Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca" - wygraj świetną nagrodę od Whisbear

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Konkurs "Brzuszek miesiąca" - wygraj świetną nagrodę od Whisbear



    3-2-1-START!

    Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży!

    Zasady konkursu:
    Aby wziąć udział w konkursie "Brzuszek miesiąca", należy:
    1. zrobić zdjęcie swojego ciążowego brzuszka i zamieścić je w galerii konkursowej (zdjęcie do 2 MB).
    2. mieć konto w systemie babyonline.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów.
    (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

    *Osoby, które mają konto w systemie ja.w.polki.pl i babyonline.pl proszone są o zweryfikowanie danych przed zgłoszeniem się do konkursu.

    Nagroda:



    Whisbear Classic Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® oraz otulacz z kolekcji Whisbear

    Whisbear® Szumiący Miś Classic miś-przytulanka wykonana jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych, atestowanych materiałów wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu przez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.


    Zobacz też: Regulamin konkursu

    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 03-04-2017, 11:26.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

    Droga redakcjo,nie mieliście zmienić zasad i sami przydzielać nagrody ? :-) miało to na celu uniknięcie takiej nagonki jaka była w zeszłym miesiącu..ps. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

      STYCZEŃ 2015 nie 2014

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

        Jak co miesiąc super nagrody.
        Już się nie mogę doczekać pierwszych zdjęć, zawsze są takie fajne, pomysłowe i z radością się je ogląda.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

          Moim zdaniem możliwość wyboru nagród według kolejności zajętych miejsc tak jak w zeszłym miesiącu była najlepszym rozwiązaniem i tak powinno zostać. Bo tak np. ladybzyk która zajęła pierwsze miejsce wybrała girlandę, bo tego akurat nie miała i przyda się dla jej maleństwa, a w przypadku przyznawania nagród przez redakcję dostałaby pewnie Szumisia (którego już ma) lub pościel-której też nie potrzebuje... Dzięki możliwości wyboru nagrody i życzliwości dziewczyn które zajęły I i II miejsce- macdzia dostałaś wymarzoną pościel, której byś pewnie nie wygrała gdyby redakcja przyznawała nagrody. Nikt nie powiedział że najważniejszą nagrodą jaka powinna być za I miejsce jest pościel a za II Szumiś. A może ktoś potrzebuje akcesoria dla dziecka, bądź kolekcjonuje świece? Może ktoś się z tym nie zgodzi ale wg. mnie powinny być przyznawane miejsca jak w zeszłym miesiącu i osoby kolejno powinny decydować o wyborze nagród wg. kolejności. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w kolejnych edycjach konkursu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

            Napisane przez ewciak-111 Pokaż wiadomość
            Moim zdaniem możliwość wyboru nagród według kolejności zajętych miejsc tak jak w zeszłym miesiącu była najlepszym rozwiązaniem i tak powinno zostać. Bo tak np. ladybzyk która zajęła pierwsze miejsce wybrała girlandę, bo tego akurat nie miała i przyda się dla jej maleństwa, a w przypadku przyznawania nagród przez redakcję dostałaby pewnie Szumisia (którego już ma) lub pościel-której też nie potrzebuje... Dzięki możliwości wyboru nagrody i życzliwości dziewczyn które zajęły I i II miejsce- macdzia dostałaś wymarzoną pościel, której byś pewnie nie wygrała gdyby redakcja przyznawała nagrody. Nikt nie powiedział że najważniejszą nagrodą jaka powinna być za I miejsce jest pościel a za II Szumiś. A może ktoś potrzebuje akcesoria dla dziecka, bądź kolekcjonuje świece? Może ktoś się z tym nie zgodzi ale wg. mnie powinny być przyznawane miejsca jak w zeszłym miesiącu i osoby kolejno powinny decydować o wyborze nagród wg. kolejności. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w kolejnych edycjach konkursu
            Wiesz co Ewuś..może masz rację ;-) takie rozwiązanie jak było w tym miesiącu też się sprawdziło :-) zobaczymy co na to redakcja..

            P.S. Ja równiez trzymam kciuki za kolejne dziewczyny..powodzenia!!1

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

              Napisane przez ewciak-111 Pokaż wiadomość
              Moim zdaniem możliwość wyboru nagród według kolejności zajętych miejsc tak jak w zeszłym miesiącu była najlepszym rozwiązaniem i tak powinno zostać. Bo tak np. ladybzyk która zajęła pierwsze miejsce wybrała girlandę, bo tego akurat nie miała i przyda się dla jej maleństwa, a w przypadku przyznawania nagród przez redakcję dostałaby pewnie Szumisia (którego już ma) lub pościel-której też nie potrzebuje... Dzięki możliwości wyboru nagrody i życzliwości dziewczyn które zajęły I i II miejsce- macdzia dostałaś wymarzoną pościel, której byś pewnie nie wygrała gdyby redakcja przyznawała nagrody. Nikt nie powiedział że najważniejszą nagrodą jaka powinna być za I miejsce jest pościel a za II Szumiś. A może ktoś potrzebuje akcesoria dla dziecka, bądź kolekcjonuje świece? Może ktoś się z tym nie zgodzi ale wg. mnie powinny być przyznawane miejsca jak w zeszłym miesiącu i osoby kolejno powinny decydować o wyborze nagród wg. kolejności. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w kolejnych edycjach konkursu
              W sumie masz w 100% rację zresztą zawsze się można dogadać, jak by mi został przyznany Szumiś i pościel, którą już mam identyczną,to bym napisała do dziewczyny co wygrała girlandę, czy by nie chciała się zamienić

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                Ewciak, Dziewczyny, pełna racja! Nagrody będą rozdawane w kolejności zajętych miejsc, poprawione 2014 na 2015 - ale jak ktoś ma zdjęcie z 2014, bo wziął naszą pomyłkę na poważnie, to też może wziąć udział, a co!

                cudownie, że tu jesteście i pilnujecie )
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                  I cudownie, że macie dla nas takie fantastyczne nagrody :-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                    Doszła moja pościel :-))) Bardzo dziękuję kochana redakcjo :-*********

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                      Gratulację Szkoda, że jak ja miałam brzuszki nie było takich fajnych zabaw Lubie cudować z fotkami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                        Doszły moje lampeczki Dziękuje serdecznie :*

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: styczeń 2015"

                          Wysłałam zdjęcie w czwartek albo piątek i dalej nie ma go w galerii konkursowej O co chodzi? Wysłać jeszcze raz?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca"

                            Uwaga, znamy już zwycięskie brzuszki stycznia, nagrody otrzymają:
                            • marta-iks
                            • kulka
                            • rastafanka
                            • niutaa


                            Serdecznie gratulujemy!
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca"

                              gratulacje

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X