Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problemy z kręgosłupem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: problemy z kręgosłupem

    Ważnym momentem do zadbania o zdrowie jest kiedy kładziesz się spać. Przy dziecku, bardzo łatwo o przeciążenie kręgosłupa, zadbaj, aby podczas snu Twój kręgosłup mógł odpocząć i wybierz jaki jest najlepszy materac do spania dla Ciebie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: problemy z kręgosłupem

      Wydaje mi się, że warto w tym temacie popytać znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc.
      Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

      Skomentuj


        #48
        Odp: problemy z kręgosłupem

        nie można bagatelizować bóli kręgosłupa. po pierwsze koniecznie trzeba się udać do lekarza.. czasem może to być mała przyczyna niewygodna poduszka a czasem coś większego więc lepiej wiedzieć. Jak mnie bolał kręgosłup to na przykład polecono mi spróbować chodzić w ortopedycznych wkładkach stepforward i rzeczywiście to mi pomogło. A kręgosłup bolał mnie konkretnie i stawy. Obecnie na nic nie narzekam.

        Skomentuj


          #49
          Odp: problemy z kręgosłupem

          Macie wadę postawy? Możliwe, że właśnie to jest przyczyną waszych problemów. Poleciłabym wam przede wszystkim zrobienie RTG kręgosłupa. W Łodzi jest świetna klinika https://rentgenlodz.pl/ , gdzie możecie wykonać rentgen. Zerknijcie na ich stronę, tam jest wszystko dokładnie opisane.

          Skomentuj


            #50
            Odp: problemy z kręgosłupem

            Moja siostra miała podobny problem i terapeuta zalecił jej kupienie właściwego materaca do spania. Pomagałam jej zamawiać w tym sklepie https://salonsnu.pl/4_mk-foam-ko%C5%82o . Oferują bogaty wybór ortopedycznych produktów, które gwarantują ukojenie dolegliwości kręgosłupa i pozwalają w pełni odpocząć. Zerknij sobie na tą ofertę i przejrzyj. Można też dobrać odpowiednią poduszkę do kompletu. Na niektóre produkty są spore promocje, więc warto z nich skorzystać.

            Skomentuj


              #51
              Odp: problemy z kręgosłupem

              Na pewno trzeba szukać przyczyny, z kręgosłupem nie ma żartów, też mnie czasami złapie, jak teraz robiłam porządki w ogródku, jednak zmiana pozycji zrobiła swoje i plecy bolały, mąż mnie posmarował dip rilif, podziałało, bo to ma w składzie chyba ibupofen i działa oprócz tego że zmniejszająco ból to jeszcze przeciwzapalnie

              Skomentuj


                #52
                Odp: problemy z kręgosłupem

                Bóle kręgosłupa są zależne od różnych czynników, jak niepoprawna pozycja, praca siedząca, nadmierne dźwiganie. Zaleca się raczej stosowanie odpowiednich materacy medycznych, ćwiczenia i maście

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: problemy z kręgosłupem

                  Hej,
                  ja mam wrodzoną wadę kręgosłupa, którą wykryli mi dopiero kilka lat temu, a mam ponad 30 lat. Od tego czasu regularnie chodzę na basen, rozciągam się i chodzę na zabiegi fizjoterapeutyczne. To pozwala mi wzmocnić mięśnie kręgosłupa i pozbyć się bólu. Wszystkich tych zaleceń przestrzegałam nawet, jak byłam w ciąży. Polecam, te sposoby pozwalają naprawdę zminimalizować objawy i skutki wady, jaką mam (ubytki w kręgach i dyskopatia).
                  Pozdrawiam!

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: problemy z kręgosłupem

                    Każdy przypadek jest indywidualny. Ja bym się wybrała do fizjoterapeuty.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: problemy z kręgosłupem

                      Bólu kręgosłupa nie można bagatelizować. Mi sie pojawia po dużym wysiłku fizycznym, mam siedzącą pracę i nietety kręgosłup na tm cierpi, potem wystarczy sprzątanie w domu albo nawet granie piłkę z dzieckem i jest problem, staram się robić ćwiczenia na kręgosłup a jak bardzo boli to biorę gardan, dzięki niemu ból szybko mija.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: problemy z kręgosłupem

                        Ja również staram się dbać o swoje zdrowie, dlatego uprawiam sport (bieganie). Niestety nie zawsze wychodzi to na dobre, szczególnie kiedy biega się dość profesjonalnie w maratonach . Używam: Depo-Medrol i ze stawami jest lepiej. Dużo czytam na temat diety i zdrowia na stronie ktomalek, którą polecam, bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: problemy z kręgosłupem

                          Ja polecam na problemy z kręgosłupem bandaże kohezyjne.
                          Kupiłam je w tym sklepie: bandaże kohezyjne
                          Bardzo mi pomogły i odciążyły mnie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: problemy z kręgosłupem

                            Mojej babci na problemy z kręgosłupem pomógł ten stabilizator - https://rehastore.net/pl/sprzet-orto...onic-back.html. Może warto go wziąć pod uwagę?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: problemy z kręgosłupem

                              Wiecie co, ja jestem zdania, że nie wolno bagatelizować problemów z kręgosłupem, absolutnie. Warto skonsultować to z fizjoterapeutą, w Krakowie z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical, mam o nich bardzo dobrą opinię.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: problemy z kręgosłupem

                                Chciałbym sie podzielic z Wami moimi przezyciami . Mam problemy z kręgosłupem i długo szukałem odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji. Od jakiegos czasu korzystam z usług prześwietlenie płuc ćwiczenia na brzuch ac milan łódź i jestem bardzo zadowolony. Zawsze uzyskuje profesjonalną pomoc, pozdrawiam .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X