Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

    Ja znam rodzinę, która ma trójkę dzieci. Najstarsza córka- Patrycja, całkiem fajne imię, druga- Milena, tez ok chociaż już rzadsze, i trzecia- Julita, to już całkiem koszmar. Teraz sąsiadka spodziewa sie synka i chcą go nazwać Bożydar... Szok, chyba w ogóle nie myslą, że takie dzieciaki nie mają potem życia w szkole niestety. Wiem, bo miałam w klasie pewną Rozalię. Poza tym taka na przykład Weronika Cecylia, której wdzięczne imiona układają sie w skrót W.C to też nie jest fajna sprawa. Jak dla mnie to zwykłe, proste imiona też mogą być ciekawe i łądnie brzmiące, nie ma po starać sie być ,,oryginalnym", bo ta ,,oryginalność" nie zawsze pasuje naszym dzieciom.
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

      Julita czemu koszmar piękne imię choć u nas wygrała Julia

      To tak samo z imionami męsko żeńskimi np Wiktor pięknie ale już Wiktoria u mnie odpada
      My np dalismy małej na imię Olga i wkurza mnie jak mówią do niej Ola bo Aleksandra mi się już nie podoba. więc poprawiam ż eto OLGA


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #78
        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

        Nie wiem, po prostu mi się Julita nie podoba.
        Ja miałam na studiach koleżankę Marikę, którą wszyscy z Moniką mylili
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          #79
          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

          Ja natomiast nie lubie swojego imienia w pełnym brzmieniu-Elżbieta, juz Elka to prędzej a moja babcia ta gorsza(mama taty) bo to jej koszmarny pomysł na chrzest a ze ja pierwsza jej wnusia to mama moja nie protestowała, zechrzcili mnie Elzbieta Anna, a potem urodziła się moja siostra i babka dalej walczyła i siostra jest Anna Elżbieta.Moj mąz wie ze nie lubie swojego imienia i woła na mnie STEFA
          Nie podobają mi się imiona Mariola ,Jowita ,Andzelika,Dzesika(Jesika)....wiele jest koszmarków.
          Mój kolega ma na imie Dobrosław Wit,zona Zarbaja, córka Blanka a syn Dorian-co gorsza Polacy.....


          Skomentuj


            #80
            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

            Julita jak dla mnie piekne imie, ja mam na imie Ewelina i mi sie bardzo podoba
            Ale jak dla mnie kazde imie cos w sobie ma, a wlasnie dla jednyc hjest brzydkie dla innych ladne... kwestia gustu

            Skomentuj


              #81
              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

              Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
              Ja natomiast nie lubie swojego imienia w pełnym brzmieniu-Elżbieta, juz Elka to prędzej a moja babcia ta gorsza(mama taty) bo to jej koszmarny pomysł na chrzest a ze ja pierwsza jej wnusia to mama moja nie protestowała, zechrzcili mnie Elzbieta Anna, a potem urodziła się moja siostra i babka dalej walczyła i siostra jest Anna Elżbieta.Moj mąz wie ze nie lubie swojego imienia i woła na mnie STEFA
              Nie podobają mi się imiona Mariola ,Jowita ,Andzelika,Dzesika(Jesika)....wiele jest koszmarków.
              Mój kolega ma na imie Dobrosław Wit,zona Zarbaja, córka Blanka a syn Dorian-co gorsza Polacy.....
              Mam tak samo.Nie znoszę imion Mariola,Andżelika,Dżesika,jeszcze Żaneta i Donata brrrrr a


              Skomentuj


                #82
                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                A jeszcze przypomniało mi się:
                Jak mama lezała w szpitalu na patologi ciązy to kobiety gadały na sali właśnie o imionach.
                Mama mowiła ze będzie Karolinka bo lekarz powiedział jej ze dziewczynka się urodzi.
                jedna kobieta mowi do mamy- a u nas we wsi jest taka Karolka co do niej wołają-" Karolka ,Karolka myj d...pe będziesz uzywana"(sorki to cytat)
                _na to moja mama o to nie....bedzie Ewelina
                -a ze się urodził syn mam brata Karola


                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                  Bernadka (Bernadeta) źle mi się kojarzy ...ble!



                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                    Henryka, Antonia, Zyta, Czesława, Hermenegilda, Genowefa, Bożena.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                      Moim zdaniem do najbrzydszych imion dla dziewczynek należą z pewnością te:
                      Henryka, Grazyna, Wiesława, Kunegunda, Pelagia i to by było chyba na tyle, po prostu mi się nie podobają ale to nie znaczy, że są brzydkie, kwestia gustu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                        mi się nie podobają imiona takie jak Leopold czy też Hieronim dla chłopca a dla dziewczynki dagmara i Felicja są takie strasznie poważne

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                          Mi się nie podobają imiona takie jak Samanta, Sonia, Jessica, Vanessa, Simona, Sandra, Roxana, ale szanuję wybory innych rodziców.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                            No ja kiedyś spotkałam się z imionami Noemi, Eunika... To imiona nadane przez świadków Jehowy. Dziwnie brzmią w połączeniu z naszymi polskimi nazwiskami.


                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                              Poza tymi obco brzmiącymi.
                              To nie podobają mi się też: Bogumiła, Zdzisława, Wiesława, Czesława, Klementyna i pewnie kilka jeszcze by się znalazło

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                                Jak to mówi moja teściowa każde imię jest ładne jak się ładnie je wymawia. I rzeczywiście jest w tym trochę racji kiedyś nie podobało mi sie imię Stanisław bo jak słyszałam jak na wsi ktoś woła ej Stachu! to jakoś zawsze mnie to imię odrzucało a teraz jak słyszę jak rodzice wołają Stasiu, Staś albo Stanisław to nawet jest ok.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X