Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecięce ikony stylu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecięce ikony stylu

    Córka Kate Holmes i Toma Crusa(Suri) oraz Victorii i Dawida Beckhamów mają dopiero po kilkanaście miesięcy a już zostały okrzyknięte ikonami stylu. Co o tym sądzicie? Czy nie uważacie, ze to trochę zbyt wcześnie na takie opinie?
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecięce ikony stylu

    Rodzice to w koncu nie anonimowi ludzie - trudno by było nie zauwazyc dzieci.
    Gdy bym miała tyle kasy to moje dzieci tez by były ikony.
    Bo tu nie chodzi o to co z nich wyrośnie tylko jakie śpiochy są trendy.
    A jak narazie to moje dzieci dla mnie są ekstraśne i to sie liczy.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziecięce ikony stylu

      świat celebrytów zawsze będzie w znacznym stopniu odbiegał od naszego moje drogie mamusie, i nie jest to powód do jakiś kompleksów. Wszystkie dzieci są ładne i oryginalnie ubrane, każde z nich zasługuje na miano ikony stylu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecięce ikony stylu

        moim zdaniem dziecko powinno być dziecinne anie jak modelka. To według mnie lekka przesada takie stylizowanie małych dzieci. a potem dziwić się że w tym rosną i tak a nie inaczej podchodza do życia

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecięce ikony stylu

          Znane osoby mają chyba jakieś inne podejście do tematu stylu zawsze muszą sie wyróżniać i dlatego od najmłodszych lat staraja sie aby ich dzieci też były wyjątkowe nie mam nic przeciwko jeżeli im to pasuje to mi zwykłemu człowiekowi również.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecięce ikony stylu

            Oczywiście, że przesada. Co to za ikona stylu dziecko? Dzieci ubierane są przez rodziców i to oni co najwyżej mogą nimi być. Poza tym nie lubię takiego odnoszenia się do dzieci, bo potem wytłumacz dziecku, czemu ono nie jest ikoną stylu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziecięce ikony stylu

              Tak, ubierają sie przez rodziców i to oni kreują ich na ikony stylu w ich mniemaniu Jednak czasami kosztem dzieci coś chcą osiągnąć poazujac przy tym jak oni wspaniale potrafią ubrac dzieci...wszystkich zainteresują i o to w tym chodzi.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X