Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukacie niani?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szukacie niani?

    Ostatnio zarejestrowalam się w portalu dla rodziców i niań. Zamierzam poszukiwać niani wlaśnie w ten sposób. Czy któraś z Was, Kochane, probowała tego sposobu? Czy niania.pl jest Wam znana? Poszukuję niani w Krakowie. Najlepiej młodej i kreatywnej bo moje smyki lubią basen i wymyślne zabawy... Dajcie znać prosze!
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:00.
  •    
       

    #2
    Odp: Szukacie niani?

    Udało się! Znalazłam wymarzona opiekunkę w Krakowie. Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że moje namiary pomogą Wam znaleźć kogoś, kto zajmie się też Waszym maluchem!
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:00.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szukacie niani?

      Nawet nie wiedziałam, że istnieje taka strona jak niania.pl. Problem z szukaniem i wyborem niani jest dopiero przede mną. Na pewno skorzystam z tej stronki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szukacie niani?

        szukanie niani jeszcze przed nami nie będzie łatwo oddać w cudze ręce taki skarb dzięki wielkie za polecenie stronki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szukacie niani?

          Ja w sumie też wolałam oddać dziecko do żłobka niż zostawić z nianią, moja koleżanka miała złe doświadczenia więc tą opcję skreśliłam już na samympoczątku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szukacie niani?

            W żłoby przynajmniej masa kontaktów z rówiesnikami...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szukacie niani?

              To wszystko zależy od tego, na jaką nianię się trafi. Jedno wiem na pewno, nianie mają bardzo duży wpływ na zachowanie dziecka i jego mowę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szukacie niani?

                Dzięki niania.pl moja mama znalazła pracę. Od czterech lat opiekuje się dziećmi i jest bardzo zadowolona. I z niej są zadowoleni. W wakacje bywała u niej piątka dzieci + mój synek. Ma tak duży ogród, że wszyscy byli szczęśliwi. Choć ona po całym dniu zmęczona.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szukacie niani?

                  W pełni zgadzam się z przedmówczynią, wybór niani jest nie bez znaczenia, ciężko jest o nianię zaufaną, zawsze taki dylemat ciąży na każdej mamie, ale zdecydowanie polecam nianie, które są kreatywne, dbają o sposób dobierania słów, uczą dzieci przez naśladownictwo a przede wszystkim są świetnymi Ciociami do których dzieci lgną. Właściwie chyba nie ma jednej odpowiedzi czy lepiej wybrać nianię młodą czy raczej starszą i doświadczoną bo właściwie tylko i wyłącznie zależy to od tego jaka jest osoba i jak potrafi dogadać się z dzieckiem.
                  Poduszki do karmienia: klik

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szukacie niani?

                    Znam tę stronkę, ale na szczęście nie muszę z niego korzystać, bo moja mama opiekuje się naszym dzieckiem
                    .

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szukacie niani?

                      Ja aktualnie szukam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szukacie niani?

                        Ja też szukam niani dla córki i trafiłam na stronę www.kochajidbaj.pl . Tam swoje ogłoszenia mogą zamieszczać właśnie m.in. nianie, jest ich trochę do wyboru. Wystarczy się zarejestrować, teraz rejestracja jest darmowa.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szukacie niani?

                          W przypadku niań trzeba uważać. Każdy chce by jego dziecko było bezpieczne, a ja sama nie powierzyłabym komuś, komu nie mogłabym zaufać. Ostatnio czytałam taki artykuł na temat tego, jak wybierać nanię dla dziecka http://poradnik/jaka-powinna-byc-dob...ziecka-art1837, dla mnie osobiście ten temat jest naprawdę szalenie ważny, bo od niego zależeć będzie przecież dobro mojego dziecka.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X