy im gry Granna "Batyskaf"!

Bądźcie czujne, lada dzień edycja na kolejny miesiąc!
Nieprzeczytane 15-03-2018, 07:34
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Domyślnie Odp: Wygraj zabawki WADER dla dziecka! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - Traktor Gigant i zestaw klocków puzzli.

W marcu do wygrania zestaw zabawek WADER:
Gigant wywrotka FARMER - auto z limitowanej serii Gigant. Masywne, wytrzymałe auto o udźwigu 150 kg, wywrotka ma podnoszoną i opuszczaną skrzynie ładunkową. Auto z przodu ma zaczep.

Klocki puzzle 40 el. w kartoniku - 40 kolorowych klocków do układania zapewni dzieciom wiele godzin fantastycznej zabawy. Kolorowe klocki z serii edu zapewnią dzieciom wspaniałą zabawę. System montażu ułatwia wzajemne łączenie elementów, dzięki czemu dzieci mogą stworzyć oryginalne budowle, pojazdy, zwierzątka, cyferki, literki, figury geometryczne i wiele innych ciekawych kształtów. Puzzle posiadają poręczne opakowanie, które ułatwia ich przechowywanie.

Nieprzeczytane 03-04-2018, 11:59
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Domyślnie Odp: Wygraj zabawki WADER dla dziecka! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla

W marcu laureatką została helenka7878. Wysyłamy jej zestaw Wader: Traktor Gigant i puzzle klocki. Serdecznie gratulujemy!

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - taca z naczyniami, zestaw garnków oraz zestaw do piasku.

W kwietniu do wygrania zestaw zabawek WADER:

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w marcowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 3 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

- Taca z naczyniami - komplet naczyń dla idealnej małej Pani domu. Zestaw składa się z tacy oraz kompletu naczyń stołowych, w skład którego wchodzą między innymi: łyżeczki, kubeczki z podstawkami oraz dwa praktyczne dzbanuszki. Całość została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
- Płyta gazowa z garnkami - z serii Party World to idealna propozycja dla małego kucharza. Praktyczna kuchenka posiada dwa „palniki” – z dwoma pokrętłami. W zestawie jest również stelaż montowany na tylnej ścianie kuchenki z 4 wieszaczkami na sztućce oraz 2 garnki.
- Wózek z kompletem letnim Kubuś Puchatek do piasku - jest to zestaw z nowej serii Disney, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka.

Nieprzeczytane 04-04-2018, 09:50
mkone mkone jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mkone.polki.pl

Czy będzie weryfikacja wyników za miesiąc marzec?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-2018, 10:14
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Oczywiście! Przepraszamy za błędne wyłonienie zwycięzcy. Nasz system wyłonił laureata za marzec bez wspólnego zliczenia opinii i produktów. W związku z tym chcielibyśmy sprostować: zwycięzcą w marcu została Mamcia_Dancia.
Nieprzeczytane 07-05-2018, 15:00
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 1 maja do 31 maja 2018 r.

W maju do wygrania zestaw zabawek WADER:

Gigant Truck Wywrotka to okazały samochód o długości 55 cm i ogromnej nośności do 150 kg. Wywrotka posiada otwierany kiper oraz wygodny uchwyt. Auto charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, zaokrąglonymi krawędziami i bogatą kolorystyką. Zestaw doskonale nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i w ogrodzie, czy piaskownicy i jest idealny dla dzieci w wieku 2-5 lat. Największą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której samochód służy zabawie latami.

Klocki Funny to zestaw klocków składający się z 36 elementów. Wśród nich znajdują się części w kształcie główek zwierząt, takich jak: żyrafa, pies, kotek, koń, małpka, papuga, zając i słoń, które w połączeniu z innymi klockami idealnie układają się w postać wybranego zwierzątka.
Zabawa tymi klockami stymuluje wyobraźnię dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem umiejętności manualnych.

Zobacz też: Regulamin konkursu

Nieprzeczytane 14-06-2018, 09:50
PermusMama PermusMama jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
PermusMama.polki.pl

Zdjęcia: 2

Kiedy można się spodziewać wyników za miesiąc maj 2018?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2018, 20:10
Anka04 Anka04 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Anka04.polki.pl

Ten konkurs chyba już nie jest aktualny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2018, 12:49
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Konkurs wciąż jest aktualny - zachęcamy do udziału w czerwcowej edycji. Zwyciężczynią w maju została: kla9
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania