Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: chwila dla siebie

    Staram się przynajmniej raz na tydzień mieć chwilę dla siebie. Biorę gorącą kąpiel, nakładam peeling na twarz z jednej z drogerii, a później nakładam krem do twarzy z https://www.kremus.pl/ i kładę się spać.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: chwila dla siebie

      Napisane przez Olaboga Pokaż wiadomość
      Nie starzejesz się, po prostu masz więcej obowiązków
      tak obowiązków przybyło ale teraz nie potrafiłabym tak siedzieć w miejscu i nic nie robić

      Skomentuj


        Odp: chwila dla siebie

        Dziewczyny warto jest dbać o swój rozwój wewnętrzny. Wiem,że czasami nie ma czasu, człowiek jest zmęczony ale warto a wręcz trzeba przeznaczyć tą godzinę dziennie dla siebie.Niech dziećmi zajmie sie mąż a Wy zajmijcie sie czymś ciekawym. Sama w ostatnim czasie zainteresowałam sie technikami rozwoju osobistego. Słyszałyscie na pewno o coachingu? Jest to droga, dzieki której uczycie się wyznaczać sobie cele oraz motywować.
        Poczytajcie sobie tutaj:
        http://www.imigomo.com/

        Na drodze są informacje o aplikacji, która pozwoli Wam odkryć lepszą drogę do poznania siebie.

        Skomentuj


          Odp: chwila dla siebie

          Zgodzę się z Jagną bo okres kiedy dorastają nasze dzieci i nie bardzo możemy iść w tym czasie do pracy to warto go spożytkować ucząc się np. języka obcego lub robiąc sobie kursy online. Jak dzieci dorosną to wtedy taka nauka zaowocuje. Oprócz dbania o rozwój zawodowy to warto również zadbać o swój wygląd zewnętrzny. Ja staram się o siebie zadbać kiedy moje dziecko jest w zerówce. Nawet zrobienie sobie paznokci czy maseczki pozytywnie wpływa na mój nastrój bo lubię być zadbana. Nie chodzę do kosmetyczki bo wolę zaoszczędzić i kupić coś dziecku. Sama potrafię zrobić sobie paznokcie tylko z tym się schodzi trochę więc nie zawsze mam na to czas ale na jednym z blogów znalazłam ten elektroniczny pilnik do paznokci i gdybym sobie go kupiła to zaoszczędziłabym wiele czasu na dbaniu o nie. Mam w planach poprosić męża aby mi go kupił w prezencie świątecznym.

          Skomentuj


            Odp: chwila dla siebie

            Moja chwila dla siebie to zawsze wypad raz w miesiącu do kosmetyczki Nic tak nie relaksuje, jak to, że się koło ciebie kręcą robią mi manikiur, masaż, no i oczywiście depilacja, zeby się nie męczyć. W Warszawie mam mój ukochany salon, gdzie czuje się jak bogini, którą się w końcu zajmują http://medicaspa.pl/nasza-oferta/kos...lacja-woskiem/ naprawdę polecam, na pewno nie jest to zmarnowany czas, ani pieniądze

            Skomentuj


              Odp: chwila dla siebie

              Ja ostatnio miałam ciekawą sytuację. Miałam wieczór dla siebie więc postanowiłam sobie spędzić go pijąc winko i oglądając komedię romantyczną. Kupiłam sobie winko i jakieś przekąski i po powrocie do domu okazało się, że wcięło otwieracz. Byłam bliska płaczu. Na szczęście w sieci znalazłam kilka porad jak otworzyć wino bez korkociągu, co uratowało mnie z opresji oraz moje plany na wieczór.

              Skomentuj


                Odp: chwila dla siebie

                Każdy z nas potrzebuje takiej chwili tylko dla siebie. Myślę, że będąc mamą można niekiedy zwariować więc domowe spa lub nawet weekend w spa dobze zrobi każdej z nas Ja trafiłam jakiś czas temu na spa w górach i chyba sie wybiorę. Mąż zostal poinformowany że w styczniu wybywam z domu na weekend więc będzie musiał przejąć wszystkie obowiązki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: chwila dla siebie

                  Tak jak pisałam w innym wątku w wolnej chwili lubię poczytać. Oprócz tego staram się ruszać, żeby trochę schudnąć. Ale na razie to tylko ćwiczenia w domu z Chodakowaską.

                  Skomentuj


                    Odp: chwila dla siebie

                    oj powiem wam że przez ostatnie kilka dni nie miałam w ogóle czasu dla siebie bo mąż w delegacji jak już padłam na fotel to włączyłam cokolwiek i trafiłam akurat na pulsie na ale numer - fajny program. Powiem wam że po całym dniu stresów śmiałam się jak surykatka z tych gagów

                    Skomentuj


                      Odp: chwila dla siebie

                      jedyna rzecz jaką robię dla siebie to raz w miesiącu do kosmetyczki i raz na dwa miesiące do fryzjera.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X