Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko i pies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko i pies

    Od zawsze marzyliśmy o psie.Kiedy tylko wprowadziliśmy się do naszego własnego mieszkania...zaszłam w upragnioną ciążę,więc pies musiał zejść na dalsze miejsce.Jednak gdy urodziła się córcia,minęły pierwsze miesiące..Zuzia skończyła 8 miesięcy i podjęliśmy decyzję KUPUJEMY PSA !.
    I była to jedna z najlepszych decyzji , kupiliśmy szczeniaka labradora.
    Już od pierwszego dnia zachowywał się tak jakby z Zuzią przebywał od zawsze.
    A Mała... Mała oszalała na jego punkcie !.
    Dziś Zuzia ma niebawem 2 latka, Crespo ponad rok i żyć bez siebie nie mogą !
    Jedno jest nieszczęśliwe kiedy drugie śpi bo nie ma kompana do zabawy.
    Pies do Zuzi ma niesamowite wyczucie delikatności.
    A cierpliwość jaką się wykazuje do córci jest warta medalu.
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecko i pies

    wiesz... akurat masz dużo szczęścia, że zwierzak tak idealnie dogaduje się z maluchem, ale niestety z pieskami nigdy nie wiadomo i zdarzają się bardzo niebezpieczne przypadki. ja nie ryzykuję. są bezpieczniejsze zwierzaki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziecko i pies

      Przecież można wybrać łagodną rasę, taką jak labrador. te psy opiekują się niewidomymi i niepełnosprawnymi i nie robią im krzywdy. Są ugodowe, można robić z nimi wszystko jedyna rzecz, dla której wahałabym się wziąć labradorka, to [ żywienie psa . Pochodzę ze wsi i tam psy zawsze miały pełnowartościowe pożywienie, a karma była tylko dodatkiem, rarytasem. A wiadomo, że przy dziecku nie ma tyle czasu na gotowanie dodatkowego obiadu dla psa
      Last edited by disne; 02-07-2020, 00:23. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecko i pies

        JA dla swojej córci tez kupiłam labladora. To bardzo spokojna rasa, odpowiednia dla dzieci. Moja mała jest jedynaczka, póki co więc towarzystwo jej się przyda. Według mnie posiadanie psa uczy dzieci wielu rzeczy

        ---
        xxx
        Last edited by disne; 02-07-2020, 00:23. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecko i pies

          Dokładnie tak,Lablador czy Golden Retriver to łagodne rasy i znakomicie nadające się do dzieci i będące rodzinnymi psami,wiec tutaj nie ma się czego obawiać. Pozostaje kwestia wyboru hodowli oraz umaszczenia,czy ma być ono czarne czy biszkoptowe

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecko i pies

            Warto zakupić [ petstation.pl/obcinanie-pazurow-u-psa"]obcinacz do pazurów, tak by pies przypadkiem nie podrapał dziecka. Warto też pomyśleć nad psem delikatnej rasy.
            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:23. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziecko i pies

              Pies jest najlepszym przyjacielem dziecka, zawsze tak jest Jeszcze jak mają możliwość wychowywać się razem to dostają przyjaźń na całe życie. Ważne by stosować odpowiednią .petstation.pl/jak-widzi-pies"]karmę dla dorosłych psów Wtedy mamy zdrowego psa w domu!
              Last edited by disne; 02-07-2020, 00:23. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dziecko i pies

                Moja sąsiadka ma labradora wariat na całego nie wiem skąd ma tyle energii bawi się z moją córcią całymi dniami ona pada ze zmęczenia a jemu ciągle mało.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dziecko i pies

                  Mój syn uwielbia psy. A mnie trochę to martwi, bo jak mu wytłumaczyć, że nie każdy pies jest taki jak "Gaja" u dziadków i może go ugryźć? Boję się tego, bo on chętnie podbiegałby i przytulał każdego napotkanego psa.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dziecko i pies

                    Układ idealny od małego były u mnie zwierzaki w domu i teraz też są. Mamy psa, kota, chomika i rybki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dziecko i pies

                      Psy potrafią mieć niesamowicie dobry wpływ na dziecko. Warto o tym poczytać, często pojawiają się artykuły na ten temat. Pytanie mam do Was - czym karmicie swoje psy? Ja ostatnio znalazłam świetną holistyczną suchą karmę Vitalin Sensitive. Fajna sprawa, mój pies czuje się po niej bardzo dobrze i nie ma żadnych negatywnych zachować związanych z jedzeniem

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dziecko i pies

                        Napisane przez tosia93 Pokaż wiadomość
                        Psy potrafią mieć niesamowicie dobry wpływ na dziecko. Warto o tym poczytać, często pojawiają się artykuły na ten temat. Pytanie mam do Was - czym karmicie swoje psy? Ja ostatnio znalazłam świetną holistyczną suchą karmę Vitalin Sensitive. Fajna sprawa, mój pies czuje się po niej bardzo dobrze i nie ma żadnych negatywnych zachować związanych z jedzeniem
                        Dobór karmy dla psa zależ od różnych rzeczy np. jego wieku. Możesz o tym poczytać, jak sama wspominasz różne artykuły xxx Zawsze dobrze popytać specjalisty, o to czym karmić psa.
                        Last edited by disne; 02-07-2020, 00:22. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dziecko i pies

                          My mamy psa, który mieszka u moich rodziców. Dzieci są z nim bardzo zżyte. W domu mamy kotka i też widzę, że ma dobry wpływ na maluchy - opiekują się nim itd. A czym karmicie swoje pupile? Ja dzisiaj chcę wybrać się na ostatni dzień promocji w Biedronce - xxx mają akcesoria dla zwierząt i karmę w bardzo dobrych cenach. Byłyście już?
                          Last edited by disne; 02-07-2020, 00:22. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dziecko i pies

                            Ja miałam kiedyś cudownego pieska Bruna, ale niestety już go z nami nie ma. Teraz mam innego, ale już nie jest to samo... Zawsze jestem wspomnieniami przy Brunie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dziecko i pies

                              Ja już przeżyłem dwa nasze psiaki - Ramzesa i Sapi. Dwa lata temu wzięliśmy ze schroniska kolejnego - Chapsa. Jest równie kochany, chociaż zupełnie inny niż poprzednie, ale dzieci za nim szaleją - zresztą z wzajemnością


                              ______________________
                              pchły u psa

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X