Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    Ja również jestem zdania,że warto jest się starać oraz nie poddawać. Sama nie raz usłyszałam w przeszłości,ze zajście w ciążę będzie bardzo trudne. Ba ! Raz nawet usłyszałam ,że nie będę miała nigdy dzieci co było dla mnie naprawdę traumatyczne.

    W końcu trafiłam do dobrej kliniki w Warszawie, konkretnie tutaj: http://www.invimed.pl/ . Przeprowadzili dokładne badania. Miałam tam wykonywaną inseminację i dzieki temu udało mi się urodzić śliczną zdrową córeczkę.

    Wszystko jest możliwe.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      No właśnie. Nie wolno się poddawać, bo nigdy nie wiesz co przyniesie Ci los. Znam takie pary, które były przekonane, że są bezpłodne i nagle ni z tego ni owego bum i ciąża (czego ci życzę).
      Warto jednak, tak jak moja przedmówczyni, udać się po fachową pomoc wszędzie, gdzie tylko się da. Pamietaj też, że co pomaga jednej parze, nie zawsze pomoże i drugiej.
      Życzę powodzenia w staraniach

      Skomentuj


        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Napisane przez luiza741 Pokaż wiadomość
        Też uważam, że lepiej jest iść prywatnie do lekarza niż czekać w kolejkach i się stresować. Ostatnio trafiłam na http://premium-medical.pl/prof-dr-ha...roslaw-wielgos i zastanawiam się nad umówieniem się na wizytę do Pana doktora. Byłam już u tylu lekarzy że ręce opadają ale mam nadzieję, że ten mi pomoże.
        Nie każde Leczenie państwowe musi być zle i odwrotnie nie każdy prywatny lekarz jest dobry przewaga nad tym drugim jest taka ze.faktycznie prywatne.badania są wykonywane szybciej ale są.również kosztowne.

        Skomentuj


          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          Nie każde Leczenie państwowe musi być zle i odwrotnie nie każdy prywatny lekarz jest dobry przewaga nad tym drugim jest taka ze.faktycznie prywatne.badania są wykonywane szybciej ale są.również kosztowne.
          No nie ma reguły, jakość usługi może być różna, ale często badania prywatne są robione nowszym sprzętem i są dokładniejsze. Mnie ogólnie to przeraża fakt że płacimy składki a jak jest ktoś ciężko chory i potrzebuje leczenia to i tak musi iść prywatnie bo inaczej terminy go wykończą - niegy tego nie zrozumiem!

          Skomentuj


            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Mi lekarze mówili, że nie ma nic niepokojącego i czekać. Czekaliśmy prawie 2 lata. Nie wiem tak naprawdę, czy to coś pomogło, ale 2 ostatnie cykle stosowałam naturalne "pomagacze zapłodnienia". Piłam napar z liści malin i brałam kapsułki z olejem wiesiołka ( pierwsza połowa cyklu). Może komuś pomoże

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              Też się długo staramy. Mam problemy z jajnikami odkąd pamiętam. Teraz chciałabym spróbować brać inofem. Jest bez recepty i to większe opakowanie starczy na miesiąc kuracji. Sama na razie pozytywne opinie o nim widzę. A kwas foliowy i tak trzeba przyjmować szybciej.

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Napisane przez antolinka Pokaż wiadomość
                Bardzo ci współczuję... A badałaś się pod kątem PCOS? My staramy si o dziecko od roku i nic. Po badaniach okazało się, że mam zespół policystycznych jajników:/ Gdy się dowiedziałam strasznie się załamałam i straciłam nadzieję na dziecko. Jednak poznałam wiele kobiet, które zostały mamami pomimo PCOS. Nadzieja wróciła i od jakiegoś czasu piję Inofem. Wyczytałam na http://www.inofem.pl/pl/o-produkcie,10045 że pomaga uregulować hormony i łagodzi niektóre objawy choroby. Zanim go kupiłam zapytałam o zdanie mojego ginekologa. Mam nadzieję, że u ciebie też wszystko się wyjaśni i zostaniesz mamą.
                Ja się staram o dziecko od 9 miesięcy i też piję Inofem, od 2 miesięcy. Co prawda u mnie nie stwierdzono PCOS, ale jak to powiedziałam moja ginekolog, "będzie łatwiej". Jedyne co na razie zauważyłam to uregulowanie miesiączki (równo co 29-31 dni) i ogólnie czuję się w porządku, ale czy to ma jakieś duże znaczenie nie wiem. Pewnie zaszkodzić nie zaszkodzi, a oby pomogło. Musimy wierzyć, że będzie dobrze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                  Napisane przez beata666 Pokaż wiadomość
                  Też się długo staramy. Mam problemy z jajnikami odkąd pamiętam. Teraz chciałabym spróbować brać inofem. Jest bez recepty i to większe opakowanie starczy na miesiąc kuracji. Sama na razie pozytywne opinie o nim widzę. A kwas foliowy i tak trzeba przyjmować szybciej.
                  Rzeczywiście większe opakowanie jest na miesiac. Wiesz o tym, że powinno się dziennie pić dwie saszetki inofemu? Jedna to taka dawka dla zdrowych kobiet, niestarających się o dziecko. Jeśli chcesz poprawić swoje hormony to powinnaś pić dwie - to dawka terapeutyczna. Trzeba go pić minimum trzy miesiące by kuracja miała sens - warto o tym pamiętać.

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    My się już staramy, jeszcze nic nie wyszło po kilku miesiącach, więc wiadomo od razu czarne myśli. Ja biorę kwas foliowy, mąż Ferti Man , do ginekologa regularnie chodzę. Też miałam w przeszłości problemy z tarczycą, ale na razie lekarz mówił, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że już niedługo będe mogła dołączyć do mam oczekujących

                    Skomentuj


                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      U nas póki co prym wiedzie inofem. Piję go dwa razy dziennie i liczę na poprawę wyników. Niedługo idę też na badania pod kątem tarczycy bo coś czuję, ze jest nie za ciekawie z nią.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                        My staramy się o dziecko od 23 miesięcy. W poniedziałek idę na kolejne badania. Nie wiem na jak długo starcza mi sił do walki męża próbuję namówić na badania ale on nie dopuszcza do siebie myśli że problem może być też po jego stronie.

                        Skomentuj


                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          Inofem- zauważyłam, że mnóstwo kobiet mających problem z zajsciem w ciążę do zażywa. I to mnie najbardziej przekonuje Zacznę pić inofem- słyszałam że w smaku jest dobry Nie lubie żadnych leków ani suplementów diety, które paskudnie smakują. Może za parę miesięcy będę cieszyć się odmiennym stanem? Już prawie 2 lata czekam na 2 kreseczki na teście.

                          Skomentuj


                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            Ja również dołączam do grona osób chorujących na PCOS. I to chyba jest głowna przyczyna że nie mamy jeszcze dzieci. Po ostatniej wizycie u lekarza zainteresowałam sie suplementem Inofen- ponoć działa cuda Od razu kupię zapas na 3 miesiące i będę pić.

                            Skomentuj


                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Będę musiała kupić ten inofem. Ostatnio pani w aptece mi go polecała ale nie kupiłam bo chciałam skonsultować sie z moim lekarzem. Mam wizytę w srodę i jak da zielone światło to kupię Też mam pcos ale do tego dochodzi masa innych chorób. Do tego nie wiem jak namówić męża na badania. Doradzicie coś?

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                Napisane przez zoffinnka Pokaż wiadomość
                                Będę musiała kupić ten inofem. Ostatnio pani w aptece mi go polecała ale nie kupiłam bo chciałam skonsultować sie z moim lekarzem. Mam wizytę w srodę i jak da zielone światło to kupię Też mam pcos ale do tego dochodzi masa innych chorób. Do tego nie wiem jak namówić męża na badania. Doradzicie coś?
                                Ja piję inofem mimo, że nie stwierdzono u mnie PCOS. Ale lekarka stwierdziła, że reguluje gospodarkę hormonalną więc nie zaszkodzi raczej.
                                Jeśli chodzi o namówienie męża na badania to myślę, że musicie szczerze porozmawiać. Ja swojemu powiedziałam, że chciałabym mieć pewność, że wszystko jest ok a nie samej latać po lekarzach i z tyłu głowy mieć tę myśl, że może jednak jest jakiś problem... Zrobił, wszystko wyszło mu ok, a ja jestem spokojniejsza, a wiadomo, że im mniej stresu przy staraniach o dziecko tym lepiej.
                                Trzymam kciuki za Was.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X