Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wygrane w konkursach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wygrane w konkursach

    Dziewczyny jak długo czekacie na nagrody które wygrałyście w konkursach babyonline.pl ? Ja zostałam nagrodzona w "moje rozstanie z pieluchą" i " ulubiony moment dnia spędzonego z dzieckiem" z czego bardzo się cieszę, jednak nagrody do mnie jeszcze nie dotarły. Pierwszy konkurs był rozstrzygnięty już pod koniec stycznia i w regulaminie było, że nagroda zostanie wysłana w ciągu 28 dni, które już dawno minęły.. Nie wiem czy te nagrody już przepadły?? Dodam, że mam prawidłowo wypełniony adres w ja.w.polki już od dawna.
  •    
       

    #2
    Odp: wygrane w konkursach

    mi się wydaje że moja nagroda z konkursu dotarła do mnie gdzieś w granicach dwóch tygodni od zakończenia, tak mi się kojarzy

    Skomentuj


      #3
      Odp: wygrane w konkursach

      ja tez nie wiem . raz mi sie udalo wygrac kocyk minky dla dziecka. i tu jest o tyle fajnie, że adres jest wpisany to sie nie musisz niczym martwic. jak przyjdzie to przyjdzie. mi przyszło

      Skomentuj


        #4
        Odp: wygrane w konkursach

        loozak - czasem to trwa Ja też kiedyś czekałam i przesyłka doszła Na pewno do ciebie również dotrze Cierpliwości

        Skomentuj


          #5
          Odp: wygrane w konkursach

          A może po prostu napisz wiadomość prywatną do Redakcji. Ja też miałam podobną sytuację, napisałam zapytanie i wyjaśniliśmy sprawę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wygrane w konkursach

            tez moga być zawirowania na poczcie a i redakcja moze czeka na odpowiednia ilośc przesyłek aby nie biegać kilka razy na pocztę, trudno mi powiedzieć.

            Skomentuj


              #7
              Odp: wygrane w konkursach

              Ja myślę że to po porstu jakąs pomyłka, może przypoadkowo przesyłka nie została nadana albo po prostu pomylony adres. Redakcja na pewno to wyjaśni

              Skomentuj

                     
              Working...
              X