Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o siebie młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

    wiadomo,że nie zrzuci się odrazu tych zbędnych kilogramów nabranych w ciąży dlatego polecam wam bieliznę wyszczuplającą która mi dodaje dużo odwagi http://orirose.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

      Dbanie o siebie to nie tylko makijaż i fryzura ale także zdrowy tryb życia i odpowiednio zbilansowana dieta. W dzisiejszym świecie możemy sobie pomagać na różne sposoby ważne aby było to zdrowe i rozsądne, dobrym pomysłem są suplementy diety, które w szybki i łatwy sposób pomogą się pozbyć tkanki tłuszczowej a przecież każda z nas marzy o płaskim brzuchu. Dobrej jakości odżywki znajdziecie tutaj http://www.trecnutrition.com/wiadomo...anie#popupLang , bez ryzyka i zbędnej chemii.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

        młoda mama musi o siebie dbać, bo sam poród ją sporo kosztował. Wiele kobiet po porodzie ma problem z utrzymaniem odpowiedniego poziomu żelaza. Dietą to ciężko utrzymać jego odpowiedni poziom. Mojej koleżance lekarz zapisał dicofer żeby go przyjmowała, bo to najbezpieczniejsza forma przyjmowania żelaza

        Skomentuj


          #49
          Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

          Naturalnie że tak połączenie makijażu z https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki jest świetnym rozwiązaniem. Całe te możliwości to zawsze utrzymanie siebie w kobiecości co jest ważne.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

            Napisane przez jowita99
            U mnie bylo tak ,że niestety moja sylwetka znacznie pogorszyła się po ostatniej ciąży i chciałam zacząć działać. Natknęłam się właśnie na ten sklep http://orirose.pl/ i z czystej ciekawości zakupiłam od nich pas poporodowy . Ku mojemu zdziwieniu dostrzegam efekty no i pas wciąż wygląda jak nowy - nie niszczy się a przeszedł już wiele zawirowań w pralce.
            hahaha na pewno...dobra reklama -_-

            Skomentuj


              #51
              Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

              To ,że należy dbać o siebie nie podlega chyba żadnej wątpliwości. Dotyczy to także młodych mam, choć młodsze mamy (choć niekoniecznie) mogą mieć mniej zasobne portfele. I właśnie dla takich osób (do których zaliczam się i ja) są te kosmetyki.Kosmetyki na bazie naturalnych składników - xx w bardzo atrakcyjnych cenach przypadły mi do gustu; szczególnie lubię naturalne kosmetyki dla włosów, pzdr
              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:39. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                a jakie jest Wasze zdanie na temat tak modnego ostatnio makijażu permanentnego ? Ja w końcu się odważyłam i u Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu jest pięknie zrobiłam sobie wymarzone brwi teraz mam w końcu super proporcje, idealny kształt i kolor i mogę pozbyć siuę wszystkich kredek i pomad a tych całkiem sporo w mojej kosmetyczce

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                  Hej
                  Ja też od kilku miesięcy jestem młodą mamą, ale staram się znaleźć czas dla siebie, bo jak wiadomo - szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko Dlatego raz w tygodniu robię sobie domowe, wieczorne SPA, a co kilka miesięcy korzystam z profesjonalnych zabiegów. Ostatnio wykonałam zabieg liftingujący na twarz xxx, dzięki któremu zredukowałam widoczność pierwszych zmarszczek, nawilżyłam i wygładziłam skórę. Serdecznie polecam!
                  Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:39. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                    ok to jak już dzielimy się namiuarami na fajne salony itd to może podyskutujemy o dobrych kosmetykach ? Mnie interesują szczególnie paznokcie. Jakich odżywek używacie ? Bo ja Wam powiem, ze dla mnie sztosem nad sztosami jest ta odżywka 8w1 z eveline Bezpieczna nawet dla wrażliwych paznokci ( nie ma formaldehydu itd), skutecznie je wzmacnia i odżywia. Trzeba tylko pamiętać by używać jej dokładnie tak jak zaleca to producent.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                      Ja uważam, że trzeba dbać siebie - ale nie tylko od zewnątrz. Zawsze uważałam że kobieta jest atrakcyjna poprzez swoje zainteresowania, pasje i mimo posiadania dzieci nadal staram się takie mieć. Akurat moje pasje są dość nietypowe - uwielbiam sport i często obstawiam mecze - są to małe oczywiście jakieś symboliczne kwoty Bardziej kręci mnie sama strategia, szacowanie prawdopodobieństwa - gdy moje dziecko idzie spać, potrafie przesiedzieć xxx Tak czy siak, nawet, jeśli nie masz swojej pasji - spróbuj ją znaleźć! Z pewnością pomogą Ci książki psychologiczne, które bardzo polecam
                      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:39. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                        Ja tęsknię za pójściem do fryzjera, dobrze, że przed tym całym zamknięciem jeszcze zdążyłam pójść do Magii Blondu do Kingi, zrobiłam sobie farbowanie i strzyżenie. Nie mogę się doczekać jak znów otworzą

                        Skomentuj


                          #57
                          Sama staram sie o siebie dbać:

                          Zdrowo się odżywiam
                          Codziennie uprawiam sport - i tak mam na to czas bo od zajmowania sie dzieckiem nie jest jedynie mama ale również tata. I on moze popilnować malucha kiedy Wy wybierzecie sie na siłownie
                          Jak rownież lubię raz na jakiś czas wybrać się na jakiś zabieg do kosmetyczki..... https://www.derma-med.pl/porady-dermatologiczne/ Chodzę tutaj w Krakowie

                          Pozwala mi to zachować ładny wyglad oraz ZDECYDOWANIE poprawia samopoczucie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Najważniejsze jest to czym się żywimy i czy stawiamy na aktywność fizyczną. Jeśli te dwie rzeczy będą uwzględnione, nasze samopoczucie będzie dobre, a to przełoży się na chęć dbania o siebie - robienie makijażu, chęć strojenia się, itd. Osobiście zajadam się teraz duża ilością warzyw, a także kilka lat temu zasadziłam sobie w ogródku xxx Dziś mogę smakować pyszne owoce i warzywa. Nieskromnie mówiąc czuję się świetnie i wyglądam zdrowo
                            Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:38. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X