Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja tez byłam pewna ze wrócisz z maluszkiem już ci zazdrościłam ale jednak dalej musisz z nami się męczyć ja jutro idę do lekarza jestem strasznie ciekawa co mi powie..........

    Skomentuj

    •    
         

      no niestety,tez myslalam ze wroce wypakowana a tu nic ....to dalej czekam z Wami
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        to akurat miłe im więcej nas tym lepiej!
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          hej dziewczyny wypakowalam sie wreszcie!!!!! z ubrankami dzieciecymi z torbów do szafy!!! hihihi i dalej nic, wierci sie maluch i wierci, ale ta kraglutka glówka dziury zrobic nie umie biedactwo - jutro sie widze z polozna chociaz mi sie nie usmiecha ta wizyta, bo mi bedzie oferowac sztuczne wywolanie porodu grrrr - fizia maja jesli chodzi o rodzenie w terminie
          OLIWIER 16.12.2008

          Skomentuj


            moja tez sie wierci i jak narazie nic nie może wywiercic ja mam do terminu jeszcze 5 dni to może sie zbierze ta moja kruszyna i w terminie wyjdzie? hihi chciałabym a jak nie to 22.12 do szpitala ide
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              Napisane przez bartuś grudzień Pokaż wiadomość
              Cześć dziewczyny. Mam już swoją piszczałkę w domu. 4 pojechałam ze skurczami do szpitala, nie były bardzo odczuwalne przezmnie ale na
              KTG wyszły gigantyczne. Zostawili nas w szpitalu i 5 o 11 15 miałam już maluszka przy sobie. Niestety nie był to poród siłami natury bo maluszkowi podskoczyło tętno z 130 do 200 i pędem na stół ale wszystko skończyło się cudownie, oprócz tego że cały tatuś


              GRATULUJE !!! Ależ Ci zazdroszczę maluszka, ja powinnam urodzić 16 ale czy mała będzie chciała wyjść,już tak mi się nudzi w domciu:-)

              Skomentuj


                Mycha ja tez sie nudze to czekanie jest dobijające nie wiem co mam juz ze sobą zrobić
                ja juz chyba całe życie w ciąży chodze hihihi i to nigdy sie nie skończy
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej
                  dziewczyny to tak jest jak już zbliża się termin porodu, dni sie dłużą i mysli się, że juz nigdy sie ta ciąża nie skonczy też tak czekalam, a teraz nie wiadomo kiedy moja corcia ma juz prawie 5 miesiecy teraz to czas szybko leci.
                  Zycze Wam szybkiego i szczęśliwego rozwiązania
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    wiecie co tak jakoś mnie naszło i stwierdzam że nawet niewiem kiedy to mineło niedawno przecież w ciąże zaszłam a tu juz końcówka...
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      Mnie czasem wydaje się,że szybko to zleciało, ale ta końcówka trochę mi się ciągnie,ciągnie.........W pon ide do gina ciekawe co mi powie nowego:-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no ja mam termin na środe i mam nadzieje że moja dzidzia bedzie punktualna (pomarzyć można nie?)
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          hej - u mnie ciagle nic - trzeci dzien po terminie jutro siostra przyjezdza do mnie i zostanie na 3 dni to moze podswiadomie na nia czekam z porodem - jesli to mozliwe, ponoc psychika ludzka to sila; zrobilam sobie znowu dluzszy spacer nad morze zeby nie spuchnac w domu maz mówi ze dla niego to dzidzius moze sie urodzic w nast. weekend - a ja bym tak chciala urodzic gdy bedzie u mnie siostra
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            Czesc dziewczyny ja mam termin na 25 grudnia ale niestety 19 ide na cesarke bo mi dzidzia nie chce sie przekrecic i ciagle glowka na gorze siedzi,ale przynajmniej na swieta bedziemy juz w domciu jak wszystko dobrze pojdzie

                            Skomentuj


                              aj to moge rodzić nawet teraz na nikogo nie czekam no chyba ze na swojego chłopa bo jeszcze w pracy heheh ale małej chyba nie śpieszno
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                hej jakby któraś z nudów chciała popisac na gg to chetnie to mój nr 10174677
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X