Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Słodycze

    Moje maluchy nie jedzą chipsów, ponieważ ich nie kupujemy. W domu zawsze są jakieś słodycze, ale dawkujemy z umiarem. 2-3 kostki czekolady, albo cukierki. Ostatni syn kiedy dostał od kogoś bombonierkę przyszedł i dał mi ją, żebym schowała na później
    Przebieg ciąży
    Kalendarz ciąży

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Słodycze

      Nie znam dziecka ,które mówiło by ,,nie" słodyczom. Chyba ,że mowa o dzieciach ,które są izolowane od słodyczy.
      Osobiście daję 2latkowi ,,słodkie" - ale nie czekoladowe ,bo jest uczulony. Uczulenie wyszło niedawno i jesteśmy zdani tylko na słodkie drożdżówki ,ewentualnie lody jak jest tak ciepło i wafelki bez czekolady (przeważnie te na bazie płatków kukurydzianych).

      Skomentuj


        #18
        Odp: Słodycze

        Witam. Ja mam podobny problem ze słodyczami. Moja mała pierwszą czekoladę dostała od teściowej, no i się zaczęło. Ciągle chce a to ciastko, a to gumę, a to cukierka itd Staram się to dawkować w rozsądnych ilościach, ale mam wrażenie, że i tak tego nie mogę opanować do końca. Do domu nie kupujemy słodyczy czy czipsów, ale jak gdzieś idziemy i są ciastka na stole to moje dziecko potrafi zjeść 80% tego co jest na talerzu. Dosłownie to wygląda jakby nigdy słodyczy nie jadła, albo jakbyśmy jej żałowali. Proszę już obie babcie, żeby nie dawały i nie kupowały różności z czekoladą itp ale chyba to nie działa Mała ma 4 lata i tyle samo zębów wyleczonych. Ręce mi już czasem opadają bo nie wiem jak mam pohamować ten apetyt na słodkości.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Słodycze

          Moj syn smak czekolady poznał dopiero w swoje pierwsze urodziny, mimo niezadowolenia rodziny - bo jak to dziecko bez słodyczy? Dzieki temu nie mam większego problemu z słodkościami i bardzo sporadycznie cokolwiek malutki je. Niestety w świeta Wielkanocne był tylko obdarowywany czekoladowymi upominkami i nie mogłam juz spokojnie na to patrzeć jak podstawiane sa mu kolejne to łakocie. Ale po co, jakie to ma wartości? Tylko jedna osoba zamiast dodatku słodkiego dała poprostu musiki owocowe. Brawo za taki wybór.

          Teraz zamiast eklerków jakie spokojnie zajadam do niedzielnej kawy malutki ciagnie mnie po arbuza.

          Troszke uporu, kilka spieć z babciami i można postawić na swoim.
          Femme Cosmetics - Polskie kosmetyki i leki w UK
          Polskie kosmetyki




          Skomentuj


            #20
            Odp: Słodycze

            Ja swoim dzieciom od czasu do czasu pozwalam zjeść coś słodkiego.Daje np. po 5sztuk żelek i mowie ze narazie tyle.I w miare to akceptują. O wiele czesciej serwuje im owoce niz słodycze.




            Skomentuj


              #21
              Odp: Słodycze

              U nas w ostatnich dniach hitem stały się truskawki i banany. Córa mogłaby połykać truskawki kilogramami, natomiast syn wcina banany. To z pewnością dużo lepsze od cukierków
              Przebieg ciąży
              Kalendarz ciąży

              Skomentuj


                #22
                Odp: Słodycze

                Moje dzieci to totalne łasuchy...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Słodycze

                  Mój synek w marcu skończył 2 latka i nie przepada za słodyczami. Jest łąsy tylko na chrupki i paluszki Jeśli chodzi o czekoladę, jajko niespodzianke, cukierki itp to wcale go nie interesują ;p

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Słodycze

                    Moje również Nie jedzą słodyczy codziennie oczywiscie ale czasami im daje coś czekoladowego, kawałek czekolady; mlecznej albo torcik Wedlowski na urodziny ( taka nasza tradycja). Jestem zdania,ze wszystko wolno ale w odpowiednich ilościach. Czekolada również powinna być dozwolona w dzieciństwie.Szczególnie ze względu na to,że kakao jest zdrowe.
                    Jeśli mam wskazać ulubione słodycze moich dzieci to na pewno będą to batoniki Pawełki ( moje również):

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Słodycze

                      mój synek je słodkości ale nie codziennie i nie w dużych ilościach, raczej z umiarem. Jak się dziecko zasłodzi to potem nie chce jeść nic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Słodycze

                        Mój synek nie przepada za słodyczami, nawet Jajko Niespodzianka nie robi na nim wielkiego wrażenia. Za to lubi paluszki i chrupki albo wafelki.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Słodycze

                          A nasz synek lubi słodycze, ale my bardzo mało mu ich dajemy. Sami nie kupujemy mu, ale czasami dostanie w prezencie pod choinkę czy na Wielkanoc to coś tam z tego dostanie a resztę chowam i potem sami zjadamy. Wolę dac mu ciastko zbożowe niż cukierka.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Słodycze

                            Staram się je ograniczać i jeżeli już to zamieniać na owoce czy inne zdrowe przekąski. Ale wiadomo, że czasami dostają. Biszkopty i herbatniki, a najlepsze są produkty od Kinder, czy to jajko czy kinderki.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X