Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gry edukacyjne - korzystacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

    Mamy mnóstwo gier edukacyjnych. Teraz synek lubi taką grę typu "mówiące pióro" musi rozwiązać zadanie i sprawdzić, czy dobrze jest.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

      Uwielbiamy gry edukacyjne i choć córka nie zawsze rozumie zasady gry to czasem wymyślamy swoje i tak gramy. U nas przypadło do gusty memo

      Skomentuj


        #33
        Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

        my też mamy sporo takich gier i dzieci chętnie grają

        Skomentuj


          #34
          Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

          Napisane przez jolaak Pokaż wiadomość
          my też mamy sporo takich gier i dzieci chętnie grają
          I to je bardzo rozwija, pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację, a do tego dzięki takim grą robimy coś razem z dzieckiem

          Skomentuj


            #35
            Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

            Ja na arzie kupuję czuczu, ale na gry jeszcze musimy poczekać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

              Napisane przez poleczka87 Pokaż wiadomość
              Ja na arzie kupuję czuczu, ale na gry jeszcze musimy poczekać.
              A w jakim wieku jest twoje dziecko. Mój synek ma prawie dwa lata i interesuje się memo. Na razie łączy ze sobą obrazki ale córka też tak zaczynała i teraz świetnie jej idzie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                Jasne, że tak ! teraz na mikołajki moje dzieci dostały nową grę. Na electro.pl jest duży wybór dopasowany do różnych kategorii wiekowych. Lubi wieczorkiem usiąść razem i grać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                  Ja gdy byłam mała uwielbiałam grać w Memory i uważam, że świetnie rozwija pamięć. Poza tym koncepcja jest banalnie prosta i można grać wszędzie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                    no powiem wam, że ja to chyba jestem maniaczką, szczególnie puzzli i układanek. W sumie zabawki które nic nie wnoszą w rozwój dziecka to takie niepotrzebne gadżety, które wrzuca się do pudełka i leżą zapomniane. Mogę wam polecić fajną stronę z zabawkami na różne kategorie wiekowe http://www.lamalu.pl/zabawki, naprawdę solidnie wykonane, kolorowe, rozwijające wyobraźnie

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                      my uwielbiamy spędzać rodzinne zimowe wieczory przy grach planszowych, wybór jest tak duży, że nie ma tu miejsca na nudę - dzieciaki jeszcze małe więc najwięcej frajdy dają gry w rodzaju memory i puzzle

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                        Dzisiaj córka opowiadała mi o grze planszowej z przedszkola, była nią zachwycona bo dostali ją od Mikołaja i dopiero uczą sie grać. Z jej opowiadania domyśliłam sie zę to MONOPOLI i tak sobie myślę ze może do domu też zakupie taką grę bo jescze nie mamy

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                          Jasne, że tak, moje dzieciaki uwielbiają. Już jak były takimi totalnymi maluchami to kupowaliśmy im gry z tzw. "magicznym długopisem". Teraz już trochę podrosły to stawiamy bardziej na planszówki, no bo przecież one często też wymagają wiedzy, sprytu, koncentracji. Ostatnio przerobiliśmy Chińczyka, Warcaby, Monopoly, ale też trochę bardziej skomplikowane, takie jak te Lego. Niedawno z https://salonklockow.pl zamówiłem grę planszową Harry Potter. To fajne rozwiązanie, bo najpierw trzeba sobie to wszystko zbudować a dopiero potem można grać

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                            Ja bym poleciła dla dziecka, coś co zadba także o jego rozwój.
                            Ten dyskont książkowy oferuje bardzo dużo
                            gier i zabawek dla dzieci w różnym wieku.
                            Mnie do gustu ,a w zasadzie córce(5 lat) przypadła gra
                            http://aros.pl/ksiazka/nawlekaj-nie-...a-edukacyjna-2
                            Świetna zabawa z dzieckiem ...
                            polecam,

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                              Oczywiście, że korzystamy z gier planszowych, bardzo rozwijają wyobraźnię dziecka. Od kiedy kupiliśmy nowe meble do salonu http://www.mirjan24.pl/26-mebloscianki to tam spędzamy każdy piątkowy wieczór grając w gry planszowe. Bardzo lubimy te rodzinne wieczory - nie dość że rozwijają różne umiejętności dziecka to jeszcze bardzo nas do siebie zbliżają.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                                Jasne, że używamy. Odkąd w naszym domu pojawiła się telewizja światłowodowa i mam dostęp do kilku świetnych kanałów edukacyjnych oraz lifestylowych, bardzo zainteresowałam się tym tematem. Widziałam kilka ciekawych programów, w których pedagodzy i psycholodzy zachwalali taki rodzaj zabawy - doszłam do wniosku, że to super rozwiązanie. W końcu takie gry nie tylko bawią, ale też czegoś uczą. Takie 2 w 1 Oprócz standardowych scrabble i chińczyka, obowiązkowo gramy w monopoly, grzybobranie, dixit, no i też warcaby i 5 sekund (tą dzieciaki już wyjątkowo uwielbiają)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X