Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoły rodzenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szkoły rodzenia

    Dobrze, tak właśnie zrobię..jak coś już znajdę i zacznę chodzić to chętnie się podzielę wrażeniami z innymi mamami :-)
    i dziękuję..bardzo długo czekałam na drugą dzidzie ale w końcu się udało.
    W Warszawie powinny być jakieś na NFZ , zawsze to jakaś oszczędność..

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szkoły rodzenia

      u mnie szkoła rodzenia ponad 100 złotych za każdy miesiąc ale spotkania dwa razy w tygodniu po półtorej godziny czasem dłużej, i sa też spotkania z specjalistami

      Skomentuj


        #18
        Odp: Szkoły rodzenia

        Czyli całkiem fajnie..może drogo ale ciekawie i dosyc duzo zajęć..

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szkoły rodzenia

          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          Czyli całkiem fajnie..może drogo ale ciekawie i dosyc duzo zajęć..
          drogo to chyba nie- wychodzi minimum 8 spotkań na miesiąc, więc za jedno spotkanie wychodzi z 13 złotych? Za godzinę jeszcze mniej. Tzn mi tak się wydaje, nie wiem ile dziewczyny za ile spotkań płaciły i jak to godzinowo wyglądało.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szkoły rodzenia

            Rozumiem..a ja nadal szukam..trochę ostatnio to zaniedbałam, bo mieliśmy mały remoncik :-) ale w poniedziałek już pewnie coś ogarnę..może uda sie znależć coś na nfz..dobrze by bylo..a jak nie to normalnie tż pójdę :-) mój facet tez już szukała, ale powiedział, że sie nie zna he he;-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Szkoły rodzenia

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Rozumiem..a ja nadal szukam..trochę ostatnio to zaniedbałam, bo mieliśmy mały remoncik :-) ale w poniedziałek już pewnie coś ogarnę..może uda sie znależć coś na nfz..dobrze by bylo..a jak nie to normalnie tż pójdę :-) mój facet tez już szukała, ale powiedział, że sie nie zna he he;-)
              zapytaj tez w szpitalu w którym masz zamiar rodzić, bo często takie zajecia się tam odbywają.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Szkoły rodzenia

                Właśnie tak zrobiłam :-) niestety muszę poczekać bo tam zajecia rozpoczynają sie dopiero od 28 tygodnia a u mnie dopiero 21 sie zaczął..ale dziękuję za wskazówkę :-)pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Szkoły rodzenia

                  Fajna sprawa ze szkołą rodzenia, nie chodziłam przy pierwszym dziecku bo nie wiedzałam o czymś takim , a przy drugim już nie chodziłam bo i tak miałam zapisaną cesarkę wiec zbędne to było. Ale byłam pare razy na ktg u położnej i muszę przyznać, ze to co opowiadała i pokazywała to całkiem ciekawe i przydatne rzeczy ! Wiec warto

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Szkoły rodzenia

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    Właśnie tak zrobiłam :-) niestety muszę poczekać bo tam zajecia rozpoczynają sie dopiero od 28 tygodnia a u mnie dopiero 21 sie zaczął..ale dziękuję za wskazówkę :-)pozdrawiam
                    o i jeszcze jedno, zanim nie zapłaciłaś za szkołę porównaj sobie ilość zajęć (ile spotkań w ogóle się odbywa) i jak to jest godzinowo. Popatrz też sobie opnie tych placówek, bo wiem że nie które szkoły straszną kichę odwalają i szkoda i czasu i pieniędzy.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Szkoły rodzenia

                      Własnie najlepiej o opinie wypytać, jeszcze by nie wywalić kasy a w sumie nic wiele się na tych zajęciach nie dowiedzieć ! Nawet w necie sobie posprawdzaj może ludzie piszą coś

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Szkoły rodzenia

                        My chodziliśmy do szkoły mama Gaja we Wrocławiu gorąco polecam można tam dowiedzieć się nie tylko o porodzie ale o pielęgnacji szczepieniach,

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Szkoły rodzenia

                          My chodziliśmy do szkoły w szpitalu, w którym mam zamiar rodzić. Świetna sprawa taka szkoła. Nie tylko można się przygotować do porodu, ale też poznać położne ze szpitala. Bardzo podobały mi się zajęcia z fizjoterapeutką, ćwiczenia, czy pokazy masażu (i mamy i dzidziusia). Ponad to mąż zachwycony, bo nie chce tylko być przy porodzie, ale też jak najlepiej mi pomóc we wszystkim. Polecam każdej przyszłej mamie chodzenie do takiej szkoły

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Szkoły rodzenia

                            Ale po co płacić. Dziewczyny - przecież są darmowe szkoły.
                            Np. Szkoła Rodzenia p. Stefaniak na inflanckiej.
                            Mogę z czystym sumienienm polecić tą szkołę. Prowadzą ją położne ze szpitala. Zajęcia to chyba standardowe - teoria i ćwiczenia. 2 godziny przecież można poświęcić, nic nie kosztuje, a jeśli nie wszystko to na pewno część się przyda.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Szkoły rodzenia

                              Ja chodziłam i muszę przyznać, że to naprawdę bardzo pomaga. Szczególnie przy pierwszej ciąży

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Szkoły rodzenia

                                Napisane przez mania111 Pokaż wiadomość
                                Ale po co płacić. Dziewczyny - przecież są darmowe szkoły.
                                Np. Szkoła Rodzenia p. Stefaniak na inflanckiej.
                                Mogę z czystym sumienienm polecić tą szkołę. Prowadzą ją położne ze szpitala. Zajęcia to chyba standardowe - teoria i ćwiczenia. 2 godziny przecież można poświęcić, nic nie kosztuje, a jeśli nie wszystko to na pewno część się przyda.
                                Też tam chodziliśmy z mężem Niby wielu rzeczy o których wcześniej bym nie wiedziała się nie dowiedziałam ale nie żałuję że poszłam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X