Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

meble do pokoju dziecięcego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: meble do pokoju dziecięcego

    Czesc
    Ja ma do Was pytanie odnosnie tego jakie lozeczko wybrac na mojej corki. Chcialabym cos co wytrzyma troche dluzej, moze byc nawet z tych drozszych. Wole raz a dobrze kupic. Przegladalam kilka propozycji w tym sklepie xxx i wpadlo mi w oko lozko Balerina. Jak sadzicie, spelni ono moje wymagania? Czy szukac czegos drozszego.
    Dzieki za pomoc.
    Last edited by gagatka; 30-06-2020, 12:12. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: meble do pokoju dziecięcego

      świetne mebelki wszystkie dla dzieciaków zarówno tych młodszych jak i starszych mają w spelniamy-marzenia, bardzo dobrej jakości więc nie rozlecą się po pierwszym roku, bezpieczne, robione u nas w Polsce

      Skomentuj


        #48
        Odp: meble do pokoju dziecięcego

        Do mebli dziecięcych trzeba przykładać sporą wagę. Muszą być funkcjonalne i estetyczne, ale także bezpieczne. Szczególnie ważne jest to w przypadku łóżek - tu warto zwrócić uwagę na stelaż i materac. Stabilny stelaż to podstawa, do tego odpowiedni materac. A materace[ też są dostępne teraz w szerokiej gamie i rozmiarów i z różnymi wypełnieniami.

        Skomentuj


          #49
          Odp: meble do pokoju dziecięcego

          Dla mamy można kupić taki fotel1-fotele-chesterfield Dla dziecka można wybrać jakieś ładne, kolorowe mebelki. Sądzę, że dziecko i tak raczej będzie siedziało na kolanach mamy

          Skomentuj


            #50
            Odp: meble do pokoju dziecięcego

            Ja tak sobie myślę, że urządzając pokój dziecięcy, powinniśmy przede wszystkim tak dobrać meble i dodatki, aby były one odpowiednio dopasowane. Jeżeli chodzi o młodszych domowników, bez wątpienia świetnie sprawdzi się taki fotel pluszowy dla dzieci . Kolorystyka i stylistyka produktów tego rodzaju, jakie możemy znaleźć w Imperium Zabawek jest bardzo ciekawa i np. moja córeczka byłaby przeszczęśliwa, gdyby otrzymała takiego "motylka".

            Skomentuj


              #51
              Odp: meble do pokoju dziecięcego

              Fotel jest naprawdę rewelacyjny, jestem pewna, że każde dziecko się w nim zakocha. Tak z własnego doświadczenia mogę jeszcze poradzić szafa przesuwana będzie idealna do dziecięcego pokoju, nawet jeżeli jest to maluch i ubrania zajmują mało miejsca, z czasem dziecko tak wyrośnie, że nie będziemy wiedziały, gdzie te ciuszki wkładać, dlatego warto do razu kupić coś większego.

              Skomentuj


                #52
                Odp: meble do pokoju dziecięcego

                Piękny fotel,chociaż kolorystyka błękitu nie do końca tutaj pasuje,ale sama koncepcja jest jak najbardziej w porządku Poza tym jeżeli chodzi o meble do pokoju dziecięcego,to powinniśmy poszukać całych zestawów w dobrych sklepach internetowych,gdzie znajdziemy ich największy wybór oraz niższe ceny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: meble do pokoju dziecięcego

                  Eleganckie, porządne meble do pokoju dziecka na lata. Żadne kartonowe podróbki

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: meble do pokoju dziecięcego

                    Niektóre meble są śmieszne, ja postawiłam na jakość i to, że są bardzo pakowne, zestaw kupiliśmy w agacie i jest mega!!!

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: meble do pokoju dziecięcego

                      Myśmy też tam kupili mebelki, w zasadzie biurko, kanapę i nie dużą komodę .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: meble do pokoju dziecięcego

                        Kto co woli , ja np. kupowałam w agacie wszystko oddzielnie, całość w pokoiku wygląda ślicznie A i dodatki są bardzo ważne, bo nadają charakteru i ciepła dla całego wnętrza

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: meble do pokoju dziecięcego

                          Dodatki w pokoju są najważniejsze i nie muszą być wszystkie takiego samego koloru czy wzoru. Pokój dziecięcy powinien być wesoły i kolorowy z różnymi dodatkami

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: meble do pokoju dziecięcego

                            Po dodatki to tez proponuję do Agaty, mnóstwo tego mają, same fajności

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: meble do pokoju dziecięcego

                              Jeśli meble mają posłużyć na lata, to nie lepiej jednak trochę dołożyć i kupić coś porządnego? Ja meble do salonu pierwsze kupowałam tanie i skończyło się na tym, że po dwóch latach musiałam kupować nowe...
                              Z mebli dziecięcych to bardzo podobają mi się te produkowane przez firmę Bellamy. Kolekcji mają kilka, ale dla takiego roczniaka to ciekawa jest seria Marylou, szczególnie łóżeczko - Na początek jest zwykłym łóżeczkiem niemowlęcym, a jak maluszek będzie starszy to można zrobić z niego normalne łóżko. Takie coś, spokojnie posłuży do 6-7 rż.
                              Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: meble do pokoju dziecięcego

                                Meble do pokoju dziecięcego powinny być przede wszystkim bezpieczne, zwłaszcza jeśli urządzamy pokój noworodkowi, wiadomo też, że takie meble najbardziej opłaca się kupić w zestawie, choć można też osobno.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X