Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hiszpania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hiszpania

    Co sądzicie o tym kraju? O kulturze, klimacie, muzyce itp.?
  •    
       

    #2
    Odp: Hiszpania

    klimat cudowny i kuchnia cudowna, bardzo polecam, spędziliśmy tam dwa tygodnie przytyłam 5 kilogramów nie można było się oprzeć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Hiszpania

      nigdy nie byłam ale bardzo chętnie bym pojechała. Z tego co się orientuję to dosyć drogi kierunek więc może w przyszłym roku

      Skomentuj


        #4
        Odp: Hiszpania

        Kraj jest przpiękny. Ludzie uśmiechnięci, słońca pod dostatkiem. Piękna jest Barcelona, Sevilla, Madryt. Jeżeli mam czas i trochę środków na koncie to zawsze chętnie tam wracam. Kuchnia rzeczywiście smaczna. Uwielbiam ich chorizo, jamon iberico i owoce morza
        pediatra piaseczno

        Skomentuj


          #5
          Odp: Hiszpania

          Napisane przez seba76 Pokaż wiadomość
          Kraj jest przpiękny. Ludzie uśmiechnięci, słońca pod dostatkiem. Piękna jest Barcelona, Sevilla, Madryt. Jeżeli mam czas i trochę środków na koncie to zawsze chętnie tam wracam. Kuchnia rzeczywiście smaczna. Uwielbiam ich chorizo, jamon iberico i owoce morza
          owoce morza również uwielbiam a chorizo to nie jest taki rodzaj kiełbasy bo taką przywoził i mąż z Francji Klimat na pewno cudowny

          Skomentuj


            #6
            Odp: Hiszpania

            Byłem tam 3 razy. Klimat bardzo przyjemny, szczególnie na wschodzie, bliżej Morza Śródziemnego (nad Atlantykiem strasznie wiało). Na 1 - 2 tygodniowy wypad Hiszpanię jak najbardziej polecam. Wyjazd dłuższy (na stałe) nie koniecznie. Kryzys w Hiszpanii bardzo widoczny.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Hiszpania

              Byłam kilka razy: jedno z moich ulubionych miejsc na wyjazdy wakacyjne. Zawsze pewna pogoda, słonecznie, mili ludzie, przepyszna kuchnia. Ceny oczywiście droższe niż u nas, ale warto. Zawsze robię tam zakupy i przywożę jeszcze cos z pyszności do domu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Hiszpania

                klimat bardzo przyjemny a tak to niewiele się różni od polski tylko język warto znać









                http://videohive.net/user/akaineko

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Hiszpania

                  Myślę, że jest jednak trochę droższa niż Polska

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Hiszpania

                    Ja kocham Hiszpanię! zwłaszcza południe. Jedzenie, ludzie, klimat - wszystko w jednym. Co roku jeżdżę tam na wakacje i w przyszłości zamierzam zamieszkać tam na stałe.
                    Polecam poczytać trochę o Andaluzji, zwłaszcza o tych smakowitych daniach: http://www.andaluzja24.pl/
                    Zamieniam niezdrowe na zdrowe. Polecam poczytać: sól himalajska właściwości

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Hiszpania

                      Kraj piękny i przede wszystkim ciepły zarówno pod względem klimatu jak i ludzi którzy tam mieszkają Decydując się jednak na wakacje w Hiszpanii lub innym kraju warto ustalić sobie wakacyjne wydatki. Może w tym pomóc artykuł z http://blog.kredytinkaso.pl/2266-wak...cisla-kontrola Dzięki kontrolowaniu wydatków nie trzeba się martwić, ze zabraknie pieniędzy lub wyda się za duzo. Wiele osób wyjżdża, traci wszystkie oszczędności a później nie wie za co przeżyć do kolejnej wypłaty. Dlatego warto planować i kontrolować wydatki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Hiszpania

                        Ja byłam w Hiszpanii 15 lat temu i każdemu polecam tam pojechać.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X