Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plany wakacyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Plany wakacyjne

    Za oknem co prawda mamy kolejną porcję śniegu, ale ja tam już zaczęłam planować wakacje. W tym roku ze względu na ograniczony budżet zostaniemy w Polsce. Znalazłam już nocleg w Karpaczu i wybierzemy się tam na przełomie lipca i sierpnia. Mam nadzieję, że wtedy śnieg już stopnieje.
    A jak tam Wasze plany wakacyjne?
  •    
       

    #2
    Odp: Plany wakacyjne

    ja mam super plany wyjazdu do Holandii i Niemiec. Już mamy super wyprawę zaplanowaną, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wszystkie plany wypalą.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Plany wakacyjne

      Ja też zaplanowałam wyjazd w polskie góry, tylko że w Bieszczady. Jeszcze nigdy nie byłam nad zalewem Solińskim, a podobno jest tam pięknie. Wspólnie ze znajomymi wynajęliśmy domek nad Soliną i zamierzamy miło spędzić urlop w to lato.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Plany wakacyjne

        wroblewskaa moim rodzie byli tam w tamtym roku i sobie chwalili - cisza, spokoj - da sie odpocząć, dla dzieciaczkow ponoc sa atrakcje ja mam obawy ze w tym roku dluzszy urlop nie bedzie nam dany ;/ wiec planow narazie brak

        Skomentuj


          #5
          Odp: Plany wakacyjne

          my uwielbiamy campingi, więc pewnie wyskoczymy nad morze na camping :-)
          oprócz tego planujemy juz wyjazd na długi czerwcowy weekend

          Skomentuj


            #6
            Odp: Plany wakacyjne

            My mamy zaklepaną wycieczkę do Turcji.
            Ale w tym roku chciałabym, żeby moi rodzice też gdzieś pojechali. Przeglądam właśnie wakacje dla seniorów i myślę, że coś wybiorę.
            Po całym roku opieki nad naszymi maluchami należy się im jakiś fajny wypad

            Skomentuj


              #7
              Odp: Plany wakacyjne

              Teraz trzeba pomyśleć o weekendzie sierpniowym bo zbliża się wielkimi krokami. Ja mogę zaproponować okolice Poznania i hotel Sułkowski. Miejsce dobre i na odpoczynek i na zabawę. Malownicze jezioro i piaszczysta plaża to kolejne plusy. Obsługa oczywiście na poziomie. Hotel Sułkowski to także idealne miejsce na wyprawienie przyjęcia weselnego www.hotelsulkowski.pl/wesela . 27 września odbędą się tam II Weselne Dni Otwartych Drzwi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Plany wakacyjne

                Ja planuję podróż w Góry gdzie koło zakopanego, może jakieś tatry. Znalazłem w internecie fajna stronkę http://www.sykowny.pl gdzie można miło spędzić czas i odpocząć. Pensjonacik z basenami!

                Skomentuj

                       
                Working...
                X