Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    u nas planowana....czekaliśmy bardzo na naszego maluszka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Nasza dzidzia była planowana,i taraz ma prawie 6 miesięcy.

      Skomentuj


        #33
        21-miesięczna Zuzia - nie planowana i 27-tygodniowa fasoleczka w brzuszku, również nieplanowana, obie chciane i kochane )

        Skomentuj


          #34
          czesc jestem nowa.
          3letni nieplanowany Antek i 10 tyg..Fasolka nieplanowana.Niestety tylko przeze mnie chciane



          ANIOLEK 16.06.2008[*]

          Skomentuj


            #35
            Witam na moją pierwszą ciążę czekałam 2 lata , na drugą ciążę czekałam aż 4 lata to były moje planowane ciąże a tu nadarzyła się wielka WPADKA ,córcia ma 20 miesięcy, a ja jestem w 22 tyg ciąży Pozdrawiam ))

            Skomentuj


              #36
              Moj synek planowany,ma juz 10 miesiecy.Nie obylo sie bez stresow jak po pierwszym miesiacu staran nie bylam w ciazy.Na szczescie w drugim sie udalo

              Skomentuj


                #37
                widze ze sporo tych wpadek
                suer wiecej dzieciaczkow bedzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Moja ciąża była planowana starałam sę o dziecko 3 miesiące

                  Skomentuj


                    #39
                    U mnie naszczęście ciąża była planowana i nawet nie musieliśmy sie długo starać, dwa razy i po krzyku :P Bartuś był zaplanowany, ale zapomnieliśmy za to o ślubie -wszystko na szybko było robione Czasami i tak bywa
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj


                      #40
                      u mniehmmm chciałam miec bardzo maluszka ale jakos mi sie nie udawało nie ten czas nie ten facet i w sumie to mi się wpadło i wychowuje małego sama , ale co ja bym bez niego teraz zrobiła

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        witam

                        witam wszystkich my 18 miesiecy temu wtedy z chlopakiem (aktualnie mężem)ciąży nie planowaliśmy ciąża nas zaskoczyla jak na tescie wyszly dwie kreseczki najpierw byl strach i pytanie co dalej jak sobie poradzimy ja bez pracy mąż też bez pracy wtedy byl ale z miesiaca na miesiac strach minal natalka nasze sloneczko ma teraz 18m-cy jest kochana,myśle o drugim dziecku za pare lat i wtedy ja zaplanuje

                        Skomentuj


                          #42
                          Witaj ja planowałam z mężem jedno dziecko. Takie były czasy. Długo nic nic a po 10 latach druga córa. Cieszyliśmy się jak warjaci. No i wpadka... teraz mamy trzy córeczki.

                          Skomentuj


                            #43
                            Ania28 jakbym czytałam swoją historię, z tą różnicą, że
                            ja mam 6,5 miesięcznego syna

                            Skomentuj


                              #44
                              pierwsze dziecko to wpadka, drugie bardzo dokładnie zaplanowane i długo wystarane, nawet płeć sobie zaplanowałam


                              Skomentuj


                                #45
                                u nas byla planowana wpadka. jak okazalo sie, ze jestem w ciazy, bylam przerazona. ale po kilku dniach oswoilam sie z ta mysla, i nastapila wielka radosc moze przerazenie ogarnelo mnie nie z faktu, ze bedziemy mieli dziecko, tylko dlatego, ze jak sie dowiedzialam, to bylam juz w 10 tygodniu? a nastepny bobas bedzie planowany
                                Pozdrawiamy!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X