Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ruchy dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    tak bo bardzo fajne tylko że czasami jak chcę odpocząć to własnie mój kochany mąż przyciska mi brzuszek i po chwili mały zaczyna szaleć czasem nawet nie da się leżeć he he
    http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

    http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
    http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Dobrze, że te nasze Maleństwa są takie ruchliwe, przynajmniej wiemy, że tam w śrdoku wszystko oki. Ja codziennie muszę choć kilka razy go poczuć bo się zamartwiam a jeden porządny kopniak daje mi energię i radość na resztę dnia
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        #33
        oj tak Yoenne ja to nigdy nie bede miala dosc tego krecenia sie w brzuszku bo przynajmniej jestem spokojna ze wszystko jest ok. nie wyobrazam sobie tego ze juz wkrotce nic tam nie bedzie sie ruszalo bo mam wrazenie ze to trwa juz cale wieki



        Skomentuj


          #34
          wczoraj mój maluszek tak wariował mi w brzuszku ze az się wystraszyłam bo nie chciał się uspokoić a do tego moje kochanie oczywiście musiało podotykać mój brzuszek he he i nawet już spać nie mogłam
          http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

          http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
          http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

          Skomentuj


            #35
            Witam!!!Jestem w 29 tyg.Moje maleństwo cały czas daje o sobie znać.Śmiejemy się z mężem bo za każdym razem jak odkrywam brzuszek gdy jest jasno to kopnięcia ustają.Kiedy zakryje znów zaczyna działać.Pozdrawiam


            Skomentuj


              #36
              No a ja zaczelam sie troszke martwic jest juz po 11 a mala jakos sie dzis nie wierci, nie rusza w brzuszku kurde,moze spi jeszcze ale zawsze dotad jak wstawalam to juz po 9 dawala o sobie znac.. zaraz dostane chyba szalu bo jeszcze sama w domu jestem

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #37
                No i nie wiem hmm.. juz po 13 a Mala raz czy dwa razy sie ruszyla, raz nozka pokopala,a potem tak jakby sie przewrocila na druga strone. I dalej cisza. A mnie zaczyna pomalu bolec jak na miesiaczke cale uda mnie bola i brzuch.. hmm..

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  No wiesz malo miejsca ma to moze dlatgeo jej sie odechcialo ruszac. Kurcze ja sie nie znam, ale wszedzie jak czytam to pisza, ze czym pozniej tym mniej sie wierci.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #39
                    No wlasnie to roznie pisza, na jednej stronie czytam, ze wierci sie strasznie pod koniec Dzidzia, a na innej wlasnie,ze z braku miejsca juz coraz mniej. W poniedzialek mam isc jeszcze do lekarza,ale jeszcze weekend przede mna. Denerwuje sie bo przez caly czas wlasnie dosc czesto sie ruszala az do dzis Hmm.. moze rzeczywiscie juz jej za malo miejsca.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #40
                      A może Insoomnia Twój bobasek już chce się znaleźć po drugiej stronie brzuszka i się teraz wycisza żeby zaraz dać Ci czadu fajnie masz że już lada dzień urodzisz ja jeszcze 2 m-ce...
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                        A może Insoomnia Twój bobasek już chce się znaleźć po drugiej stronie brzuszka i się teraz wycisza żeby zaraz dać Ci czadu fajnie masz że już lada dzień urodzisz ja jeszcze 2 m-ce...
                        Ojej nie niech siedzi jeszcze, bo tatus wraca tez 12 lutego (jak wypada termin) ale mozliwe, ze to cisza przed burza...

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #42
                          świetny prezent zastanie w domku jak już wróci
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            #43
                            cześć dziewczyny

                            mam malusi problem jestem w 19/20 tyg , mozecie mi napisać czy to normalne że maleństwo od samego początku leży sobie tylko po prawej stronie brzucha teraz gdy jest ono większe(gdy leżę) czuje ze z lewej strony brzuch jest miekki a z prawej mam taką gulę i czuje jak własnie tu się ono rusza. Za tydzień idę na usg to sie dowiem ale ciągle o tym mysle a dodam jeszcze ze jestem strasznym chudzielcem wiec moze dlatego tak wszystko dziwnie widac
                            pozdrawiam wszytkie brzuszki i mamuśki

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                            .

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez kurczaczek Pokaż wiadomość
                              cześć dziewczyny

                              mam malusi problem jestem w 19/20 tyg , mozecie mi napisać czy to normalne że maleństwo od samego początku leży sobie tylko po prawej stronie brzucha teraz gdy jest ono większe(gdy leżę) czuje ze z lewej strony brzuch jest miekki a z prawej mam taką gulę i czuje jak własnie tu się ono rusza. Za tydzień idę na usg to sie dowiem ale ciągle o tym mysle a dodam jeszcze ze jestem strasznym chudzielcem wiec moze dlatego tak wszystko dziwnie widac
                              pozdrawiam wszytkie brzuszki i mamuśki
                              \

                              Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Pewnie tak mu wygodniej. MOje tez leży prawie cały czas w jednej pozycji i na dodatek z palcem od nogi w buzi Ono już sobie tam poradzi i znajdzie wygodne miejsce. Najważniejsze, że się rusza więc masz pewność, że wszystko tam oki
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                #45
                                Moja leży po lewej ma głowę nad pępkiem po lewej stornie, a nogi na pęcherzu i tak już od jakiś 3 miesięcy.

                                Dziś się martwię, bo mało się rusza, tzn czułam dwa razy taki delikatny ruch, ale zwykle bardziej kopie, tak że muszę lecieć do wc, bo boję się że nie wytrzymam a dziś jakoś tak niemrawo, mam nadzieję że to lenistwo, trochę się martwię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X