Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile razy robiłyście sobie test ciążowy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez prezencik Pokaż wiadomość
    Ja oczywiście na pierwszym razie też nie poprzestałam, ciekawe czy taka mam jest w ogóle??? a mało tego, kolejne dwa to już innej firmy sobie wybrałam, żeby było jeszcze bardziej wiarygodnie
    czesc jestem taka mama która zrobila test tylko raz - ciaze planowalam i chociaz test wyszedl blado bo zrobilam zaraz w pierwszy dzien okresu który sie nie pojawil (usmialam sie do meza ze nawet test blado widzi te moja ciaze) Dla mnie wystarczylo i dla niego tez. Po co podwazac OCZYWISTE hihi HCG NIE POKAZE SIE JAK GO NIE MA!!!
    OLIWIER 16.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Ja robilam trzy razy.dopiero zaczelismy sie starac i nie moglam sie doczekac zeby zobaczyc te dwie upragnione kreski noi za bardzo sie pospieszylam bo podobno po 6dniach od zaplodnienia dopiero wykazuje a ja zrobilam w piatym dniu noi byla jedna kreska buczałam jak bóbr ze nie jestem w ciazy ale za pare dni powtorzylam bo nie moglam uwierzyc ze nie wyszlo i pokazala sie druga kreska tylko taka blada a jak okres nie przyszedl to zrobilam trzeci test i juz bylo czarno na bialym sory czerwono na bialym dwie krechy ze hej
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #48
        test robiłam 2 razy za kazdym negatyw...było mi bardzo przykro że nie jestem w ciąży, jednak objawy które miałam nie dały mi spokoju, udałam się do lekarza który potwierdził ciążę:-) Teraz czekam na @ jeśli się nie pojawi (mam taką nadzieję) zrobię test, ale to jeszcze kilka dni...
        ...3miesiące staramy się o dziecko...

        Skomentuj


          #49
          a mi czesto okres potrafil sie spozniac nawet 5,6 dni. i w sumie nigdy sie tym nie martwilam a wtedy okres spoznial mi sie chyba 4 dni i juz polecialam po test(mialam juz przeczucie) i za pierwszym razem od razu pojawil sie plusik i juz nie mialam zadnych watpliwosci (nawet moj sie dziwil ze sie juz nie "zabezpieczam" przed okresem tak na wszelki wypadek) na drugi dzien jeszcze zrobilam drugi dla pewnosci i znow wyszedl plusik



          Skomentuj


            #50
            dwa razy
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #51
              Ja też dwa razy
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                #52
                przy pierwszej ciąży robiłam2- każdy innej firmy, teraz przy drugiej robiłam 3-też każdy innej firmy. Dlaczego 3? Bo druga kreseczka zawsze była mało widoczna ale poszłam do lekarza no i będziemy miec z mężem drugiego bobaska

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Dwa razy.. ale i to zapewne zrobilabym tylko raz ale akurat jak kupywalam swoj test - drugi byl gratis no to w drugi dzien spodziewanej miesiaczki i jakos tak po tygodniu pozniej.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #54
                    witam dziewczyny
                    u mnie test-UJEMNY,robiłam 2 x test i badanie krwi-ujemne
                    JEDNAK W DALSZYM CIAGU NIE MAM @
                    OSTATNIA @ 19/20.02.
                    czy mozliwe ze ciaza nie wykryta a moze cos innego????
                    Edytuj/Usuń Wiadomość

                    Skomentuj


                      #55
                      ja zrobiłam chyba z pięć czy sześć, byłam przerażona - żaden nie kłamał... no i dobrze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Ja przy pierwszej ciaży nie robiłam wogule testu bo była to nie planowana ciąża, przy drugiej natomiast zrobiłam 5 testów bo nie mogłam doczekać sie dzidzi, każdy wyszedł pozytywny

                        Skomentuj


                          #57
                          ja robiłąm włąśnie dlatego tyle bo moja była w ogóle nie planowana i modliłam się żeby choć jeden pokazał że nic nie ma ale zawsze dwie kreski od razu

                          Skomentuj


                            #58
                            hej

                            Przy pierwszej ciąży raz pozytywny i poszłam do gina. Przy drugiej kilka miesięcy wcześniej co miesiąc (negatywny )
                            A jak zaszłam nie robiłam aż do wizyty u gina i USG jakoś tak nie chciałam zapeszać i zobaczyłam już bijące serduszko w 8 tygodniu .
                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #59
                              Ja w pierwszej ciąży wiedziałam intuicyjnie już 2 dni przed spodziewanym okresem także test był tylko formalnością, w drugiej test zrobiłam 2 dni po spodziewanym terminie @ i przeczucie mnie nie zawiodło


                              Skomentuj


                                #60
                                ja robilam dwa, juz na pierwszym wyszly ewidentnie dwie wyrazne czerwone kreski drugi byl tylko dla pewnosci.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X