Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja nie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      meza ginka..? ojjj nieee :P never a ja chodze do kobitki, w sumie to tak doslownie do babuszki.. bo juz jakies 60 latek ma tak na oko

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #18
        Czy kobieta czy mężczyzna to człowiek jednakowo się wstydzi....
        ale z doświadczenia wiem że mężczyzna jest o wiele delikatniejszy od baby ...

        Skomentuj


          #19
          Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to byłam i u kobiety i u mężczyzny, jednak zdecydowanie wybieram faceta! Napewno zależy dużo od podjeścia a nie od płci ale same piszecie że faceci są delikatniejsi i milsi u mnie było podobnie Pozdrawiam!


          Skomentuj


            #20
            Ja chodziłam praktycznie całą ciążę do kobiety, natomiast jak trafiłam do szpitala to juz do mezczyzny. A zawsze sobie mowilam, ze nigdy nie pojde do faceta...Ale szczerze mówiąc faceci sa lepsi niz kobiety w tej dziedzinie hehe ciekawe czemu?:P
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #21
              Ja chodziłam do kobiety i nie narzekam




              Skomentuj


                #22
                moja pierwsza ciaze prowadzil Pan doktor a druga Pani doktor. Ale faktycznie Panowie Ginekolodzy sa delikatniejsi...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Z mężczyzną ginekologiem to jest lepiej z tego względu że jak coś nas niepokoi to na pewno zechcą to sprawdzić a nie uznają za normalne, że tak powinno być. Kobiety się nie rozczulają a mężczyzna traktuje pacjentkę jak kobietę a nie jak maszynkę
                  Zosia ur.07-07-2010
                  wtorek 14:55




                  http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja poszłam do mężczyzny właśnie dlatego że od mamy nasłuchałam się jakie to kobiety są niedelikatne no i już tak zostało do tej pory.

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja byłam u ginekologa - pana, który był tak niedelikatny, że myślałam, że umrę z bólu na tym fotelu....
                      W ciąży lekarza prowadzącego mam mężczyzne, ale jak ide do poradni patologi ciąży to wybieram kobietę. Pani doktor ma więcej szacunku dla ciężarnych, jest milsza i widać, że jej zależy.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Pierwszy raz byłam u mężczyzny i było miło. W ciąży chodziłam jednak do kobiety i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor była taka ... słodka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja chodzę do Pani ginekolog . I chwalę sobie, jest delikatna, zawsze wszystko wytłumaczy, odpowiada na wszystkie moje pytania. Chociaż mama mówi, że mężczyźni są delikatniejsi. Ale skoro mnie przy badaniu nic nie boli jest ok .

                          Skomentuj


                            #28
                            Dla mnie bez różnicy lekarz to lekarz. Przed ciążą do kobiety chodziłam, ale była dziwna zależało to od jej humoru. A ciąże prowadził gin. - mężczyzna i ja nadal do niego chodzę bo jest lepszy, delikatniejszy przy badaniu.


                            Skomentuj


                              #29
                              witam ja chodziłam jak byłam w ciąży do ginekologa mężczyzny miał świetne podejście, byłam ogromnie zadowolona z niego.

                              Skomentuj


                                #30
                                Witam wolę mężczynę ponieważ jest delikatniejszy.Chodziłam do kilku kobiet ale niestety byłam rozczarowana ginekolog kobieta była nie delikatna, opryskliwa. Z tego też powodu zraziłam się do kobiet ginekologów.



                                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X