Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu rymowankowego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

    Witam,

    w swojej wypowiedzi dotyczącej złamania 3.5 punktu regulaminu nie okarżam Pani o plagiat.Artykuł ten mówi bowiem: ,,Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane".I tego właśnie dotyczył mój zarzut.Na podstawie treści ,które widniały wówczas w inetrnecie, można śmiało stwierdzić,że moje zarzuty były wówczas wystarczająco uzasadnione.Dopiero Pani gruntowne wyjaśnienia rzuciły nowe światło na tą sprawę i pokazły Panią jako ofiarę,a nie twórcę stawianych przeze mnie zarzutów.Pozdrawiam
    Last edited by ewelka21; 27-02-2011, 00:03.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

      Dopiero wczoraj dowiedziałam się, że oskarżenie użytkowniczki smyks o plagiat, bądź też użycie treści dostępnych już w internecie, były bezpodstawne. Przez to, iż wyniki tamtego konkursu ukazały się pod datą 10 stycznia, wyglądało na to, że naruszony został regulamin rymowankowego konkursu. Cieszę się, że udało się wyjaśnić tą sprawę (choć na własną rękę przez użytkowniczkę) i prawda została ujawniona. Także chciałabym właśnie w tym temacie przeprosić użytkowniczkę smyks za niesłuszne oskarżenia. Jest mi przykro, że przez oszustwa innych, doszło do takiej sytuacji. Szkoda, że w internecie wciąż jest pełno oszustów przywłaszcząjacych sobie cudze prace

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

        Dzięki za komentarze wsparcia.
        pozdrawiam
        smyks
        Last edited by smyks; 10-03-2011, 16:59.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

          Nagroda doszła, bardzo dziękuję!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

            Do mnie także doszła, Zuzia jest zachwycona
            Moja prawie dorosła córka


            Moja wyrośnięta kruszynka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X