Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy wreszcie zobaczę brzuszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja jestem w 10 tygodniu i kolejne spodnie musiałam odstawić jako za ciasne Każdego tygodnia brzusio robi się bardziej okrągły. To moja pierwsza ciąża i straszna chudzina ze mnie więc może dlatego tak szybko rośnie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja jestem w 14 tygodniu i nadal brzucha nie widać, nosze cały czas te same ubrania i już zaczynam sie marwić , ale byłam na usg 4 dni temu i wszystko jest ok dzidziuś rośnie i rozwija sie jak trzeba, tylko gdybym miała już choć troszke brzuszka byłabym spokojniesza
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        #18
        Ja jestem w 16 tyg, ciązy i jako takiego brzuszka jeszcze nie mam, oczywiscie juz od kilku tygodni nie mieszcze sie w swoje dawne ciuszki, ja poprostu mam wrazenie ze przytylam a nie ze jestem w ciązy, a przytylam 3,5kg, wiec czekam z utęsknieniem na ten powiekszajacy sie brzusio...

        Skomentuj


          #19
          Dziewczyny, lepiej żebyście nie miały brzuszka, bo potem mogą być problemy ze zrzuceniem. Ja tak mam ale tak sobie myśle,ze zgupie go jeszcze bo dopiero 3 miesiace po porodzie jestem
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez blizniaczka32 Pokaż wiadomość
            Ja jestem w 16 tyg, ciązy i jako takiego brzuszka jeszcze nie mam, oczywiscie juz od kilku tygodni nie mieszcze sie w swoje dawne ciuszki, ja poprostu mam wrazenie ze przytylam a nie ze jestem w ciązy, a przytylam 3,5kg, wiec czekam z utęsknieniem na ten powiekszajacy sie brzusio...




            CIesz sie ze tylko 3,5 kg. JA jestem w 10 tygodniu ciazy i przytylam 6 kg i to nie jest brzuszek tylko tłuszczyk. wieksze rece,boczki itp. Czekam na te prawidlowe kształty

            Skomentuj


              #21
              a ja jestem w 27 tyg ciąży i jak do tej pory przytyłam ok 4 kg.Brzuszek rosnie z dnia na dzien ale pomalutku...A wyglądam jakbym połknęła mały balonikA jutro mam wizyte u gina więc jestem ciekawa co mi powie nowego i miłego

              Skomentuj


                #22
                Ja jestem teraz w 21 tygodniu i po mnie tym razem (jest to moja 2 ciąża) było widać niemal odrazu. Powiększającą się macicę można najlepiej wyczuć kiedy się leży na plecach płasko. To takie powiększające się z każdym dniem zgrubienie (taka kulka) zaraz nad wzgórkiem łonowym. Z każdym tygodniem jest to zgrubienie wyżej.Przynajmniej ja tak miałam, bo teraz mam już niezłego balona



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja jestem w 16 tygodniu i jakoś specjalnego brzucha nie mam co mnie martwi !!! wyglada to tak jakbym miała lekko wydęty brzuch i troche więcej tłuszczyku, ruchów narazie też nie wyczuwam, wogóle czuje sie bardzo dobrze i czasmi zapominam że jestem w ciąży, czy to normalne ??? czy tak też bywa? powiedzcie bo naprawde sie denerwuje a nastepne usg dopiero w 22 tygodniu, wiec jeszcze strasznie długo???
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    #24
                    witam, jestem w 10 tyg i brzuszek mi juz widac, ale kto nie wie o ciazy ten moze pomyslec ze po prostu mam maly weciorek... przytylam 2kg i wydaje mi sie ze to duzo bo w takim tempie to moge byc za normami... no ale dzidzi najwazniejsza!

                    Skomentuj


                      #25
                      witam

                      prawdopodobnie jestem w ciąży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        na czym polega 1 wizyta u ginekologa czy podejrzewa się ciążę? proszę opowiedzcie jak było u Was bo lekko się denerwuję :/

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                          ja jestem w 16 tygodniu i jakoś specjalnego brzucha nie mam co mnie martwi !!! wyglada to tak jakbym miała lekko wydęty brzuch i troche więcej tłuszczyku, ruchów narazie też nie wyczuwam, wogóle czuje sie bardzo dobrze i czasmi zapominam że jestem w ciąży, czy to normalne ??? czy tak też bywa? powiedzcie bo naprawde sie denerwuje a nastepne usg dopiero w 22 tygodniu, wiec jeszcze strasznie długo???
                          nie martw się!!! ja do 25 tygodnia mieściłam się w swoje normalne ciuchy, typowo ciążowy brzusio pojawił mi się dopiero po połowie 7 miesiąca a wcześniej wyglądałam jakbym sobie po prostu utyła co mnie strasznie wkurzało, bo co niektórzy jak nie wiedzieli o ciąży to mówili oj przytyło się przytyło... też czułam się bardzo dobrze, normalnie jak zazwyczaj, a wcześniej myślałam, że jak tylko zajdę w ciążę to będę się czuła jakoś inaczej
                          ja ruchy czułam już w 15 tygodniu (jestem szczupła), ale to raczej rzadkość, przy pierwszym dziecku norma to około 20 tygodnia

                          Skomentuj


                            #28
                            mi brzuch zaczal pojawiac sie juz od 14 tygodnia a teraz (29 tydzien) jest juz ogromny!! niektore dziewczyny mowia ze takie maja juz w 9 miesiacu. Wiec wszystko jest sprawa indywidualna. Jelsi chodzi o kg to juz w pierwszych 16 tygodniach przytylam 12 kg teraz mam juz dodatkowe 25 kg...przerazajace, no ale zdrowie dzidzi najwazniejsze. Po porodzie bedzie sie myslec o odchudzaniu

                            Skomentuj


                              #29
                              ja mam brzusia juz od ok17 tyg teraz jestem w 31 i juz mam ale ogromny brzuchol i 22 kg do przodu...
                              Olunia 6 styczen 2009

                              Skomentuj


                                #30
                                Witam Was dziewczyny. Gdy bylam w ciazy z corcia, brzuszek zaczal pojawiac sie w polowie 5miesiaca, teraz czekamy na druga dzidzie, ja jestem w 11 tygodniu i juz maly brzuszek jest.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X