Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciaza 3 miesiace po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Cześć Wam. Ja właśnie wczoraj się dowiedziałam że jestem w ok 8-10 tygodniu ciąży. 07.01 urodziłam w sposób naturalny synka. Jestem w szoku. W sumie chcieliśmy drugie dziecko, bo już swoje lata mamy. Ja mam 35 lat, mąż 44. Ale nie spodziewałam się że tak szybko. Nie stosowaliśmy żadnych zabezpieczeń, ale uważaliśmy a tu taka niespodzianka. Prawdę mówiąc, już myślałam, że to tylko mi się przytrafiło, ale jak czytam posty, to jakoś lżej mi się zrobiło. Zakładająca ten wątek już chyba urodziła, mam nadzieję że zajrzy tutaj i nas pocieszy. Trochę boję się, bo brałam tabletki przeciwgrzybiczne, no i nie pamiętam czy coś jeszcze co mogło zaszkodzić mojemu dziecku. Jutro robię badania a w poniedziałek mam wizytę u ginekologa.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dziewczyny gratuluje!

      ja też marzyłam o kolejnej ciąży jak synek miał 3-4 miesiące ale teraz im później tym ciężej się zdecydować!

      Grażyna osoba zakładająca ten wątek czyli luska pisała wątek w kwietniu, więc do porodu ma jeszcze trochę czasu
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #18
        hihihi nie na tą datę się popatrzyłam, ale gapa ze mnie

        Skomentuj


          #19
          Mi zostaje do porodu 2 miesiace ... a to juz niedlugo , córcia za pare dni konczy roczek a juz niedlugo zoabcze swoja druga dzidzie , dowiedzialam sie ze bedzie to chlopczyk :-)
          Katarzyna

          Skomentuj


            #20
            Ojej, to super będzie parka. I co boicie się, że nie dacie rady?
            Ja bardzo. Możliwe, że i u mnie będzie parka, ale muszą to jeszcze potwierdzić, bo źle było widać.
            Do porodu zostało u mnie 90 dni, i coraz bardziej to przeżywam.
            Ale przecież , nie my pierwsze, nie ostatnie, rodzina pomoże.
            Pozdrawiam Was i czekam na wieści

            Skomentuj


              #21
              Moja tesciowe miala syna jak dokladnie jeden dzien przed uplywem roku czasu urodzila blizniaki dala rade hihihi

              Matka zawsze da rade
              http://www.poradnikmamy.pl/component...tail/id,11431/

              ----------------------------------------------------

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5083

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5083

              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5083

              Skomentuj


                #22
                kochana u nas w opolu ileś lat temu kobitka urodziła na początku roku bliźnieta chłopców i tego samego roku w grudniu powtóraka!czyli na raz 4 chłopców w niemal tym samym wieku!osobiście sobie nie wyobrażam ale ponoć się da, więc powodzenia i gratulacje!
                ..i pamiętaj po następnym porodzie, ze antykoncepcja jest konieczna nawet jak nie masz miesiączki i karmisz piersią


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  luska884 przepraszam bardzo ale dopiero doczytałam o Twojej sytuacji i bardzo mi przykro z powodu pierwszej dzidzi i mój post był nie na miejscu.Teraz napewno wszystko będzie dobrze dbaj o siebie i się nie stresuj bo to ma wpływ na dzieciątko w brzuszku i bądź dobrej myśli. Pozdrawiam.
                  oj niestety ja nie doczytałam o "Twojej sytuacji" i nie bardzo w takim razie jestem w temacie, w każdym razie mam nadzieję że nie uraziłam, w każdym razie nie miałam takiego zamiaru
                  pozdrawiam


                  Skomentuj


                    #24
                    A moja matka zaszła w kolejną ciążę, której owocem byłam ja dokładnie 5 miesięcy po porodzie, przy porodzie ważyłam prawie 4kg więc kawał bobasa był ze mnie Poza tym uważam, że zająć w ciążę kilka miesięcy po porodzie nie jest aż takim ryzykiem, byle by nie w czasie okresu połogu, bo to może przysporzyć problemów.

                    Osobiście podziwiam kobiety które decydują się na kolejną ciążę, tyle obowiązków w czasie kiedy trzeba się oszczędzać.

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez dotty Pokaż wiadomość
                      Osobiście podziwiam kobiety które decydują się na kolejną ciążę, tyle obowiązków w czasie kiedy trzeba się oszczędzać.
                      w wielu przypadkach pewnie nie są to ciąże planowane.
                      Ale znam jedną panią, która świadomie zaszła w drugą ciążę po 2 miesiącach od porodu. Ale pani już "swoje lata miała" a poza tym chciała mieć dzieci z jednego roku (pierwsze urodziło się w styczniu, drugie w listopadzie)
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        p.s Dotty teraz skojarzyłam !!! przecież tyś Jasmin
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          p.s Dotty teraz skojarzyłam !!! przecież tyś Jasmin
                          jak teraz napisałaś Tree to zajarzyłam....bo zdjęcie znajome
                          FROCH

                          Skomentuj


                            #28
                            noo własnie... a ja po Olafku skojarzyłam
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              w wielu przypadkach pewnie nie są to ciąże planowane.
                              Ale znam jedną panią, która świadomie zaszła w drugą ciążę po 2 miesiącach od porodu. Ale pani już "swoje lata miała" a poza tym chciała mieć dzieci z jednego roku (pierwsze urodziło się w styczniu, drugie w listopadzie)
                              To że szybkie ciąże po porodzie nie są zazwyczaj planowane to wiem, ale gdyby żadna ze świeżo upieczonych mam nie brała możliwości kolejnej ciąży pod uwagę, to jestem pewna ze powzięła by lepszy środek antykoncepcji niż 'uważanie'

                              Z resztą ja mam w rodzinie przypadek że matka decydowała się na jedno dziecko po drugim, powodem również było późne macierzyństwo (pierwsze w wieku 43 lat).

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              p.s Dotty teraz skojarzyłam !!! przecież tyś Jasmin
                              I no tak jam jest Jasmin
                              Last edited by dotty; 24-09-2009, 02:43.

                              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                              Różności do postów
                              GALERIA OLAFKA

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez dotty Pokaż wiadomość
                                To że szybkie ciąże po porodzie nie są zazwyczaj planowane to wiem, ale gdyby żadna ze świeżo upieczonych mam nie brała możliwości kolejnej ciąży pod uwagę, to jestem pewna ze powzięła by lepszy środek antykoncepcji niż 'uważanie'
                                Może ciężko w to uwierzyć, ale karmiące mamy jednak nadal są w przeświadczeniu, że laktacja wstrzymuje owulację - na prawdę, mimo, że się trąbi o nieprawdziwości tej teorii (oczywiście nie wszystkie)
                                Brać pod uwagę możliwość zajścia w ciąże to mimo wszystko coś innego niż bycie w tej ciąży.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X