Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o kurcze Mloda to sie najadlas strachu a nie pytala Cie czy nie jestes na cos uczulona? a penycylina nie ma wplywu na karmienie piersia? najwazniejsze ze jest dobrze wszystko
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      Hej hej!
      A my na pupkę mamy maść robioną z cynkiem i clotrimazolem i działa super, bo bez odparzeń.

      Dziś się nie rozpiszę bo padam na mordkę: wczoraj przekopałam tonę ciszków a dziś pół dnia dreptałam z mężkiem na zakupach.
      Są super przeceny w smyku, 5.10.15, H&M i innych dzieciowych więc nakupowałam księciowi bodziaków, spodenków (w zamian za te wyrzucone za małe i sprane).
      Sobie kupiłam 1 bluzeczkę i jeansy dostałam od męża (i to 34 rozmiar). Więc moje chłopaki paradowały z torbami pełnymi ciuszków, a ja mam 2 pocieszacze
      A dla Grocha przyszła dziś paczuszka z matą do ogródka
      http://www.allegro.pl/item668757495_...iot_super.html
      Jest śliczna!!!
      Lece do wanny!
      Do jutra Mamuśki
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Hej!
        My bylismy dzisiaj u pediatry.diagnoza- to jednak sa kolki Nikulek dostał 3 rodzaje kropelek,juz mu raz dalam,teraz spi a ja czekam kiedy sie obudzi zeby mu znowu dac i zamontowac mu na ptaszku woreczek taki specjalny na mocz bo dostalismy skierowanie zeby przebadac czy w moczu przypadkiem nic nie ma,no i musimy jeszcze sie umowic na usg brzuszka bo dzisiaj jak go osłuchała to stwierdziła ze jest strasznie zagazowany i stad te bóle:/ serce mi peka jak on placze...tak bardzo chce zeby te wszystkie specyfiki na niego zadziałały......okropnie jest patrzec jak własne dziecko sie z bólu skreca i nie mozna mu pomóc
        Popołudniu zabralismy Małego po raz pierwszy na zakupy do auchan i po raz pierwszy jechal samochodem(nie liczac tego jak wrocilismy do domu ze szpitala) i byl taaaki kochany:] Spał 2 godziny,takze ze spokojem zrobilismy zakupki i pojechalismy jeszcze nawet do galerii handlowej:] o dziwo nie obudził sie na jedzenie przez ten cały czas;]
        olcm,Nikulka dzisiaj wzyli i wazy juz 3240g,takze przez 17 dni przybrał ponad 700g:] czyli tez niezle:]
        kurczaczku,ale macie fajnie! na spacerki rodzinne sobie chodzicie...ja to zawsze sama z Nikośkiem bo Maz albo w pracy albo na budowie u nas cos grzebie...
        Młoda,to niezła historie przezyłaś! i to przez głupiego kleszcza:/
        mamuszka,kasica a co u Was słychac?
        Buziaczki Mamcie! Spokojnej nocki Wam zycze! Przede wszystkim przespanej! ja juz zapomniałam co te slowo znaczy...
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          Hej dziewczyny
          Ale się rozpisałyście...
          Ja dzisiaj przechodzę szał, tzn mała cały dzień się wierci i wkłada mi nogi pod żebra, a ja już nie wiem jak się układać, bo jak leżę na lewym boku, to wtedy jej się nie podoba i mnie kopie, a na plecach nawet na minutę na odpoczynek nie mogę się położyć bo fale dunaju mam . Ehhh może jej też dokucza ten skwar?! już sama nie wiem, jutro mam lekarza to się wszystkiego dowiem. Czy to normalne takie coś.
          Lecimy już spać bo jesteśmy po relaksującej kąpieli i chcę wykorzystać moment, że mała się uśpiła i może ja też spokonie zasnę
          Do jutra i miłej nocki
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Hej! O i jeszcze ja na koniec przyszłam powiedzieć dobranoc Dzisiejszy dzień trochę męczący ale wszystko załatwione! Z nogami ciut lepiej Byłam dzisiaj z moim i jego mamą na zakupach i teściowa kupiła butelki dla małej takie jakie chciałam wybrałam Tomme Tippee co myślicie o nich?? Wydają mi się najlepsze, bo kształtem przypominają pierś matki, ja chcę karmić no ale jak studia się zaczną to zawsze ktoś w weekend będzie musiał moją małą troszeczkę oszukać Nawet nie przeczytałam co tam u was bo jestem padnięta, idę spać a resztę nadrobię jutro z rana, Dobranoc kochane!

            Skomentuj


              no Nator mata extra.
              ja też dziś wcześniej spadam do wyrka bo jutro jade do mamki o 6 ranociekawe jak dzieciaki powstają mężek przed pracą nas zawiezie bo potem nie miałby jak a my na szczepienie o 12boję się jak cholerka trzymajta kciuki żeby nie płakała jak ostatnio.
              Dobranoc kochane moje śpijcie słodko ze swoimi maluszkami
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                mloda to cie babka urządzila strach sie bac....
                olcm usmialam sie z tym kościolem ale tobie pewnie wcale do smiechu nie było chyba diabelek w nim siedzi i trza go ochrzcic
                mamanikosia ucałuj nikosia i trzymamy kciuki zeby te wstrętne kolki jak najszybciej mineły!!!!

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie

                  Nator fajowa mata

                  ja dziś umieram (2 dzień okresu) a zostałam z Lenką sama a nie jestem w stanie nawet ją podnieść jak zacznie mocno boleć normalnie masakra, chyba zadzwonię po mamę

                  Wczoraj byliśmy na spacerku w mini zoo, Lenka spała, potem patrzyła na listki na drzewach, fajnie było bo pogoda była śliczna.

                  A oto Lenka nad jeziorkiem, ostatnio jak zasypia musi trzymać w rączkach pieluchę i sie nią bawić
                  Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Dalyscie czadu wczoraj! Ale to juz regula, ze jak ja nie mam czasu tu zagladnac, to piszecie jak oszalale
                    Relacja z wczorajszej wizyty u mojej gin:
                    Julia ma sie dobrze. Pepowina sie nie odwinela, ale tez nie jest owinieta calkowicie wokol szyji. Julia ma ta pepowine przewieszona jak szal (na karku ale nie na szyji z przodu) - hihihihi mala modnisia nam sie urodzi jak juz teraz sie stroi To pewnie po mnie, bo ja uwielbiam wszelakie szaliki, apaszki i chusteczki.
                    Ginekolog ja pomierzyla, poogladala.
                    Srednica glowy: 8,1 cm
                    Obwod glowy: 29,1 cm
                    Srednica klatki piersiowej: 8,9 cm
                    Dlugosc kosci udowej: 5,9 cm
                    Waga: ok. 1720 gr.
                    Julia tez wisi jak nietoperz od bardzo dawna Problem z czestym chodzeniem do ubikacji jest mi wiec nieobcy



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      A to nasz wozek. Przepraszam za jakosc zdjec, ale zlapalam moj maly aparat, a on robi kiepskie zdjecia.
                      Do spacerowej wersji mozna przypiac (na zamek) bude z gondoli. Pozycje/nachylenie siedzenia spacerowki mozna 4 krotnie zmieniac (lezenie albo siedzenie).

                      http://www-users.rwth-aachen.de/Anna...pek/wozek1.JPG
                      http://www-users.rwth-aachen.de/Anna...pek/wozek2.JPG
                      http://www-users.rwth-aachen.de/Anna...pek/wozek3.JPG



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam
                        ankasos jak zawsze pierwsza.
                        ania moja Nikola zawsze zasypia z pieluszka kolo buzi czasami tez naciaga sobie na buzie i sie w nia tak wtua a jak sie jej zabierze to placze i sie budzi tak wiec nie poruszam jej pieluszki bo robi awanture bawic tez sie bawi a to babcia ja tak z pieluszka nauczyla smigac.
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          Cześć Kobitki

                          może pochwalicie się co do tej pory już kupiłyście dla swoich maluszków?

                          Miłego dnia




                          Skomentuj


                            Hej. Dzisiaj pierwszy kwietniowy maluszek - mój Nikolek - o 8. 56 skończył 3 miesiące I w prezencie od rodziców, że z nimi wytrzymuje ( że sobie wypychają wózek z pokoju do pokoju) dostał matę edukacyjną "małpia wyspa"
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                              Hej dziewczyny
                              Ale się rozpisałyście...
                              Ja dzisiaj przechodzę szał, tzn mała cały dzień się wierci i wkłada mi nogi pod żebra, a ja już nie wiem jak się układać, bo jak leżę na lewym boku, to wtedy jej się nie podoba i mnie kopie, a na plecach nawet na minutę na odpoczynek nie mogę się położyć bo fale dunaju mam . Ehhh może jej też dokucza ten skwar?! już sama nie wiem, jutro mam lekarza to się wszystkiego dowiem. Czy to normalne takie coś.
                              Lecimy już spać bo jesteśmy po relaksującej kąpieli i chcę wykorzystać moment, że mała się uśpiła i może ja też spokonie zasnę
                              Do jutra i miłej nocki
                              Mam to samo ze swoim małym, tylko, ze u mnie wiecznie molestowane sa zebra po prawej stronie...

                              Skomentuj


                                Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                                Dalyscie czadu wczoraj! Ale to juz regula, ze jak ja nie mam czasu tu zagladnac, to piszecie jak oszalale
                                Relacja z wczorajszej wizyty u mojej gin:
                                Julia ma sie dobrze. Pepowina sie nie odwinela, ale tez nie jest owinieta calkowicie wokol szyji. Julia ma ta pepowine przewieszona jak szal (na karku ale nie na szyji z przodu) - hihihihi mala modnisia nam sie urodzi jak juz teraz sie stroi To pewnie po mnie, bo ja uwielbiam wszelakie szaliki, apaszki i chusteczki.
                                Ginekolog ja pomierzyla, poogladala.
                                Srednica glowy: 8,1 cm
                                Obwod glowy: 29,1 cm
                                Srednica klatki piersiowej: 8,9 cm
                                Dlugosc kosci udowej: 5,9 cm
                                Waga: ok. 1720 gr.
                                Julia tez wisi jak nietoperz od bardzo dawna Problem z czestym chodzeniem do ubikacji jest mi wiec nieobcy
                                Duza ta Twoja kruszynka, u mnie tak dokladnie nie mierza... :[

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X