Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Katinkaw współczuję!!! Znów miesiąc oczekiwania i domysłów
    Ja idę w środę i mam nadzieję, że moje będzie miłe dla mamusi i pokarze co ma. Chciałabym się już jakoś konkretniej do niego zwracać.

    Byłam dziś w szkole rodzenia. Babeczka, która prowadzi zajęcia jest u nas w szpitalu położną, więc wie wszystko " z pierwszej ręki" Pójdziemy nawet obejrzeć salę porodową Miło zobaczyć co mnie czeka. Za to mój mąż mnie zaskoczył i wykazywał ogromne zainteresowanie tematyką ciąży. Ile mam pić płynów, w jakiej pozycji spać itp. Jak chce to potrafi

    Ps. Zgaga męczy mnie okropnie. Co na to stosujecie. Czytałam migdały, śliwki suszone. Co jeszcze???






    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
    http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

    Skomentuj

    •    
         

      Witam Witam



      Dziekuje za troske...i trzymanie kciukow...



      JA dzis przyjechalam do domku na weekend mam przepustke...



      ale chyba to zly pomysl bo bardziej sie denerwuje....



      U nas mozna powiedziec ze lepiej wyniki sa lepsze....i woogle ale co niepokoi lekarzy to to ze malemu strasznie "lata" tetno..



      a do tego ta pogoda....nie da sie oddychac....



      No pozatym to TZ sie cieszy ze jestesmy w domku chodz na chwile....



      musze wam powiedziec..ze widze jak TZ aptrzy na mnie ze by chcial sie pokochac...a wiadomo ze nie wolno...



      a mnie tez sie chce... ehehehe







      Pozdraiwam ide sie polzyc



      buzka
      SZCZĘŚLIWA!!!!



      29.09.2009r.(2500g i 47cm)



      NASZA TRÓJECZKA!!!

      Skomentuj


        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        No i tata nas zostawil aaaale jakos to bedzie. Ciotki juz rozpieszczaja i zabawiaja malego wiec jest ok, a na pocieche kupujemy nowa, kolorowa, wesola mate a ta blada i do du... idzie do piwnicy

        Dziewuszki, doradzcie mi co na potowke na szyjce? Masakra jak Krystina zesypalo, teraz to juz nawet nie ma chrostek tylko jeeedna wielka plame
        Posmarowalam Bepantenem, ale boje sie czy to nie pogorszy sprawy

        U nas z karmieniem nie ma problemu- mlody ma apetyt i chetnie ssie, ale nadal tylko cyca. Musze spuscic choc 30 ml i sprobowac dac mu z nowej butelki. Zobaczymy...
        nichol moja tez tak mniała poradziła mi cotak która pracuje na oddziale noworotków żebym jednego dnia komala w kali następnego dni a w rumianku i następnego w płynie do kopoeli pomoglo a do tego sypałam delikatnie pudrem
        Milenka jest z nami od 20.04.2009

        Skomentuj


          nichol jak on mocno trzyma głowkę do góry
          Milenka jest z nami od 20.04.2009

          Skomentuj


            mam pytanie czy wasze pociechy tez tak sie ślinią moja strasznie przeciesz n a ząbki to chyba za szybko jak myślicie
            Milenka jest z nami od 20.04.2009

            Skomentuj


              Hej!
              U nas dzisiaj dzien minał spokojnie i nocka tez nie najgorsza byla Mały budzil sie w sumie 4 razy co 2 godziny i szybko zasypiał po jedzonku takze nie musiałam go nawet lulac tylko od razu do łóżeczka:]
              Gorączka w Poznaniu straszna:/ zyc sie nie da...olcm,zazdroszcze klimy w domku;] przydalaby sie;] a co do kremiku to nie pamietam ile płacilam,bo kupowałam dobry miesiac temu.
              Młoda,my wstazeczke we wózeczku mamy zawiązana,jeszcze tylko medalik przywiesic musze;]
              Klade sie Kochane,bo nie wiem ile snu przede mną...
              Buziaczki dla Was i Bejbisiów!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Montur, Krystiano trzyma mocno główke już od dawna, wogóle silny z niego gosć na zdjęciu głowa jest w połowie drogi w góre ;P
                A "ślinotok" w tym wieku to norma, pakowanie rączek do buzi tez (Krystian to robi nawt na brzuszku z głową w górze). Jak maluch gryzie paluszki i wszystko co mu wpadnie w rączki, to może oznaczać wycinanie się kiełków.

                Tata dzwonił, dotarli na miejsce Wspólczuje tylko spania teraz- w Norwegii o tej porze roku Słośce chowa się tylko za horyzont, o 24 jest tak jak u nas o 20

                Zbieram sie lulu. Ciekawe czy uda mi sie zasnąć....


                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć dziewczyny moja Alusia jak zwykle grzeczna na to wszystko zaczęla strasznie ulewać.Pediatra podejrzewa refluks mała chrapie więc może to coś z przegrodą nosowo gardłową jutro ide na oddział mam znajomą zajmuje się noworodkami mam nadzieje,ze bedzie oki.




                  Skomentuj


                    Moja mała królewna
                    Last edited by Paulinchen23; 25-07-2009, 12:07.




                    Skomentuj


                      Nichol,ale masz silnego malego mężczyznemonturco do ślinotoku to ok 3 miesiąca wykształcaja sie ślinianki a z żąbkami to róznie moja niunia wkłada wszystko do buzi dzisiaj nawet wsadzila sobie kawalek sukienusi do buzi ,więc może to ząbki kto wie synek 3 miesiace ślinił sie na ząbki zanim mu wyszedł pierwszy




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A to nasza siłaczka jak miała 6 tygodni




                        Skomentuj


                          Coś mi zdjęcie nie weszło
                          Last edited by Paulinchen23; 25-07-2009, 12:07.




                          Skomentuj


                            Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                            Coś mi zdjęcie nie weszło
                            Ale Ona jest cudna... Oczka ma tak śliczniusie i od razu widać, że dziwusia...
                            Jak ja wam zazdroscze córeczek... Kocham Kacperka, ale tak pragnę kitulek i sukienusiek...
                            Ech, ostatnio załowałam, ze sie tak "radykalnie" zabezpieczyłam

                            A główkę Kacper też zadziera twardo w górę (właściwie od porodu), a ostatnio nawet prostuje powoli łapki (co kończy się na razie wypadkiem na bok, ale kiedyś się nauczy)

                            Lecę lulu, bo będę jutro nietomna.
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Hej Mamcie

                              Ola.ska Misia siedzi przy cycu tak z 10 minut, napija się jest szczęśliwa, troszkę podrzemie i max 1,5h i znów do cyca. Ale chyba już się przyzwyczaiłam do jej ssania, bo piersi mam miękkie.
                              Misiulka koniecznie się zbadaj. Może zaczniesz brać jakieś witaminki dla kobiet karmiących? My chrzcimy Misie też w moje imieninki A co do stroju to ja kupiłam Małej sukieneczkę ecri. Po chrzcinach wstawię Wam zdjęcia.
                              Ania Michasia mieści się jeszcze w ciuszki 56. Ale w takie upały zakładam jej bluzeczki 62. Spódniczki w sumie też na 62, a sukieneczki to czasami ma z większych bluzeczek A z tą temperaturą po szczepieniu to pani doktor powiedziała, że czopki podać gdy Mała będzie miała ponad 38. Męża siorka wychodzi za mąż 1 sierpnia, ale ja nie jadę. Głownie dlatego, że wesele jest na drugim końcu Polski (nawet nie wiem ile jest z Poznania do Lublina). Wyjazd w piątek, a powrót nawet nie wiem kiedy... Nie zostawię Misi z moją mamą na tyle i nie wezmę jej ze sobą. Podaruje sobie taki wyczyn...

                              A Misia od 22 leży w łóżku, oczy jak 5 zł i "zasypia". Ma w łóżeczku Hipcia z dzwoneczkiem i rzuca nim, a swoją przytulankę, która ma coś dzwoniącego w głowie, bije rączką po głowie... Ale nie stęka, nie marudzi - leży grzecznie.
                              Byliśmy dzisiaj na naukach przed chrztem, a teraz mąż pojechał wypić zdrowie córci z kolegami z pracy. Po porodzie był z nami miesiąc w domu i dopiero teraz nadażyła się "okazja".

                              Uciekam pod prysznic, bo gorąco u nas jak nie wiem...
                              Spokojnej nocki
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                dobranoc wszystkim jak nigdy to chyba ja zamkne dzień




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X