Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

studia, co myslicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: studia, co myslicie?

    Również jestem zdania, że powinniśmy wybrać kierunek, który chociąz troszkę nas interesuje. Nie ma niczego gorszego w uczeniu się na kierunku, którego nie lubimy bo w przyszłości będziemy to wykonywali w przyszłości. A jednak dobrze jest robic to co się lubi.

    Dodam jednak, że studia to nie wszystko. Polecam zastanowić się czasami nad nauką w studium. Takie studium oferuje często o wiele ciekawsze kierunki, które daja o wiele lepsze perspektywy na rozwój w przyszłości.

    Dobrze jest zapisać się na przyklad na ten kurs usług fryzjerskich. Osobiscie nie znam żadnej mało zarabiającej fryzjerski, która znałaby sie na tym co robi.
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: studia, co myslicie?

      Ważne jest również aby wybrać tę uczelnię, która gwarantuje zdobycie praktycznej wiedzy. Można wziąć udział w rekrutacji na studia dualne odbywającej się w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej: wsb.edu.pl. Są to tzw. studia z pracodawcą, ponieważ część zajęć odbywa się na terenie wybranego zakładu. W przypadku WSB są to firmy z działu IT oraz logistyki.

      Skomentuj


        Odp: studia, co myslicie?

        Jasne, ze nie każdy musi studiować. Teraz częściej wykwalifikowani robotnicy zarabiają lepiej niż ludzie w biurze. Siostra skończyła studium medyczne, pracuje w aptece jako technik farmaceuta i jest zadowolona z pracy. Kończyła http://www.dental.szczecin.pl/ Jak myślicie o medycznych zawodach to warto sprawdzić sobie ich ofertę.

        Skomentuj


          Odp: studia, co myslicie?

          Uważam,że studia nam napewno nie zaszkodza, a ewntualnie moga pomóc w naszej karierze. Prowadze własna firme, takze teoretycznie nie musiałabym miec studiów, jednak były one świetnym przygotowaniem teoretycznym pod własna firmę. Od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne juz dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nosnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przeciez nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. ardzo sie ciesze że powstają takie usługi.

          Skomentuj


            Odp: studia, co myslicie?

            Dla mnie studia były bardzo ważne i wiele mnie nauczyły. Wiem też, że wielu moich znajomych decyduje się na studia MBA: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunk...awansowane-mba, dzięki którym możliwy jest szybki awans, szczególnie na stanowiskach managerskich. W przeciwieństwie do wielu innych kierunków, mają bardzo praktyczny wymiar.

            Skomentuj


              Odp: studia, co myslicie?

              Kierunek studiów musi być zgody z zainteresowaniami, ponieważ w przeciwnym razie to będzie pięć straconych lat męczarni, która przedłuży się do końca życia.
              http://drukarkia3.pl/jak-podlaczyc-d...pis-dzialania/

              Skomentuj


                Odp: studia, co myslicie?

                Studia są bardzo ważne, ale nie tylko pierwszego i drugiego stopnia, te podyplomowe są równie bardzo ważne, więc warto w to iść. Zerknij tutaj: https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html na ciekawe kierunki we Wrocławiu. Ta uczelnia zbiera bardzo dobre opinie, więc nie ma się co obawiać, a rekrutować się bez problemu można

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: studia, co myslicie?

                  Ja się zapisałam na turystykę i rekreację do WSB na pierwszy stopień. Program zapowiada się ciekawie, a teraz jest też zniżka spora na czesne.

                  Skomentuj


                    Odp: studia, co myslicie?

                    eweliaa nie wiesz czy na WSB można się starać o stypendia naukowe? Chodzi mi o studia niestacjonarne

                    Skomentuj


                      Odp: studia, co myslicie?

                      Napisane przez cookiemaker Pokaż wiadomość
                      eweliaa nie wiesz czy na WSB można się starać o stypendia naukowe? Chodzi mi o studia niestacjonarne
                      Witam! Moja droga, wybierając studia I stopnia (stacjonarne lub niestacjonarne) w Wyższej Szkole Bankowej będziesz mogła liczyć na skorzystanie ze stypendiów dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Uruchomiliśmy także Program VIS – Very Important Student. Został on przygotowany z myślą o kandydatach na studia I stopnia, którzy mogą pochwalić się świadectwem ukończenia szkoły średniej z wyróżnieniem. Do Programu VIS mogą również dołączyć studenci WSB, których wyniki w nauce są wyróżniające. Jeśli w pierwszym semestrze uzyskasz wysoką średnią ocen, w następnym semestrze masz szansę studiować za darmo (wysokość wymaganej średniej jest ustalana w każdym roku akademickim przez Dziekana). O szczegóły programu pytaj w Biurze Rekrutacji.

                      Pozdrawiam, Renata Mazur
                      Online Ekspert WSB Studia I stopnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: studia, co myslicie?

                        Studia warto skończyć, ale nie ma co się pchać w coś co kompletnie nam nie leży. Studia to przygotowanie do zawodu, więc jak wybierzesz studia do zawodu w którym byś nie chciała pracować to będzie bez sensu.

                        Skomentuj


                          Odp: studia, co myslicie?

                          To bardzo dużo tych stypendiów, może uda się na coś załapać. Do kiedy mam czas żeby jeszcze zdążyć na rekrutację?

                          Skomentuj


                            Odp: studia, co myslicie?

                            Napisane przez cookiemaker Pokaż wiadomość
                            To bardzo dużo tych stypendiów, może uda się na coś załapać. Do kiedy mam czas żeby jeszcze zdążyć na rekrutację?
                            Witam! Cookiemaker, rekrutacja trwa do zapełnienia wszystkich wolnych miejsc. Jednkaże, aby być pewnym podjęcia studiów zachęcam do szybkiego złożenia dokumentów.

                            Pozdrawiam, Renata Mazur
                            Online Ekspert WSB Studia I stopnia

                            Skomentuj


                              Odp: studia, co myslicie?

                              Rozumiem, że płatność za studia można rozłożyć na raty? Czy te raty można płacić co miesiąc?

                              Skomentuj


                                Odp: studia, co myslicie?

                                Napisane przez cookiemaker Pokaż wiadomość
                                Rozumiem, że płatność za studia można rozłożyć na raty? Czy te raty można płacić co miesiąc?
                                Witam! Cookiemaker, tak. Za studia możesz zapłacić w ratach: 2,10 lub 12.

                                Pozdrawiam, Renata Mazur
                                Online Ekspert WSB Studia I stopnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X