Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Staraj się ruszać jak najwięcej , i wybierz się do dietetyka żeby zaproponował ci jakąś bardzo fajną opcję dietetyczną )

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      kupując ubrania kieruję się kilkoma kryteriami - po pierwsze musi mi się to podobać [więc niekoniecznie musi być modne], po drugie sprawdzam, czy jest to wygodne itp, a na końcu patrzę na cenę - jednak nie kupuję wszystkiego jak leci

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        U mnie to zależy od dnia lubię wystroić się bardzo elegancko, założyć obcasy i rozkloszowaną spódniczke, ale moja szafa pełna jest też wygodnych legginsów i sportowych butów wszelkiej maści. Najważniejsze to wyglądać schuldnie i zgodnie z obowiązującymi trendami.
        Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Moja żona ostatnio ma manię na punkcie ryłko :P I co chce sobie kupić jakikolwiek ciuszek szuka najpierw czegokolwiek od nich :SS

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Ja mam bzika na pukcie tkaniny dresowej, jerseyowej, miękkie, przyjemne, a takie cuda teraz z nich robią, że oczopląsu można dostać

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Zależy od okazji

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Zgodzę się z kaliną, okazja czyni ubranie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Ja popieram wygodę! A więc bardziej na sportowo. Jednak jak rozpoczęłam pracę w korpo musiałam zmienić swój styl na modę i elegancję i tu zaczął się dramat. Nie lubię ubierać się w kant i kołnierzyk, ale wynaleziono wspaniały materiał! Zatem popieram anitak_80. Tkanina dresowa, jersey! Teraz ten materiał szczególnie modny. Są sukienki, spodniczki, spodnie, torby. Wszystko. Dzięki temu można ubrać się modnie i jednocześnie wygodnie. Materiał miękki więc nie ogranicza ruchów. Zakładamy do tego tenisówki i jest na sportowo, zakładamy szpilki i jest elegancko oraz szykownie. Dzięki temu mogłam wyrzucić z szafy znienawidzone sztywne spodnie w kant i zastąpić elaganco-sporotwymi spodenkami z jerseyu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                    Ja popieram wygodę! A więc bardziej na sportowo. Jednak jak rozpoczęłam pracę w korpo musiałam zmienić swój styl na modę i elegancję i tu zaczął się dramat. Nie lubię ubierać się w kant i kołnierzyk, ale wynaleziono wspaniały materiał! Zatem popieram anitak_80. Tkanina dresowa, jersey! Teraz ten materiał szczególnie modny. Są sukienki, spodniczki, spodnie, torby. Wszystko. Dzięki temu można ubrać się modnie i jednocześnie wygodnie. Materiał miękki więc nie ogranicza ruchów. Zakładamy do tego tenisówki i jest na sportowo, zakładamy szpilki i jest elegancko oraz szykownie. Dzięki temu mogłam wyrzucić z szafy znienawidzone sztywne spodnie w kant i zastąpić elaganco-sporotwymi spodenkami z jerseyu
                    ja też przed ciążą pracowałam w biurze i obowiązywał strój elegancki lubiłam czas po pracy gdy mogłam zdjąć szpili, koszule i spódnice i wskoczyć w leginsy i luźną bluzę a teraz gdy jestem mamą to znowu lubię zamienić strój dresowy na elegancki - eh kobieta zmienną jest

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      U mnie o różnie. Zanim nie zostałam mamą to tylko strój elegancki i obowiązkowo szpilki teraz trochę się pozmieniało. Na spacery zawsze stawiam na wygodę ale lubię też poczuć się bardzo kobieco...



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        ja to powiem tak:
                        musi być modnei ale tez wygodnie Wybieram modną wygodę hehe Uwilbiam nosic sukienki kazdego rodzaju, no moze oprocz dluglich czuje sie w nich nei komfortowo.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Zawsze staram się wypośrodkować, Lubię przede wszystkim wygodę ale chcę aby wybierane przeze mnie ubrania były modne. Nie ukrywam, że mam w domu stertę rzeczy "po domu" w których do ludzi bym nie wyszła ;p

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Stawiam przede wszystkim na ubrania, w których dobrze wyglądam i które są dobrej jakości. Nie patrzę na to czy komuś się to podoba w tym sezonie czy nie i oczywiście muszą to być rzeczy dobrane do okazji i miejsca, np. w pracy nie wyobrażam sobie ubrania nieformalnego.
                            Za to w domu musi być super wygodnie i przytulnie - mogę nosić nawet piżamy cały dzień

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Oczywiście,ze wygoda Ale moda tez moze być wygodna

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                ja lubie być modna hehe - gdy jej sie mama dwójki dzieciaczków stawiam na wygodę - kupuje ubrania dobrej jakości materiałów które posłużą mi troszku - nie lubie wyrzucać pieniedzy w błoto i co po chwile wyminiać garderoby, i powiem szczerze ze nie bardzo mam czas by sledzic aktualne trendy modowe wiec wybieram to co mi odpowiada i sie podoba

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X