Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samotna matka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Samotna matka

    Witam mam na imię Marta mam Syna który ma rok i 4 miesiące nie wyobrażam sobie wychowania mojego Synka bez ojca ale moja bratowa znalazła się właśnie w takiej trudnej sytułacji . Jej syn ma 6 lat rok temu wzięła rozwód z mężem powiewarz jej mąż miał kochankę . Wyprowadziła się od niego i zamieszkała u rodziców . Ojciec na początku odwiedzał go ale po paru miesiącach przestał poniewarz jego kochanka kazała mu wybrać albo ona albo syn i niestety wybrał ja chłopiec był załamany płakał prosił o spotkanie ale bez skutku no nie chciał się z nim spotkać . Po paru miesiącach znienawidził ojca nie chciał rozmawiać nawet z ojcem w święta . bratowa pracuje w sklepie ale dużo nie zarobi a musi utrzymać dużego już chłopca szybko równie i potrzebuje dużo . Ale jakoś sobie razi i bardzo ja podziwiam nie wspomiałam też że ojciec nie płaci alimentów . Rodzina bardzo ja wspiera ale jest jej bardzo cieszko trudno wychować syna bez ojca brakuje jej męża osoby która może ja wspierać . Szuka sobie jakiegoś chłopaka ale cieszko jest znaleść dobrego kandydata na ojca . Nie chciała bym znaleść się w takiej sytułacji mój mąż jest cudowny i nie chciała bym wychować synka samego on bardzo go Kocha . Pozdrawiam

    #2
    Odp: Samotna matka

    Znalezienie się w sytuacji o jakiej piszesz dla każdej kobiety musi być ogromną traumą i wyjątkowo ciężką sytuacją... Ale myślę, że Twoja bratowa mogłaby skorzystać z jakiejś pomocy ze strony państwa... Weź przeczytaj sobie ten artykuł (a właściwie bratowa lepiej niech przeczyta), jest o wsparciu socjalnym dla samotnych matek. Może czegoś się z tego dowiecie: http://spolecznieodpowiedzialni.pl/2...d,530,36n.html

    Skomentuj

           
    Working...
    X