Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    w 2013 roku w mojej rodzince urodziło się 5 dziewczynek (Zosia, Patii, Gabii, Inga i Tosia) i żaden chłopczyk ale u mnie ze strony mamy przewaga dziewczyn hehe
    Oj to u Ciebie babiniec faktycznie i jakie ładne dziewczyny imiona podostawały

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Oj to u Ciebie babiniec faktycznie i jakie ładne dziewczyny imiona podostawały
      ze strony mojej mamy tak - sama moja mama ma 5 sióstr, na 12 moich najbliższych kuzynów (dzieci moich cioć - sióstr mamy - mam nadzieje ze nie zagmatwałam - jest ino 4 chłopaków więc babiniec jest, a wsród tych kuzynów bo to dorosli juz ludzie i mają dzieciaki, na 9 dzieciaków jest jeden chłopczyk Raduś

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        ze strony mojej mamy tak - sama moja mama ma 5 sióstr, na 12 moich najbliższych kuzynów (dzieci moich cioć - sióstr mamy - mam nadzieje ze nie zagmatwałam - jest ino 4 chłopaków więc babiniec jest, a wsród tych kuzynów bo to dorosli juz ludzie i mają dzieciaki, na 9 dzieciaków jest jeden chłopczyk Raduś
        Dziewczęta królują i rządzą U nas jakby o pokolenie się odwróciło. Mój tata ma 6 sióstr- mama też siostry, a pokolenie moich kuzynów odwrotnie chłopcy prawie wszędzie- o tylko my dziewczynkę i jeszcze dwie w rodzinie starsze trochę (Julka, Lena). A tak chyba 10 chłopców: Igorek, Franek, Antoś, Franek Drugi, Patryk, Michaś, Grzesio, Staś, Szymek.... czyli 9 jednak :P

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

          A moje koleżanki rodzą jedynie chłopców już się urodziło 6 w ostatnim roku, a dwóch jest jeszcze w drodze I do tego wszystkiego moja Majucha będzie miała wybór w przyszłości :P

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            A moje koleżanki rodzą jedynie chłopców już się urodziło 6 w ostatnim roku, a dwóch jest jeszcze w drodze I do tego wszystkiego moja Majucha będzie miała wybór w przyszłości :P
            Do tej pory wskaźnik feminizjazji był znaczny, a ostatnio gdzieś czytałam, że w ubiegłym roku więcej chłopców pojawiło się niż dziewcząt na świecie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

              U nas na wiosce w ubiegłym roku urodziło się 4 chłopców i jedna dziewczynka.
              A w 2011 jak się urodziła Zuzia to 5 dziewczynek i 2 chłopców.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                Do tej pory wskaźnik feminizjazji był znaczny, a ostatnio gdzieś czytałam, że w ubiegłym roku więcej chłopców pojawiło się niż dziewcząt na świecie.
                nio tez cos takiego mi sie obilo o uszka - a w Rosji z tego co kojarze na jednego mezczyzne przypada 5 kobiet Ci to maja wybór, stanowczo gorzej mają panie w takim wypadku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                  Oj biedne Rosjanki, będą musiały brać co popadnie

                  Im mniej kobiet, tym prawdopodobieństwo pozostawienia mniejsze. Bez kobiet faceci nic nie zrobią wszak w tej materii

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Oj biedne Rosjanki, będą musiały brać co popadnie

                    Im mniej kobiet, tym prawdopodobieństwo pozostawienia mniejsze. Bez kobiet faceci nic nie zrobią wszak w tej materii
                    Bez kobiet mężczyzna jest biedniutki. Kto im będzie prał, gotwoał i sprzątał? może w końcu docenią kobiety

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                      Bez kobiet mężczyzna jest biedniutki. Kto im będzie prał, gotwoał i sprzątał? może w końcu docenią kobiety
                      hehe Jak okaże się, że nie dla kazdego faceta kobieta starczy w nowym pokoleniu to na pewno docenią Będą się zabijać o względy płci pięknej

                      Ciekawe skąd ta odwrotna tendencja we wskaźniku urodzeń względem płci?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                        W moim otoczeniu też same chłopaki się porodziły :-) ja chciałam synka a będzie druga córa..teraz się cieszę ale zastanawiam się jak to zrobić, żeby był chłopak he he ;-)
                        A podobno jak się chłopaki rodzą to wojny nie będzie..

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                          A ja odwrotnie słyszałam,u mnie w rodzinie sie mówi, że chłopaki to na wojnę się rodzą.

                          P.s. Moj mąż też się zastanawia jak zrobić, by drugi chłopak mu wyszedł

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                            Podobno są jakieś specjalne sposoby..poczytajcie w internecie :-) a z tymi wojnami to faktycznie..nie bedzie kobiet to się faceci będą bili o te pojedyncze egzemplarze..
                            Widać może coś sie kroi skoro tyle facetów los zsyła na ziemię..

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Podobno są jakieś specjalne sposoby..poczytajcie w internecie :-) a z tymi wojnami to faktycznie..nie bedzie kobiet to się faceci będą bili o te pojedyncze egzemplarze..
                              Widać może coś sie kroi skoro tyle facetów los zsyła na ziemię..
                              Nawet nie zapeszaj... bo az strach się bać.
                              Slyszalam o tych sposobach planowania plci-zalezy w ktorym momencie cyklu owulacji dojdzie do zaplodnienia to bedzie chłopiec lub dziewczynka. Ale nie wiem czy ta teoria posparta jest jakimis naukowymi badaniami...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dziewczynki się rodzą a chłopcy nie

                                Tak teoria teorią ale jak jest to nie widomo..może parę razy komuś wyszło więc już piszą, ze potwierdzone :-) ale kurcze, najważniejsze, żeby było zdrowe..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X