Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

    Witam,

    czy ktoś z Was ma może w domu ogrzewanie podłogowe, gdzie źródło ciepła dostarczane jest przez pompy ciepła??
    Niedługo mam zamiar zainwestować w tego typu system grzewczy, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie... Z tego co się dowiedziałam trzeba wykonać odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu, gdyż tam właśnie mieszkam. W sumie to na przedmieściach.
    Z tego co widzę na


    to potrzebne są do tego potężne maszyny... Obawiam się, że moi sąsiedzi mogą się nie zgodzić na takie roboty
    Miał już ktoś z Was taką sytuację?
  •    
       

    #2
    Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

    Szczerze powiedziawszy, to dla sąsiadów może to być problem. Jednakże jak uzyskasz pozwolenie, to nie powinno być problemów

    Skomentuj


      #3
      Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

      Będziesz miała pompy ciepła do ogrzewania domu? Zazdroszczę. Od dawna się tym interesuję, ale jak budowaliśmy dom zdecydowaliśmy się na inny rodzaj ogrzewania, bo trochę się obawialiśmy różnych trudności. Pompy ciepła to ciągle jeszcze jest rzadkość, ale chętnie zobaczyłabym taki dom, który jest nimi ogrzewany.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

        Ile kosztują takie odwierty?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

          Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
          Jak długo się żyje, trzeba się wszystkim interesować - mawiała - inaczej nie ma różnicy między żywymi a umarłymi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

            W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :P.
            https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet

            Skomentuj


              #7
              Odp: Odwierty pod pompy ciepła we wrocławiu

              Ja jeszcze się waham. Bo co prawda ta oferta na pompy ciepła z Krakowa wygląda ok, ale mam jednak wątpliwość czy ostatecznie nie zdecydować się na kocioł gazowy.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X