Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ćwiczenia w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ćwiczenia w ciąży

    Kochane, czy ćwiczycie będąc w ciąży...???
    Ja zapoznałam się z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży na szkole rodzenia, mają one ułatwić poród, jednak przyznam, że ciężko mi się zmobilizować do codziennych ćwiczeń...nawet mając tą świadomość, że mogą one pomóc podczas porodu...

    Jak jest z Wami?


  •    
       

    #2


    Nie cwiczylam. Ciaze byly zagrozone, wiec nie moglam. Porody przebiegly szybki i sprawnie bez cwiczen
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      Ćwiczenia w ciąży.

      Witajcie, ja jestem w ciązy, w 16 tygodniu, własnie zaczełam ćwiczyć, rzeczywiście ciężko jest sie zmobilizowac, ale przyznam że po każdorazowym ćwiczeniu moje samopoczucie znacznie się poprawia, wiec cwiczcie, bo warto

      Skomentuj


        #4
        Bo to chyba jest kwestia codziennej mobilizacji i konsekwentnego ćwiczenia. Jeśli weszłoby ci to w krew, to po jakimś czasie takie ćwiczenia traktowałabyś jako naturalne i konieczne. Tylko jak tu się wciągnąć jak się nie chce... Znam to!

        Skomentuj


          #5
          Nie ćwiczyłam i urodziłam wciągu 4 godzin
          Poród miałam łatwy i przyjemny.

          Ale myślę, że warto. Samopoczucie lepsze no i tłuszczyku
          się tyle nie będzie odkładało.
          Last edited by colleen; 10-10-2008, 18:46. Powód: literówka

          Skomentuj


            #6
            Ćwiczyć warto, ale czy ma to wpływ na przebieg porodu to chyba nie...

            Skomentuj


              #7
              Jestem z natury zwolenniczką "ruchu" w ciąży czy też nie. Jak to już dawno stwierdzono: ruch to zdrowie!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też lubię coś robić do 6 miesiąca grałam w tenisa, bo później skończył się sezon a potem basen raz w tygodniu, bo inaczej się nie dało, dopiero w weekend

                Skomentuj


                  #9
                  podziwiam mamy które ćwiczą bo mi jest jakoś ciężko się zmobilizować i niestety często sił tez mi brak

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ćwiczenia w ciąży

                    Ja jestem w 20 tygodniu ciąży i do dnia dzisiejszego codziennie obowiązkowo mam zaliczone 30 min. w Curves (fitness)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ćwiczenia w ciąży

                      Do 6go mies chodziłam na basen i spacerowałam. Późneij z bliźniakami pojawiły sie skurcze, wiec lekarz zabronił jakiejkolwiek aktywności. Leżałam,czytałam i czekałam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ćwiczenia w ciąży

                        ja nie ćwiczyłam w ogóle.ale za to cały czas byłam w ruchu, nie mogłam usiedzieć w miejscu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ćwiczenia w ciąży

                          fajnie jest się poruszać w ciąży, także polecam aerobik i fitness, oczywiście dla ciężarnych, spokojniejsze i przystosowane do brzuszka

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X