Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawa piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawa piersią

    Nie wiem czy macie (miałyście) ten sam problem ale moja Córeczka (8 miesięcy) co raz częściej traktuje pierś nie tylko jako źródło pokarmu ale również zabawkę. Nie wiem co w takiej sytuacji robić? Stanowczo odstawiać ją od piersi czy też pozwalać na takie zabawy? Nagminne "odkręca kurek" zalewając całą mnie, troszkę podje, zostawi i tak na w kółko na okrągło.... Nie ukrywam, że jest to mocno irytujące
  •    
       

    #2
    Odp: Zabawa piersią

    Moja córka również próbowała przez jakiś czas zabawy piersią, ale ja wtedy zabierałam jej pierś na chwilę i po jakimś czasie podawałam z powrotem aby zjadła. Po kilku takich sytuacjach zaprzestała tym zabawom.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawa piersią

      o tak moja córka to pierś traktowała jak niezłą zabawę, naciągała, gryzła a co najgorsze śmiała się przy tym, sprawianie mi bólu sprawiało jej wielką radość. A później przestało ją to fascynować i dała piersiom spokój

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawa piersią

        Ja tez tak miałam,ale moje piersi uratował smoczek. Jak tylko mała skończyła pić mleko i zaczeła bawić sie, czy gryźć, podawałam smoczek I po problemie




        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawa piersią

          Ja w takiej sytuacji zaierałam małemu pierś. Trochę się powściekał. Potem znowu przystawiałam, by podjadł. Sam jakoś wyrósł z tego. Ale pamiętam, że bardzo mnie to denerwowało.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawa piersią

            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
            Ja w takiej sytuacji zaierałam małemu pierś. Trochę się powściekał. Potem znowu przystawiałam, by podjadł. Sam jakoś wyrósł z tego. Ale pamiętam, że bardzo mnie to denerwowało.
            Mój synuś też ostatnio zaczął mnie podgryzać. Zabieram Mu wtedy pierś i mówię, że tak nie wolno. Gdy zobaczę, że już się uspokoił to ponownie przystawiam Go do piersi


            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawa piersią

              hehe mój synek swego czasu zamiast jeść wolał się bawić. troszkę pojadł a reszta to była tylko zabawa a nie jedzenie. troszkę mnie to złościło bo chciałam aby był najedzony

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawa piersią

                Chyba wszystkie dzieci tak mają, że w końcu odkrywają, że mamina pierś to nie tylko pyszny bar, ale i świetna zabawka. Najlepiej zawsze zabierać i robić to systematycznie, aż maluch się odzwyczai od takich zabaw.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X