Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszelka chemia w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wszelka chemia w ciąży

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek jak we wszystkim, wiadomo iż chemia jest szkodliwa a szczegolnie w tym wyjatkowym czasie ale tez chyba nie mozna sie zwariowa bo wynikalo by iz ciaza to choroba - ja farbowalam wlosy ale nigdy nie farbuje włosów farbami z amoniakiem, jak robilismy remont to wyjechalam z domku na te kilka dni, lazienke jak pozwalał mi nato stan to sprzatalam ja bo przeciez nie podtykalam sobie pod nos tych lazienkowych detergentow
    Ja myjąc armaturę płynem do mycia łazienek w sprayu czuję smród chemii więc uważam, że nie jest to wskazane tym bardziej w małym pomieszczeniu

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wszelka chemia w ciąży

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Ja myjąc armaturę płynem do mycia łazienek w sprayu czuję smród chemii więc uważam, że nie jest to wskazane tym bardziej w małym pomieszczeniu
      ja akuratnie mam duza łazienke do sprzatania łazienki nie uzywam agresywnej chemii z chlorem czy cos w tym stylu wiec nie uwazam iz sprzatajac lazienke i majac do czynienia z mala iloscia chemii wyrzadziłam dziecku jakos krzywde

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wszelka chemia w ciąży

        Najgorsza ta chemia w jedzeniu... Oczywiście uważam podczas sprzątania na środki lotne, by ich nie wdychać , czasem jesli mam wątpliwości po prostu zakrywam nos i usta chustą , by bezpośrednio nie wdychać. Uważam także na wszelkie odświeżacze , tym bardziej że jestem wrażliwa na zapachy a jesli chodzi o kosmetyki, używam także tych normalnych, unikam typowych na cellulit, i tych które maja w swoim składzie kofeinę, capsaine, silnie rozgrzewające lub chłodzące, mocno perfumowane .

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wszelka chemia w ciąży

          Kiedyś oglądałam program w któym mówiono, że odświeżacze któe się wkłada do gniazedek elektrycznych są bardzo szkodliwe i na pewno będąc w ciąży albo mając małe dzieci trzeba z nich zrezygnować.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wszelka chemia w ciąży

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Kiedyś oglądałam program w któym mówiono, że odświeżacze któe się wkłada do gniazedek elektrycznych są bardzo szkodliwe i na pewno będąc w ciąży albo mając małe dzieci trzeba z nich zrezygnować.
            Podobno nie tylko te elektryczne tylko wszystkie te zapachy do domu, bo to sama chemia , która nie wiemy jak wpływa na ludzki organizm. Więc jak komuś zależy to lepiej samemu suszyc aromatyczne skórki od owoców i robić pachnące suszki.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wszelka chemia w ciąży

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Podobno nie tylko te elektryczne tylko wszystkie te zapachy do domu, bo to sama chemia , która nie wiemy jak wpływa na ludzki organizm. Więc jak komuś zależy to lepiej samemu suszyc aromatyczne skórki od owoców i robić pachnące suszki.
              Powiem Ci szczerze, że skórki owoców czy suszki u mnie sprawdzają się tylko na małych przestrzeniach tzn do szafy czy szafki. Do dużych pomieszczeń zdecydowanie wolę olejki eteryczne które wlewam do takich specjalnych ceramicznych naczynek gdzie są podgrzewane małą świeczką. Podgrzany olejek pięknie pachnie w całym pokoju

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wszelka chemia w ciąży

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Powiem Ci szczerze, że skórki owoców czy suszki u mnie sprawdzają się tylko na małych przestrzeniach tzn do szafy czy szafki. Do dużych pomieszczeń zdecydowanie wolę olejki eteryczne które wlewam do takich specjalnych ceramicznych naczynek gdzie są podgrzewane małą świeczką. Podgrzany olejek pięknie pachnie w całym pokoju

                O kurcze zapomniałam o tym cudzie , którym są te olejki Dzięki mikaa, juz wiem co jutro mnie zainteresuje na zakupach .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wszelka chemia w ciąży

                  mnie strasznie drażni chemia w jedzeniu od razu wyczuwam jej smak i aż mnie odrzuca a w ciąży to już szczególnie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wszelka chemia w ciąży

                    ja też nie toleruje chemii w jedzeniu, i tak jak piszesz odrzuca mnie teraz szczególnie, nawet jesli przypadkiem coś takiego zjem to zaraz dopada mnie zgaga- a tak to w ogóle nie mam tej dolegliwości.
                    Trzeba też uważać podczas porządków na srodki zrące, nie które po zmieszaniu mogą wydzielać żrące opary , ktore moga nawet poparzyć nam drogi oddechowe, prowadzić do utraty przytomności,a wiadomo w ciąży to juz narażamy także maluszka.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wszelka chemia w ciąży

                      Uważam jak sprzątam, zeby przypadkiem nie nawdychać się jakiś smrodów. Za zwyczaj używam do sprzątania delikatnych płynów, albo proszku do prania.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X