Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje tuż tuż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wakacje tuż tuż

    Ja wakacje spedziłam w Chorwacji. Piekne plaze, piekna pogoda, niezapomniany urlop. Pierwszy raz tam byla, ale juz chce jechac kolejny raz

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wakacje tuż tuż

      Ja już od kilku lat wysyłam swoje dzieci na kolonie. Może to zabrzmi wygodnie, ale też chcę odpocząć. Poza tym takie wyjazdy bez rodziców bardzo usamodzielniają dzieciaka.

      Już któryś raz korzystam z tego samego organizatora. Ma biuro we Wrocławiu, nazywa się Jaworzyna Tour. Wcześniej wysyłałam też dzieci na kolonie ze szkoły, ale opiekunowie nie pilnowali, dzieci siedziały w pokojach i się nudziły, to i głupie pomysły przychodziły do głowy. Było paru łobuzów, starszych od reszty i bywało niebezpiecznie. Przestałam wysyłać na te kolonie szkolne. Znalazłam organizatora, który robi obozy dopasowane wiekowo - wszystkie dzieci mają tyle samo lat. Dzieciaki mają przez całe dnie zajęcia tematyczne (akademia survivalu, kuchnia molekularna), opiekunowie cały czas dbają o porządek, o alkoholu czy łobuzowaniu nie ma nawet mowy (na tych szkolnych wyjazdach podobno bywało z tym różnie).

      Dlatego moja rada jest taka - kolonie czy zimowiska są dobre i dla dziecka i rodzica. Rodzic sobie odpocznie, dziecko się wybawi, usamodzielni. Tylko trzeba szukać porządnego organizatora.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wakacje tuż tuż

        A co myślicie o tym: http://cyfrowydetox.pl/? Całkiem ciekawie i oryginalnie to brzmi. Każdy uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia swojego komputera, telefonu a nawet zegarka i oddaniu się pełnemu relaksowi. Obóz jest organizowany z dala od cywilizacji, chodzi o to, żeby nikt nie myślał o pracy i aby pozbyć się nowych technologii. Prawdziwy cyfrowy detox

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wakacje tuż tuż

          Każdy może sam zrobić sobie taki odpoczynek od cyfrowych technologii. Dla mnie jest całkiem normalne, że jak jadę na urlop, nie zabieram ze sobą komórki, laptopa czy tableta. No, z zegarkiem już gorsza sprawa, ale to chyba nie jest znowu aż taki problem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wakacje tuż tuż

            Mi się marzą takie wakacje w Maroku: http://mojpunktwidzeniablog.com/category/blog/maroko/ Tylko z dzieckiem bym tam nie pojechała, bałabym się chorób żołądkowych. Z maluszkiem to Europa. Też na urlopie odpoczywam od telefonu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wakacje tuż tuż

              W wakacje chciałbym wyjechać w Bieszczady. Słyszałem dużo pozytywnych rzeczy o tym miejscu i o atrakcjach.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wakacje tuż tuż

                Ja jeszcze w tym roku chciałabym wyskoczyć gdzieś niedaleko na weekend. Słyszałyście jakieś opinie o Hotelu Książę Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ ? Bardzo spodobały mi się ich wnętrza, cena też jest baardzo atrakcyjna...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wakacje tuż tuż

                  Ferie są tuż tuż Masz jakiś plan? Ja znalazłam hotel przy stoku narciarskim w zakopanem i się zastanawiam nad zabraniem tam dzieciaków. Nie chcę żeby siedziały w domu i sie nudziły.Ma być wesoło i aktywnie W tym roku nie były nigdzie na feriach to niech w 2017 nadrobią.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wakacje tuż tuż

                    Ja od dawna marzę, żeby pojechać do Hiszpanii. Może w przyszłym roku się uda. A na weekendowe wypady to zdecydowanie polskie góry

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wakacje tuż tuż

                      Sprawdźcie sobie Hotel Natura Mazur SPA. Jest tam basen, SPA oraz wiele atrakcji. Uważam, że warto wykupić tam sobie wczasy. Miejsce jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Warto sobie tam zajrzeć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wakacje tuż tuż

                        może wakacje nie są tuż tuż ale warto pomyśleć o przyszłorocznych wakacjach ze względu że teraz zaczynają sie już promocje czy też rabaty. A jak już bedziemy wiedzieli gdzie chcemy jechać i kiedy to pomyśleć musimy o ubezpieczeniu turystycznym by zadbać o swoje bezpieczeństwo i naszych bliskich. A jak nie wiemy jakie ubezpieczenie wybrać to sprawdźcie w porównywarce ubezpieczeń takiej jak ta https://bm.pl/#!/ubezpieczenia

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wakacje tuż tuż

                          Skoro jesteśmy na babyonline to pewnie każda jest matką albo zaraz nią będzie Ja proponuje jeździć po Polsce z dziecmi. Miejsc ciekawych jest u nas dostatek. Szybko zabraknie Wam dni na zwiedzanie i poznawanie swojego kraju.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wakacje tuż tuż

                            "Po prostu wyjedz w Bieszczady..."

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wakacje tuż tuż

                              Ja pierwsze co zainspirowałam się tym artykułem. Potem już poszło gładko

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wakacje tuż tuż

                                W tym roku chciałabym pojechać w jakieś trochę egzotyczne miejsce, a nie takie oklepane jak Egipt... Dość luksusowe biuro podróży jest np. tutaj i oni właśnie takie rzeczy organizują
                                Człowiek może być samotny mimo miłości wielu, bo dla nikogo nie jest przecież tym "najukochańszym".

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X