Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

    Witamy nowych użytkowników forum Babyonline. Zapraszam do zapoznania się z zasadami panującymi na forum.
  •    
       

    #2
    Witam

    Witam wszystkich serdecznie,
    Pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń w tym 2016 roku

    Pozdrawiam,
    Adelka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Witam

      Witaj na forum

      Skomentuj


        #4
        Witamy się

        Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Kamila, mam 25 lat, liczę, że nawiąże wiele nowych, ciekawych znajomości na forum.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Witamy się

          Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Milena i jestem szczęśliwą mamą 3-letniego synka, a obecnie również oczekującą na kolejne dziecko- tym razem córeczka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Witamy się

            witajcie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Witamy się

              Witajcie na naszym forum A ja mam na imię Marta i jestem Mamą 28-miesięcznego Franka i rocznego Stasia. W maju skończę 26 lat


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Witamy się

                hej jestem Patrycja mama 2-miesięcznego Wiktorka mam 26 lat i jestem z Rzeszowa. Serdecznie pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Witamy się

                  Napisane przez patple16 Pokaż wiadomość
                  hej jestem Patrycja mama 2-miesięcznego Wiktorka mam 26 lat i jestem z Rzeszowa. Serdecznie pozdrawiam
                  Ja również pochodzę z podkarpacia
                  Witam Was serdecznie dziewczyny i zapraszam do rozmów na forum

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                    witajcie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                      Cześć Wszystkim

                      Bardzo się cieszę, że w końcu tutaj dołączyłam

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam wszystkich

                        Hej mam na imię Malwina mam 29 i jestem szczęśliwą mamusia 10-miesięcznej Gabrysi . Chciała bym tu poznać kogoś kto jest w takiej samej sytuacji jak ja . Jestem osoba niedosłysząca nosze aparaty słuchowe bez nich tez w miare słyszę , choruję mam torbiela w mózgu byłam na rencie 8 lat teraz mi ja zabrali uznali ze jestem zdolna do pracy ... Partner przyjechał z Angli czeka na tel zeby jechac z powrotem chce nas tam sciagnać nie jestem pewna czy dam rade psychicznie .... z jego rodzina sie nie dogaduje juz od samego początku a szczególnie z tesciami .... Czasem nie czuje sie szczęsliwa w tym związku

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                          Witam. Bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś. Ja jestem Teresa z okolic Oleśnicy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                            Napisane przez damianjaworo
                            Witajcie forumowicze. Mam na imię Damian, pozdrowienia ze Szczecina.
                            Witamy i zapraszamy do wspólnej rozmowy na bardzo fajnym forum

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Witam wszystkich

                              Witaj. Tutaj z nami możesz poczuć się naprawdę dobrze. Wszyscy są bardzo mili i pomocni. Możesz nam się wyżalić powiedzieć o swoich smutkach i radościach a my Cię wesprzemy jak tylko będziemy umiały.
                              Ja jestem Teresa i też mam 29 lat. Jestem mamą dwójki dzieci Fabian 13 miesięcy i Zuzia 4 latka.
                              Zapraszam do rozmowy na forum a szczególnie na wątku ,, Poranna kawa" bo tam najwięcej osób zagląda i pisze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X