Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oillan!;)wrażenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testujemy Oillan!;)wrażenia

    Przyszedł kurier z paczuszką więc z Przemusiem zaczynamy testowanie!a oto zawartość ..( fotOOO;)))
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

    To do dzieła Zazdrościmy



    Skomentuj


      #3
      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

      Właśnie kurier zawitał z paczuszką,którą była bardzo zaciekawiona moja córka.Także zaczynamy testowanie pt Problemy skórne kontra Oillan Baby

      Skład zestawu:
      *Krem na ciemieniuchę
      *Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała
      *Płyn do mycia i kąpieli
      *Szampon nawilżający

      Attached Files

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

        Witam!
        Jestem mamą 9-miesięcznej Patrycji. Bardzo się ciesze, że udało nam się uczestniczyć w tych testach. Jestem bardzo ciekawa stosowania i efektów.
        Dziś Patrysia była nieco niespokojna, więc dopiero gdy zaśnie zabiorę się za czytanie ulotek, a jutro do dzieła.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

          Zamieściłyście takie fajne fotografie, że i ja skoczyłam po aparat. Choć z pewnością wszystkie otrzymałyśmy to samo.
          A czy któraś już rozpoczęła testowanie?
          Attached Files

          Skomentuj


            #6
            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

            Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
            Witam!
            Jestem mamą 9-miesięcznej Patrycji. Bardzo się ciesze, że udało nam się uczestniczyć w tych testach. Jestem bardzo ciekawa stosowania i efektów.
            Dziś Patrysia była nieco niespokojna, więc dopiero gdy zaśnie zabiorę się za czytanie ulotek, a jutro do dzieła.
            My z niecierpliwością czekamy na Wasze recencje!!! Szczere oczywiście,bo szukamy czegoś co pomoże skórze naszej Mai Ma strasznie suche placki na nóżkach przede wszystkim



            Skomentuj


              #7
              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

              My również dziś dostałyśmy paczuszke I bardzo sie cieszymy, że możemy testować i oczywiście recenzować Od jutra zaczynamy A moja ciekawska córcia wręcz nie mogła się doczekać aby otworzyć paczuszke, więc mamusia kilka fotek strzeliła choć Vikusia była zła





              Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                No to ja zacznę od kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała.
                Rozprowadziłam go na twarzy córki po kąpieli.I oto moje spostrzeżenia:
                -krem jest gęsty,za to plus,bo zdarzyło mi się nie raz,że krem kremem a konsystencja niczym żel pod prysznic.
                -bezzapachowy
                -bardzo szybko wsiąkł w skórę policzków,szczególnie w najsuchsze miejsca u mojej małej,czyli w okolicach noska
                -po wchłonięciu widzę,że skóra jest nawilżona i taka gładka w dotyku,ale nie tłusta
                -świetnie się rozprowadza
                -użyłam tylko odrobinki kremiku a udało mi się nawilżyć całą twarzyczkę małej,czyli wydaje mi się że będzie bardzo wydajny

                Producent o Kremie:"Pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt polecany od pierwszych dni życia. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry."
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                  Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                  My z niecierpliwością czekamy na Wasze recencje!!! Szczere oczywiście,bo szukamy czegoś co pomoże skórze naszej Mai Ma strasznie suche placki na nóżkach przede wszystkim
                  Rozumiem, jakie są oczekiwania wobec testujących osób, ale właśnie przed kilkoma minutami zapoznałam się z opisami wszystkich kosmetyków. Nigdy nie używam niczego dla dziecka, zanim nie przeczytam minimum informacji.
                  Więc proszę o chwilkę cierpliwości.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                    Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
                    Rozumiem, jakie są oczekiwania wobec testujących osób, ale właśnie przed kilkoma minutami zapoznałam się z opisami wszystkich kosmetyków. Nigdy nie używam niczego dla dziecka, zanim nie przeczytam minimum informacji.
                    Więc proszę o chwilkę cierpliwości.
                    Ej! Mój post nie miał zabrzmieć "wulgarnie" Ja naprawdę jestem ciekawa Waszych opinii i poczekam...bez pośpiechu rozumiem przecież



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                      Ej! Mój post nie miał zabrzmieć "wulgarnie" Ja naprawdę jestem ciekawa Waszych opinii i poczekam...bez pośpiechu rozumiem przecież
                      Nie ma sprawy. Wszystko rozumiem i od jutro będziesz mogła poczytać więcej informacji "fachowych", dotyczących kosmetyków.
                      Jak widać wpisów jest jeszcze mało, bo może nawet nie do wszystkich dotarła przesyłka. Dziewczyny pisały, że był u nich kurier, natomiast mi przywiózł listonosz.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                        Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny pisały, że był u nich kurier, natomiast mi przywiózł listonosz.
                        U mnie był kurier pocztowy





                        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                          Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                          U mnie był kurier pocztowy
                          Oj tam, oj tam Nieważne kto był...ważne,że przyniósł taką fajną paczuszkę
                          Bbo... będę czytam na pewno Wasze wpisy



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                            Oj tam, oj tam Nieważne kto był...ważne,że przyniósł taką fajną paczuszkę
                            Bbo... będę czytam na pewno Wasze wpisy
                            Pewnie, że tak

                            Dodaje pare foteczek, mojej zainteresowanej jak nigdy córci
                            Attached Files





                            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                              A ja mam do Was jeszcze pytanie:
                              Przyznam, że do tej pory zawsze używałam płynu 2w1, czyli płyn do kąpieli + szampon. A tu mamy wyraźnie dwa odrębne produkty.
                              1) Płyn do mycia i kąpieli.
                              2) Szampon nawilżający.
                              Jutro po raz pierwszy umyję córeczce główkę typowym szamponem.
                              A Wy wcześniej używałyście szamponu? Jeśli tak, to w jakim wieku jest Wasze dziecko? (moje 9 m-cy)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X