Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tryb życia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tryb życia

    W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia jest podstawą, aby być człowiekiem zadowolonym i szczęśliwym. Dbanie o swoje samopoczucie, urodę, sprawność ruchową jest jak najbardziej obecnie modne. Społeczeństwo aktualnie stawia na styl życia zgodny z naturą, żywność ekologiczna nie jest nam obca. Różnorodne formy aktywności fizycznej również są popularne. Profilaktyczne badania także powinny znaleźć się w naszej codzienności, aby móc szybko i trafnie ocenić stan zdrowia oraz reagować na niepokojące sygnały. Każdy organizm jest inny, dlatego należy bliżej się przyjrzeć prowadzonej diecie, stanu psychicznego i fizycznego. Dużą satysfakcje będzie miał każdy z nas, gdy odpowiednio o siebie zadba. Poczujemy się spełnieni, gdy zaakceptujemy siebie. Odpowiednia praca nad stylem życia jest niezmiernie ważna, aby realizować się i funkcjonować w zgodzie z samym sobą, dlatego wszystkie formy zdrowego trybu należy wydrążać w naszą egzystencję.
  •    
       

    #2
    Odp: Tryb życia

    Podejrzewam ze każda z nas wie co jest dla naszego zdrowia najlepsze, trzeba tylko uwierzyc w to ,że się potrafi i mądrze do tego podejsc
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tryb życia

      Ja od dłuższego czasu przymierzam się do tego żeby zapisać się na jakiś aerobik czy siłownię. Mój stan ducha dzięki temu byłby lepszy ... i jędrność ciała by się poprawiła. Nad żywieniem już pracuję...a kiedyś nie przywiązywałam do tego w ogóle uwagi .



      Skomentuj


        #4
        Odp: Tryb życia

        ja cwicze z xboxem hahaaha ale rzadko:P i z youtube z chodakowska

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tryb życia

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          ja cwicze z xboxem hahaaha ale rzadko:P i z youtube z chodakowska
          Mi się zdarza czasami przy tym 'pomachać' rękami i nogami
          http://www.youtube.com/watch?v=gkCjIkHVYog



          Skomentuj


            #6
            Odp: Tryb życia

            Agibe fajne

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tryb życia

              ja bardzo zmieniłam swój tryb życia, z ascetycznego jedzenia wyłącznie rzeczy zdrowych bez smaku, do chipsów i pizzy, teraz wyważam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tryb życia

                Przykładam ogromną wagę do zdrowej żywności, jak i również takiego trybu życia. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest nasze zdrowie. Ciężko o dobre i zdrowe ekologiczne produkty w Polsce, na szczęście mi udało się znaleźć idealne źródło - https://sloneczko-sklep24.pl/ . Makarony, kasze a nawet kosmetyki pobieram z ich oferty.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X