Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez asiaw Pokaż wiadomość
    spokojnie moja córka ma wade serduszka i wszystko z nia ok poza kontrolnymi echo serca nie ma zadnych wiecej problemów.

    No i moze sie nie potwierdzi albo dzidzia jeszcze z tego wyrosnie trzymam kciuki!
    A jaka ma wadę? U mojej dzidzi chodzi o przegrodę międzyprzedsionkową Dzięki dziewczynu za pocieszenie - uspokoiłam się trochę. Byle wytrzymać do tego badania 25.11.08. Dam znać, trzymajcie kciuki!


    Skomentuj

    •    
         

      Masz racje Paulinchen23 bo jak by człowiek miał sie tym wszystkim przejmować to w białym pokoju bez klamek mozna by było go spotkac
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        no właśnie




        Skomentuj


          Witam.....

          Czesc dziewczyny, mam na imię Ania, mam 26 lat (w styczniu juz 27), od sierpnia tego roku mieszkam na stale w USA, jestem teraz w 8. tyg. ciazy, termin porodu mam na 25.06.09....

          U mnie poczatki ciazy okropne, mdlosci i mdlosci, ale teraz powoli to ustepuje.......

          Pozdrawiam Ania

          Skomentuj


            Macie racje dziewczyny, a tak po za tym to jak tam samopoczucie???
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              Ja wczoraj byłam na pobieraniu krwi i tak jakos sie zle czułam ale dzis juz duuuuzzzoo lepiej
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                ja juz robiłam na poczatku miesiaca. Teraz wizyte mam na 26 listopada. Ja połowe ciazy to "przechoruje" albo i cała ciaze
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pinka512 a czemu przechorujesz ciąże az tak zle sie czujesz?
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Aniu nic sie nie martw!Ja mialam takie mdlosci ze nawet nie mogalam sie przewrocic na drugi bok jaj spalam.teraz jestem juz w 12 tyg i mdlosci minely a powoli czuje przyplyw energii! Glowa do gory i trzymajcie sie

                    Skomentuj


                      Ika ma niezarosniety otór owalny, generalnie dziurke w serduszku szczerze mówiac za bardzo juz nie pamietam bo jest to wada nieoperacyjna i nie wpływa na jej funkcjonowanie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Powiedz mi kochana jeszcze czy musiałaś rodzić w jakims specjalistycznym szpitalu czy w normalnym? Wiem że muszę poczekać do 25.11 ale ciągle o tym myślę (jaka to wada i co dalej, ach..)


                        Skomentuj


                          u nas wade stwierdzono dopiero przypadkowo z miesiac po porodzie jak mała w zwiazku z powikłaniami wczesniaczymi lezała na oddziale onkologii. Rodziłam w szpitalu ginekologiczno-położniczym czyli zwykłym

                          Skomentuj


                            U mnie też różnie raz lepiej raz gorzej z synkiem to była bajka w porównaniu z tą ciążą...też mam wizyte 26.11 i kolejne USG mam nadzieje,że bedzie lepiej...POZDRAWIAM




                            Skomentuj


                              Czego to my nie zniesiemy dla naszych pociech . Pamiętam jak z miskiem staralismy sie o dzidzke i nie wychodziło przez 2 lata i powiedziałam miśkowi że ja to bym mogła cała ciążę miec mdłości i wymiotować tylko bym była w ciąży i miała dzidzke
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                graza2008 witam. No to jest roznie. W kwietniu tego roku poroniłam, zatrzymał mi sie cykl miesiaczkowy i musiałam brac leki na wywołanie miesiaczki. Po tym zdarzeniu miesiaczka przyszła 9 lipca 08 i od tego czasu jestem juz z malenstwem, wiec za szybko troche. Lekarz stwierdził u mnie krwiaka w macicy ciaza zagrozona leki na podczymanie i wogole. Potem okazało sie ze jest to ciaza blizniacza tylko niestety jeden z pecherzykow nie rozwinal sie (to ten niby krwiak). Na szczescie dzidzia jest bardzo silna i rozwija sie prawidlowo zagrozenie minoło. Pozatym wyniki badan takie sobie. Teraz znowu jestem na tabletkach bo lekarz stwierdził u mnie zapalenie i upławy. Dziwi mnie tylko od czego, jak kazda dbam o higiene intymna w tym czasie nawet "wiecej" niz zwykle.
                                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X